Treść opublikowana przez rothe46
-
e46 m54b25 sparcialy lacznik na konektorze F
http://www.ledderz.net/images/bmw_split_intake_boot.jpg Ta ciensza na dole na pierwszym planie
-
e46 business cd-problem z transmiterem
Nie TP a AF
-
e46 2.2 170KM gaśnie na zimnym silniku zaraz po odpaleniu
Zacząć można od podpięcia pod komputer.
-
e46 m54b25 sparcialy lacznik na konektorze F
Brzmi groźnie ale chodzi o ten konektor za przepływomierzem. Ta dolna cieńka rureczka łączy się z konektorek F. Dziś gumowy łącznik rozpadł mi się w ręce... jaką to ma średnicę wewnętrzną i gdzie to kupię oprócz ASO? Już DIY
-
bmw miras na pewno maczał palce
A tyl sie na czym zatrzymal? Na busie czy na sosnach
-
Antena w e46
To wyjmij radio i sprawdz. Radio jest sprawne? A czemu skoro zaplaciles za montaz nie pojedziesz z reklamacja?
-
[E46] M52TU28 - "VANOSOWE" falowanie na zimnym, co wymienić?
jeśli słychać stukający vanos, trzeba wymienić tulejki ?
-
bmw miras na pewno maczał palce
cieńkie drzewo działa jak skalpel i nie taki samochód na pół rozcięło. Cud że jechał sam i nic mu się nie stało.
-
e46 business cd-problem z transmiterem
Przeczytaj instrukcje obslugi to sie wszystko wyjasni
-
Antena w e46
No to zrobili to zle. Potrzebujesz taki konektorek ze złącza bmw na zwykly wtyk antenowy
-
e46 m54b25 Wyciek oleju
SIęgając za silnik pod podszybiem jest wilgotno od oleju. Te takie metalowe blaszki (po co one są właściwie?), tylna tez wilgotna. Wskazuje to na uszczelkę pod pokrywą zaworów. Zgadza się?
- Antena w e46
-
Antena w e46
Nie jest to normalne. Jakie masz radio? Od kiedy tak sie dzieje?
-
e46 m54b25 Wyciek oleju
Witam ponownie. Ogarniam dalej mój nowy zakup... Vanos się odzywa ale to wiem co i jak. Widzę też wyciek pod silnikiem. Olej znajduje się pod silnikiem na plastikach lub belce. Widac go patrzac z lewej strony pomiedzy silnikiem a podluznica. Patrzylem od spodu i silnik jest suchy. Olej tam znajdujacy sie ma jasny kolor. Skad moze tam sie zbierac? Drugie pytanie,jak czytac miarke oleju, ma byc na srodku tego kwadracika?
-
e46 325 gorący przewód + pod maską
Styki już wyczyściłem papierem ściernym i jak napisałem czekam na nową puszkę połączeniową, którą wymienie w piątek. A czym smarujesz klemy na połączeniu z akumulatorem? Ja w volviaku mam wazeliną i jest super połączenie, zero utlenienia. Ten preparat to izopropanol i dziala najlepiej na plytki drukowane i polaczenia niskonapieciowe. Tu trzeba bylo zadzialac mechanicznie...
-
System Audio w e46 - problem z głośnikami
Widziałem ten patent... szkoda słów. Ale nie uśmiecha mi się wiercenie otworów w drzwiach ze względu na możliwą korozję.
-
System Audio w e46 - problem z głośnikami
Odgrzeje kotleta... Dziś przyjechało do mnie autko. Miałem okazję włączyć radyjko, nieoryginalny kenwood. Pewnie zmienię na oryginalnego alpine bo w bagazniku siedzi zmieniarka i szkoda by było z tego nie skorzystać. Problem cyfrowego dzwięku rozwiąże aux i Ipod. Ale do czego zmierzam, słyszałem że na oryginalnym radiu dzwięk nie powala. Na nieoryginalnym jest o niebo lepiej. Nie wiem jak to musi w takim razie buczeć na oryginalnym bo teraz jest tragedia. Cicho, płasko i bez wyrazu. CJedynym rozwiązaniem jest wymiana głośników? Drugie pytanie, nie mam syczków w osłonie lusterek, tylko w drzwiach, oznacza to najsłabsze audio?
-
e46 325 gorący przewód + pod maską
Więc sprawa była dość poważna. Poluzowane mocowanie na terminalu do awaryjnego odpalania. Kabel działał jak migomat i wypalił metalowe połączenie z kablem biegnącym do akumulatora. Całość była skorodowana. Trzeba na to uważać bo czytałem o przypadkach spalenia się samochodu przez to łączenie! Zamówiłem nowy element, cena w aso bmw to 21 zł. Sprawdzcie u siebie jak to wygląda. Później wrzucę fotki. Pozostaje mi naprawienie izolacji bo uległa przegrzaniu i się rozpadła. Gruba koszulka termokurczliwa będzie ok? Co polecacie do posmarowania połączenia żeby lepiej przewodziło prąd, wazelina będzie ok? Zdjęcia https://www.dropbox.com/sh/0p7tscn8h4xnwtf/AADSC7Q02hNwqFjSN1qg5cTOa?dl=0
-
E46 ringi LED a CCFL
Nie wiem co Ty kombinujesz ale kup normalne zarowki osram nightbreaker a nie jakies wynalazki
-
Aktywacja BC
Jakie dodatkowe ukryte funkcje w bc mozna aktywowac?
-
e46 325 gorący przewód + pod maską
Akumulator wygląda na nowy. Jutro sprawdzę, grzeje się tylko+ pod maską. Na zagranicznych forach wyczytałem o podobnych przypadkach i topiących się izolacjach i obudowach. Powodem był luźny styk lub zabrudzenie/rdza. Jutro będę przy samochodzie to sie tym zajmę
-
[e46] 318i - 143PS - delikatnie dymi na biało.
Biały dym nie oznacza spalania oleju. Olej spala sie naniebiesko. Normalne jest na zimnym silniku dymienie na bialo, zwlaszcza po nocy. Woda z ukladu wydechowego musi jakos przeciez odparowac...
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
Może wibracje są od padającej dwumasy i poduszek silnika?
-
BMW e46 330i Czarne Xenon itd. WBAAV51080JT01365
rothe46 odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak DSC
-
e46 325 gorący przewód + pod maską
Gdzie sa zlokalizowane ?