Treść opublikowana przez rothe46
-
Problem z zamkiem drzwi kierowcy e46 coupe
A wg mnie wyrobił się przycisk (styk) i kodowanie nic tu nie da.
-
Bmw 330ci problem z mocą
Do latania mam diesla. Brak gazu to tylko praktyczne podejscie do bagaznika i tankowania co 300km
-
uderzenie w kraweznik tylnym kolem
Przeciez w tym linku ktorysam podales masz wypisane modele e46 i z4. Wystarczy kliknac i masz wszystko
-
uderzenie w kraweznik tylnym kolem
http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=EU51-EUR-03_2001_E46_BMW_318d&diagId=33_1188#33211229592 tu
-
320d 150KM,niski poziom oleju na bagnecie a wlane 6 litrów
Zeby zobrazowac
-
uderzenie w kraweznik tylnym kolem
Sprawdz realoem nr czesci...
-
Bmw 330ci problem z mocą
Tak. Nie lubie jak mam cos w bagazniku. Do yego teraz mam cabrio... pol bagaznika nie zajme szpejem bo co wsadze, kije golfowe? :shock:
-
Bmw 330ci problem z mocą
To powodzenia w naprawie o 2 w nocy w srodku niczego albo za granica. A jeszcze lepsza opcja to rozcieta opona z boku...
-
e46 320d BEHR OPORNIK REZYSTOR DMUCHAWY JEŻ
W panelu jest malutki wiatraczek do badania temperatury w kabinie. Moze to on ?
-
[E46] Automatyczna kontrola czystości powietrza/obieg zamkn.
Wg mnie umiejscowienie czujnika w bmw jest do bani. W volvo mam taki sam czujnik umiejscowiony w stodku rury doprowadzacej powietrze do kabiny. I naprawde dziala. Wystarczy stanac w korku i nie czuc spalin z innych aut. W bmw czujbik jest na wentylatorze chlodnicy, krecace sie paski silnika robia troche ruchu powietrza w poblizu silnika i do czujnika malo co dociera
-
Bmw 330ci problem z mocą
Mialem kiedys gaz ale brak bagaznika to porazka. Kolo zapasowe trzeba gdzies wozic. I to jest jedyny minus bo auto jezdzilo jak na benzynie (volvo v40)
-
uderzenie w kraweznik tylnym kolem
30km to nie tak malo zwazywszy ze crash testy sa przy 50 paru... felga w jakim stanie? Dyfer nie dostal? Prosto stoi?
-
Bmw 330ci problem z mocą
Fajne autko tylko szkoda ze w gazie :oops: tak apropo, nie ciagnie na tym ostatnim czy pb?
-
E46 328 kolor lakieru
Kolor jest ten sam tylko mat
-
e46 320d 04r Miękki pedał hamulca/wpadanie pedału hamulca
Z tego co pamietam to jest to po przekatnej, lewy przod i prawy tyl. Nie zmienia to faktu ze sprobowac warto
-
e46 320d 04r Miękki pedał hamulca/wpadanie pedału hamulca
W Inpie jest odpowietrzanie pompy. Po wybraniu ktore kolo chcesz odpowietrzyc pompa sama tworzy cisnienie i przepycha plyn przez zaworki.
-
e46 320d 04r Miękki pedał hamulca/wpadanie pedału hamulca
Probowales odpowietrzyc INPA?
- e46 Cabrio test INPA ROPS
-
BMW e46 320 d nie odpala
Od tego że auto nie dostaje paliwa i od tego trzeba zacząć
-
M54B30 - wentylator czasami się nie wyłącza
I co robisz żeby się wyłączył? Miałem inne samochody i czasami po zatrzymaniu i wylaczeniu zapłonu wentylator chodzil jeszcze pare minut. I nic się nie działo.
-
[M52TUB28] Poziom oleju na zimnym a ciepłym, długość bagnetu
To ja mam dokladnie tak
-
[M52TUB28] Poziom oleju na zimnym a ciepłym, długość bagnetu
Tez mnie bagnet zastanawia. Na zimnym mam maks a po 10 min od zhaszenia 3/4. Podobno ta druga wartosc jest prawidlowa
-
Samoczynne otwieranie okien
I to sugrowalem. Auto sie otwiera a po 2 minutach samoczynnie zamyka ale szyby zostaja otwarte
-
Samoczynne otwieranie okien
Nie masz wlaczonej opcji zamykania auta po 2 minutach jesli drzwi nie zostana otwarte?
-
[E46] Centralny zamek - przywrócenie ustawień fabrycznych
Pewnie NCS i przywrócenie wszystkich wartości sterownika do ustawień fabrycznych - zmiana konfiguracji jak przy ustawianiu DRl itd tylko że w drugą stronę