Treść opublikowana przez piotrek1
-
Poszukiwany serwis BMW Piła lub okolice
Oni zajmują sie BMW, ale uważaj bo kasują ostro i troszkę cwaniaczki, ale niby się znają http://lajt.zumi.pl/67391,wizytowka.html
-
amortyzatory
Czy możecie sprawdzić w swoich E39 w jaka stronę są ułożone amory, chodzi o to czy wypustki są skierowane do przodu czy do tyłu auta. http://img2.imageshack.us/img2/3951/82887382.jpg ' http://img22.imageshack.us/img22/1037/62462460.jpg Dodam że naklejka mi zeszła, tzn. jest w strżępach i nic nie widać
-
Hamulce - wymiana, konserwacja.
Tarcze również polecam zimmermany lub Brembo lub ATE klocki textar, ferrodo, ate, szczęki np TRW lub ATE
-
Hamulce - wymiana, konserwacja.
Klocków na pewno nie :cool2: , a tłoczki tak jak napisałem i nic nie skoroduje to nie polonez :norty: . Dodatkowo pasta miedzianą smaruje się części ruchome zacisku
- 523i 1997 klocki
-
523i 1997 klocki
Jak kupił klocki za 40 zł to żadna pasta niestety nie pomoże, klocki dobrej jakości nie piszczą
-
[e39] Fukcja "Fallow me home"
No to jest naprawdę dobre w Polsce,nie trzeba dodatkowo pamiętać o włączeniu świateł
-
[e39] Fukcja "Fallow me home"
Również to można zakodować, że światła zapalają się po włączeniu zapłonu i gasną po wyłączeniu. I wtedy nie ma problemu
-
[e39] Fukcja "Fallow me home"
Jest to moduł swiateł, który odpowiada za każdą żaróweczkę w oświetleniu auta. Dodatkowo zapisane są w nim np. dane o przebiegu auta.
-
[e39] Fukcja "Fallow me home"
Niestety nie każde E39, to zależy od LCMu np, ja mam LCM II i nic z tego, nie mam tej opcji, próbowałem to również ustawiać ręcznie NCS, ale nic z tego
-
[e39] Fukcja "Fallow me home"
Możesz mieć tą funkcję, ale zależy to od LCMu, najlepiej udać się do kogoś z GT1 i zakodują w 10 minut jeżeli to masz
-
[E87] PŁYTA nawigacji do Business
Rzuć linkiem jak sprawdziłeś że działa, nie będzie trzeba na darmo ściągać Pozdro
-
Re: POLSKIE MENU DO NAWIGACJI PROFESSIONAL e60 e90 e70 x5 x6 !!!
A co to giełda, czy jak ?, moderatorzy śpią ? 1500 zł :duh:
-
demontaż reflektora
Jesteś pewien tego co piszesz ? W modelu po lifcie nie widzę tam żadnych listw pod lampami. Te listwy ściąga się tylko do 10-2003, jak masz powyżej, ( czyli po lifcie ) tej daty to według TISU musisz zdjąć zderzak :cry2: niestety to szczera prawda żadna bzdura, dopiero wtedy wyjąc reflektor . Oczywiście dodatkowo sa cztery śruby które już odkręciłeś . Jakby co mogę opisać jak zdjąć zderzak
-
Dynamic Drive - wrażenia użytkowników
Fajny bajer, tutaj można obejrzeć jak to działa, super sprawa. To akurat E65 ale to to samo tu podłączone i testowane przez komputer serwisowy GT1
-
Hamulce - wymiana, konserwacja.
Może wazeliną, tłoczki smarują się same płynem hamulcowym i jak nie ma żadnyh niepokojących objawów co sprawdza sie tylko czy nie zapieczone i czy nie cieknie oring - To wszystko
-
E60 Business mapa pomoc
Pozdrowienia dla forumowiczów, którzy chcieli 100 zł za tą przyjemność posiadania mapy :D A pewnie cwaniaczki wiejskie sami znależli w sieci, ale już nie zarobią
-
Hamulce - wymiana, konserwacja.
Tłoczka się nie smaruje, nic ci nie wypadnie, szczeki trzymają się na sprężynkach, nie zapomnij popuścić ręcznego przed zdjęciem tarczy, będzie łatwiej. Przesmaruj , gumkę możesz lekko przesmarować płynem hamulcowym, przesmarować również tulejki po których jeżdzi zacisk i dobrze je wyczyscic. Tarcza jak jest mocno wyjechana i biła przy chamowaniu to wymieniłbym również klocki na nowe
-
Czy do e39 pasuje wentylator klimatyzacji z e38 ?
Niestety są inne, różnica jest w obudowie E38 http://www.allegro.pl/item723370709_bmw_seria_7_e38_wentylator_klimatyzacji_nowy.html E39 http://www.allegro.pl/item723694304_wentylator_klimatyzacji_bmw_5_e39_trzypinowy.html#gallery
-
Hamulce - wymiana, konserwacja.
Poczytaj tu http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=46336 http://forum.bmwautoklub.pl/viewtopic.php?p=46336 Opisy są do E36 i E34 ale zasada ta sama, miłej pracy :cool2:
-
öl sevice i inspekcja
viewtopic.php?p=491398 Przekręcamy kluczyk na poz nr 2 wciskamy przycisk do kasowania przebiegu dziennego i trzymamy go wciśniętego aż do wejścia w menu serwisowe, następnie wybieramy opcje która nas interesuje (olej, klocki przód, tył, płyn hamulcowy, przegląd całościowy, mikrofilltry) naciskając przycisk do kasowania przebiegu dziennego, następnie trzymamy go do pojawienia sie napisu RESET? puszczamy i zatwierdzamy naciskając jeszcze raz
-
Dołożenie Dużej Navi do e46
Ekran do E46 nie pasuje do innych modeli. Musisz kupić od E46 , żaden inny nie będzie pasował a czytnik jaki Ci pasuje taki wstaw choć najlepszy MK4. Potwierdzam, wymieniałem u szwagra.
-
Wymiana tarcz i klocków-oryginały czy zamienniki?
Zaoszczędzisz 1000 zł może lepiej, a 1000 za wpis w książce to kosmos
- TIS
-
TIS
Jeżeli instalujesz tak jak tu napisałem Instalacja Win95/BMW/TIS/SETUP , na pulpicie powstaje plik sysdam, zakładka TIS - INSTALACJA, tak jest w xp. W viscie nie chce utworzyć plik Sysdam i nie idzie to niestety nie mam pojęcia co jest nie tak. Rozumiem ze instalujesz na C, a może idzie wskazać jakoś ścieżkę do tego setup ?, nigdy tak nie miałem tylko zgaduję