Treść opublikowana przez rothe46
-
bmw 320d e46 pomoc z błędami
To od tego masz jeden błąd. Zawor doładowania kolejny błąd
-
bmw 320d e46 pomoc z błędami
Bo pewnie wpada w tryb awaryny. Sprawdz najpierw klapy Swirl
-
bmw 320d e46 pomoc z błędami
Wszystkie dotycza turbo. Swirl, przeładowanie itd. Wiec trzeba sprawdzić sprężarkę i jej przewody.
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
Nie ruszaj swojego AC. To dla nich wygodne a dla Ciebie juz nie. Szkoda OC to szkoda OC. Nie wiem czy groźba, ja miałem stłuczkę w moim drugim samochodzie w zeszłym roku. Drzwi do wymiany. W PZU na wycenie wyszło im 2400, kiedy same drzwi w ASO kosztowały 2800 a uszczelka tychze 1000 i trzeba ją wymienić ponieważ jest klejona i nie nadaje się do ponownego założenia. W PZU usłyszałem że albo biore to co daja albo przedstawiam FV/robię bezgotówkowo. Oddałem do ASO Volvo, zrobili swoja wycenę, wysłali do PZU. Wycena 250zł, jeśli zostawiam u nich to wliczaja w koszty naprawy i płaci ubezpieczyciel. Po paru dniach oddzwonili ze maja zielone światło z PZU. Samochód odebrałem po tygodniu, malowanie 120 mikronów jak z fabryki. I tak musi być i w Twoim przypadku. Obowiązkiem ubezpieczyciela jest przywrócić samochód do stanu przed wypadkiem. Nie daj się zbyć
-
E46 polift-zmiana czasu Inspekcji
Dzięki speed1211 za oryginalny link. Tam znalazłem takie zdanie: On the previous generation E46 cars this could be accomplished very easily as the milage options can be simply selected and coded in the instrument cluster module. Więc szukając dalej, trzeba zakodować NCSem VO988: I prefer NCS Expert. If you add option code 984 to the Vehicle Order and then recode the cluster, the interval will get set to 15,000km (about 9300 miles) permanently (it'll stay that way even w/ a dealer recode). Adding option code 988 would set it to 11,000km Robił już ktoś coś takiego?
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
Oddając na naprawę bezgotówkową nie interesuje Cie co powie PZU. To sprawa między ASo a PZU. Nie mogą nie zapłacić za FV. A kolejność jest taka, że oddajesz auto do ASO na wycenę, oni wysyłają to do PZU, PZU IM to akceptuje. Oddajesz samochód i odbierasz zrobiony.
-
E46 polift-zmiana czasu Inspekcji
A jak?
-
E46 polift-zmiana czasu Inspekcji
Czy można w INPIE czy innym sofcie zmienić terminy Inspekcji? Np co 12 miesiecy i 10 000km zamiast 25tkm?
-
E46 320i - stuki w silniku/pod silnikiem
Może to osłona terminczna wydechu? Nie pozostaje Ci nic innego jak wejść pod samochod i posłuchać. Bo z silnika mam nadzieję ten odgłos nie dobiega?
-
Samochód nie odpala, nie można go otworzyć.
Ja bym szedl za tym cykaniem spod maski teraz. Moze tam jest jakis przekażnik jesli jestes pewny ze bezpieczniki są ok. A podpinales samochod pod komputer? Ma błędy?
-
N42 biały dym z tłumika
Moze akurat tak duza wilgotnosc powietrza byla i dlatego tak zadymil? Jak nic wiecej sie nie dzieje to bym sie nie zamartwial. Nie wiem jak w Twoim silniku ale w r6 czesto olej kapie z tylu silnika po lewej stronie z uszczelki zaworow. Stad kapie na kolektor wydechowi i sie spala mocno dymiac (mam to u siebie :cry: )
-
Samochód nie odpala, nie można go otworzyć.
Ktos ma jechac i sprawdzic bezpieczniki i przekazniki za Ciebie? Zrobiles zwarcie, cos sie spalilo i modl sie zeby to bylo to co wymienilem...
-
N42 biały dym z tłumika
Wilgoc zawsze zbiera się w wydechu. Do puki spaliny nie rozgrzeją ukladu wydechowego wylatuje z niego para wodna. Jest to normalne
-
N42 biały dym z tłumika
Zalezy czy bulgocze czy cisnienie wytwarza pompa i dlatego wylatuje. Jedz na tes spalin w plynie to bedziesz wiedziec co sie dzieje
-
LISTWY POD REFLEKTOROWE
A wiesz co to giełda?
-
Podłączenie zmieniarki mp3 YATOUR
Czy istnieje mozliwosc podpiecia zmieniarki mp3 razem ze zwykla zmieniarką cd? W radiu sa dwa wejscia z tego co widzialem..
-
Pomoc w wyborze radia
Nie slyszalem tego radia ale mozna zalozyc ze wszystko obecnie produkowane bedzie lepsze niz to co masz teraz. Ale i tak bedzie slabo przez glosniki ktore masz w samochodzie. Bedzie pewnie glosniej niz teraz ale nie koniecznie lepiej
-
Pomoc w wyborze radia
I jest duzo fajnych sprzetow za ta cene z usb w prawidlowym miejscu czyli z tylu. Ostatnio za 340 widzialem kenwooda z dab+ i bt.
-
Pomoc w wyborze radia
Wskazuje ze na rynku sa nie tylko tandetne ramki. Radio za 2k? Przeciez nie musi od razu kupowac p88rs. Alpine cda-117ri gra dobrze, odtwarza mp3 przez usb i uzywane mozna kupic w dobrych pieniadzach. Mowa oczywiscie tylko o HU bo i tak waskim gardlem beda pseudoglosniki.
-
Pomoc w wyborze radia
Albo kupic oryginalną ramke i wygląda to dobrze: http://www.zen104526.zen.co.uk/BMW/spa00636dg.jpg
-
zapala sie pomaranczowa kontrolka oleju, czy mam sie bac?
Możesz napisac cos wiecej o regeneracji?
-
N42 biały dym z tłumika
Przy obecnych temperaturach i odpalaniu na zimno to normalne.
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
Jedno ASO masz w okolicy?
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
A ja mam z PZU jak najlepsze wspomnienia. Tylko że nie chciałem kasy do kieszeni tylko naprawiałem bezgotówkowo, czyli tak jak ma byc.
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
Chcecie sie na naprawie dorobić czy naprawić samochód? Oddaj do ASO, naprawia na oryginalnych częściach i będziesz miał kogo scigać jak cos się zacznie dziać. Przy sprzedaży samochodu fv na kilka tysięcy z ASO to tez plus. Bezgotówkowa naprawa w ASO - zero stresu i biegania do TU.