Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. No to gratulacje i czekamy za zdjęciami :)
  2. Dokładnie , cena fajna jak na ten rok i to wyposażenie , a jak dają jeszcze jakąś gwarancje na rozrząd to nic tylko brać :)
  3. Dzięki koledzy :D . Ja już też nie mogłem doczekać się końca gwarancji, żeby w końcu zrobić sobie chipa , ale jakoś dotrwałem :) . Andrzej do Łodzi też masz dość blisko i dodatkowy plus w drodze powrotnej będzie okazja przetestować furę na autostradzie :D . Ja wracałem S i też było fajnie :D Stuffman to na FB to faktycznie moje :)
  4. Dzięki, tylko program , może w przyszłości jakiś Ic i Dp ale to jeszcze kwestia do przemyślenia :) Na razie jest dobrze :D
  5. Stawiam na 442M :cool2:
  6. Otóż się pochwalę, że już mam więcej koników i pochwalę kolegów z Łodzi za kawał dobrej roboty :cool2: . Operacja trwała około 3,5h z wynikiem 294KM i 411NM :D :D :D
  7. Wiem, że to nie ten dział, czyli F-ek , ale tu się coś jeszcze dzieje w temacie chiptuningu :) Otóż się pochwalę, że już mam więcej koników i pochwalę kolegów z Łodzi za kawał dobrej roboty :cool2: . Operacja trwała około 3,5h z wynikiem 294KM i 411NM :D :D :D
  8. I po co tam kierowca , niedługo nie będziemy potrzebni :(
  9. Właśnie, ten kolor :cool2: :D
  10. A może austin yellow ? :)
  11. Bardzo fajna fura :D :D :cool2: . zadowolenia i oby dalej fajnie się sprawowała :)
  12. Wszyscy psioczą na ten silnik , ale myślę, że jak się o niego dba to nie jest taki zły. Mam go w jedynce z przebiegiem około 80tys. w tym około 50tys. na chipie i zero problemów . Olej wymieniam co 10-12tys. , miedzy wymianami nic nie muszę dolewać. Spalanie średnie około 7.3-7.5l :D
  13. irek.k odpowiedział(a) na słonik40 temat w G30, G31, F90
    Kto im to projektuje i kto to coś akceptuje :duh: :mad2:
  14. Gratulacje , jedyny słuszny kolor :cool2: :D :D :D
  15. Pochwal się w którym, żebyśmy wiedzieli gdzie szukać :)
  16. Super :cool2: . Pozazdrościć tylko :D :D :D
  17. irek.k odpowiedział(a) na Wyry temat w F20, F21
    Też stawiam na Estoril :cool2: , moim zdaniem lepszy do M, szary trochę nudny i będzie ginął w tłumie :)
  18. Dawaj zdjęcia , pochwal się :D
  19. Chyba w xdrivie i bez M pakietu :) Moja siedzi tak nisko że przodem do krawężnika się nie da, jak już to muszę tyłem parkować :)
  20. irek.k odpowiedział(a) na patryk_t temat w F20, F21
    Dziwne , ja miedzy wymianami nic nie dolewam , wymiany co 10-12tys. , auto po chipie :)
  21. Może wystarczy mała regulacja maski na gumowych odbojnikach ( jakoś tak to się nazywa) , miałem tak w 1 albo 4 już nie pamiętam , kilka sekund roboty i po kłopocie :)
  22. Fajna trójeczka :cool2: , gratulacje :)
  23. Chyba lepiej nie mogło być :cool2: :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.