Skocz do zawartości

rothe46

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rothe46

  1. A wg mnie wyrobił się przycisk (styk) i kodowanie nic tu nie da.
  2. rothe46 odpowiedział(a) na marek321s temat w E46
    Do latania mam diesla. Brak gazu to tylko praktyczne podejscie do bagaznika i tankowania co 300km
  3. Przeciez w tym linku ktorysam podales masz wypisane modele e46 i z4. Wystarczy kliknac i masz wszystko
  4. http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=EU51-EUR-03_2001_E46_BMW_318d&diagId=33_1188#33211229592 tu
  5. Sprawdz realoem nr czesci...
  6. rothe46 odpowiedział(a) na marek321s temat w E46
    Tak. Nie lubie jak mam cos w bagazniku. Do yego teraz mam cabrio... pol bagaznika nie zajme szpejem bo co wsadze, kije golfowe? :shock:
  7. rothe46 odpowiedział(a) na marek321s temat w E46
    To powodzenia w naprawie o 2 w nocy w srodku niczego albo za granica. A jeszcze lepsza opcja to rozcieta opona z boku...
  8. W panelu jest malutki wiatraczek do badania temperatury w kabinie. Moze to on ?
  9. Wg mnie umiejscowienie czujnika w bmw jest do bani. W volvo mam taki sam czujnik umiejscowiony w stodku rury doprowadzacej powietrze do kabiny. I naprawde dziala. Wystarczy stanac w korku i nie czuc spalin z innych aut. W bmw czujbik jest na wentylatorze chlodnicy, krecace sie paski silnika robia troche ruchu powietrza w poblizu silnika i do czujnika malo co dociera
  10. rothe46 odpowiedział(a) na marek321s temat w E46
    Mialem kiedys gaz ale brak bagaznika to porazka. Kolo zapasowe trzeba gdzies wozic. I to jest jedyny minus bo auto jezdzilo jak na benzynie (volvo v40)
  11. 30km to nie tak malo zwazywszy ze crash testy sa przy 50 paru... felga w jakim stanie? Dyfer nie dostal? Prosto stoi?
  12. rothe46 odpowiedział(a) na marek321s temat w E46
    Fajne autko tylko szkoda ze w gazie :oops: tak apropo, nie ciagnie na tym ostatnim czy pb?
  13. rothe46 odpowiedział(a) na krzysztof.sly temat w E46
    Kolor jest ten sam tylko mat
  14. Z tego co pamietam to jest to po przekatnej, lewy przod i prawy tyl. Nie zmienia to faktu ze sprobowac warto
  15. W Inpie jest odpowietrzanie pompy. Po wybraniu ktore kolo chcesz odpowietrzyc pompa sama tworzy cisnienie i przepycha plyn przez zaworki.
  16. Probowales odpowietrzyc INPA?
  17. rothe46 odpowiedział(a) na rothe46 temat w E46
    Ktoś wie?
  18. rothe46 odpowiedział(a) na sledziewzalewie temat w E46
    Od tego że auto nie dostaje paliwa i od tego trzeba zacząć
  19. I co robisz żeby się wyłączył? Miałem inne samochody i czasami po zatrzymaniu i wylaczeniu zapłonu wentylator chodzil jeszcze pare minut. I nic się nie działo.
  20. To ja mam dokladnie tak
  21. Tez mnie bagnet zastanawia. Na zimnym mam maks a po 10 min od zhaszenia 3/4. Podobno ta druga wartosc jest prawidlowa
  22. rothe46 odpowiedział(a) na mikimisz temat w E46
    I to sugrowalem. Auto sie otwiera a po 2 minutach samoczynnie zamyka ale szyby zostaja otwarte
  23. rothe46 odpowiedział(a) na mikimisz temat w E46
    Nie masz wlaczonej opcji zamykania auta po 2 minutach jesli drzwi nie zostana otwarte?
  24. Pewnie NCS i przywrócenie wszystkich wartości sterownika do ustawień fabrycznych - zmiana konfiguracji jak przy ustawianiu DRl itd tylko że w drugą stronę

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.