Treść opublikowana przez irek.k
-
BMW 640i Coupe lub 325i Coupe
No to gratulacje i czekamy za zdjęciami :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Przykra sprawa, współczuję :(
-
BMW 325d F30 VIN:WBA3K71000F271925
irek.k odpowiedział(a) na lartex temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie , cena fajna jak na ten rok i to wyposażenie , a jak dają jeszcze jakąś gwarancje na rozrząd to nic tylko brać :)
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Dzięki koledzy :D . Ja już też nie mogłem doczekać się końca gwarancji, żeby w końcu zrobić sobie chipa , ale jakoś dotrwałem :) . Andrzej do Łodzi też masz dość blisko i dodatkowy plus w drodze powrotnej będzie okazja przetestować furę na autostradzie :D . Ja wracałem S i też było fajnie :D Stuffman to na FB to faktycznie moje :)
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Dzięki, tylko program , może w przyszłości jakiś Ic i Dp ale to jeszcze kwestia do przemyślenia :) Na razie jest dobrze :D
-
F30 330i M-Sport, alpin weiss
Stawiam na 442M :cool2:
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Otóż się pochwalę, że już mam więcej koników i pochwalę kolegów z Łodzi za kawał dobrej roboty :cool2: . Operacja trwała około 3,5h z wynikiem 294KM i 411NM :D :D :D
-
CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63
Wiem, że to nie ten dział, czyli F-ek , ale tu się coś jeszcze dzieje w temacie chiptuningu :) Otóż się pochwalę, że już mam więcej koników i pochwalę kolegów z Łodzi za kawał dobrej roboty :cool2: . Operacja trwała około 3,5h z wynikiem 294KM i 411NM :D :D :D
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
I po co tam kierowca , niedługo nie będziemy potrzebni :(
-
F30 330i M-Sport, alpin weiss
Właśnie, ten kolor :cool2: :D
-
BMW M4 LCI - White Tiger :)
A może austin yellow ? :)
-
Moje Sliczne BMW M-Pakiet 330D :) Stage 1 315km/630nm
Bardzo fajna fura :D :D :cool2: . zadowolenia i oby dalej fajnie się sprawowała :)
-
BMW Seria 3 F30 WBA3A11060J284465
irek.k odpowiedział(a) na samemuSOLOalone temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic z tego , wiem co mam :D
-
BMW Seria 3 F30 WBA3A11060J284465
irek.k odpowiedział(a) na samemuSOLOalone temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszyscy psioczą na ten silnik , ale myślę, że jak się o niego dba to nie jest taki zły. Mam go w jedynce z przebiegiem około 80tys. w tym około 50tys. na chipie i zero problemów . Olej wymieniam co 10-12tys. , miedzy wymianami nic nie muszę dolewać. Spalanie średnie około 7.3-7.5l :D
-
Rok modelowy 2019
Kto im to projektuje i kto to coś akceptuje :duh: :mad2:
-
BMW M4 LCI - White Tiger :)
Gratulacje , jedyny słuszny kolor :cool2: :D :D :D
-
F36 430i xDrive GC Estoril Blue M Perf
Pochwal się w którym, żebyśmy wiedzieli gdzie szukać :)
-
M4 LCi by tymsoon
Super :cool2: . Pozazdrościć tylko :D :D :D
-
F20 M Sport Jaki Kolor?
Też stawiam na Estoril :cool2: , moim zdaniem lepszy do M, szary trochę nudny i będzie ginął w tłumie :)
-
F32 428ix M Performance
Dawaj zdjęcia , pochwal się :D
-
Prześwit w 420i i 428i
Chyba w xdrivie i bez M pakietu :) Moja siedzi tak nisko że przodem do krawężnika się nie da, jak już to muszę tyłem parkować :)
-
[F20] 116i ginący olej
Dziwne , ja miedzy wymianami nic nie dolewam , wymiany co 10-12tys. , auto po chipie :)
-
Odbiór nowego z produkcji BMW 5
Może wystarczy mała regulacja maski na gumowych odbojnikach ( jakoś tak to się nazywa) , miałem tak w 1 albo 4 już nie pamiętam , kilka sekund roboty i po kłopocie :)
-
BMW F31 320xd, M-Pakiet, B39, h/k retrofit, Prokit
Fajna trójeczka :cool2: , gratulacje :)
-
M6 F13 LCI Competition
Chyba lepiej nie mogło być :cool2: :D