Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Tak jak mówisz , na razie jest fajnie , ale myślę że za 3-4 miesiące będzie już brakować mocy :) Możesz polecić jakiegoś tunera który by ogarnął w ten sposób chipa ? Co do hamulców , to powiem tak , teraz dopiero wiem co to są dobre hamulce :D Reakcja jest błyskawiczna po naciśnięciu pedału ,do tego póki co nie piszczą ,jest :cool2: Jedyny minus to chyba cena klocków , ale na razie nie będę się tym martwił :)
  2. Teraz wygląda zacnie :) , tak jak powinno wyglądać od początku :cool2: Jak możesz to powiedz ile w aso za naklejki na progi płaciłeś ?
  3. Z Wrocławia nie jestem , ale często bywam , tak że spokojnie możemy się kiedyś spotkać i razem pośmigać :D
  4. Fajnie, że się podoba , znaczek może zdejmę, ale to się jeszcze zastanowię :) , na pewno zdejmę 4 z przodu z grilla .
  5. Dzięki :) . Co do wrażeń, to w trasie dużo fajniej, ciszej i stabilniej, ogólnie bezpieczniej również dzięki hamulcom. W mieście jedynką bardzo fajnie się jezdzi bo jest mała i zwinna jak gokart , można się łatwiej pobawić :D . Wrażenia z przyspieszenia , to trochę lepiej w czwórce , ale jakiejś dużej różnicy nie odczuwam , bo jest to około 1s. różnicy ( jeżeli się człowiek zepnie i sprawnie operuje lewarkiem :) ) , czyli dużo i nie dużo .Odczucia w codziennej jezdzie są na korzyść 4 bo jest w automacie i łatwiej przez to wykorzystuje się możliwości auta. Co do chipa, to będę się musiał rozejrzeć, czy jest taka możliwość, a mocy nigdy nie za wiele :D . Chociaż jak będę podnosił moc to chciałbym najpierw wymienić IC.
  6. Hej Mikołaj zawitał i był bardzo hojny w tym roku :D :D :D Autko z 2015r, kupione w Inchcape Wrocław Mój pierwszy samochód z automatem ( na razie bajka :) ) Jestem mega zadowolony, z wyglądu, wyposażenia i prowadzenia, aż się nie chce wysiadać. Mam teraz czym się bawić :) Trochę danych : Numer VIN WBA3N31020K327922 Rodzaj 3N31 Model 428i - EUR Kod rozwojowy F32 Podwozie COUPE Sterowniczy LL Drzwi 2 Silnik N20 Przemieszczenie 2,00 Moc 180 Układ napędowy HECK Transmisja AUT Kolor Alpinweiss 3 - 300 Tapicerka Stoff Hexagon Alcantara Zakład produkcyjny MONACHIUM Data produkcji 2015-02-06 Wyposażenie Tempomat z funkcją hamowania Prędkościomierz z odczytem licznika Pakiet świateł Wybór odpowiednich pojazdów Śruby koła blokującego Sportowa automatyczna skrzynia biegów Wskaźnik ciśnienia w oponach 19 "m Lt / awdo.sp.442 M Bicolor Orb Specjalne wyposażenie UE Runflat Opony System alarmowy Pakiet sportowy M High.trim Fin. Czarny Wysoki połysk Int. Tr. Płetwa. Aluminiowy sześciokąt Przedmuchiwarka Osłona przeciwsłoneczna Maty podłogowe, welurowe Trójkąt ostrzegawczy Wewnętrzne i zewnętrzne lusterko Packa Wnętrze Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Pakiet dla palaczy System przeładunkowy Fotele sportowe F Driver / front Passenger Ogrzewanie siedzenia F Kierowca / pasażer z przodu Autom. Kontrola świateł głównych Aktywna ochrona Dezaktywacja poduszki powietrznej pasażera System spryskiwaczy reflektorów Kontrola odległości w parku (pdc) Czujnik deszczu Światło ksenonowe Adaptacyjne reflektory Automatyczna klimatyzacja Dodatkowe gniazdo zasilania 12 V. Inteligentne połączenie alarmowe Teleservices Usługi Connecteddrive Informacje o ruchu w czasie rzeczywistym Usługi concierge Usługi zdalne Internet Rozszerzona telefonia z rozszerzonym Sm Instrument Cluster W. Extended Cont System nawigacji Professional Wyświetlacz Head Up Harman / kardon Surround Sound System Numer kierunkowy 2 Service Inclusive 5/100 M Sport Suspension M Skórzana kierownica Pakiet aerodynamiczny M Indywidualny chrom satynowy o wysokim połysku Indywidualna podszewka antracytu Dokumentacja polska / pokładowa Wersja językowa polski Oelservice Int. 30 000 Km / 24 miesiące Zewnętrzna ochrona skóry Dodatkowo dołożone wyposażenie M Performance min. hamulce, wydech, dyfuzor, spojler, wnętrze, naklejki :) W planach ,na razie to tylko cieszenie się jazdą :D , a na wiosnę położenie ceramiki, zainstalowanie nowych dywaników (już czekają w bagażniku) i może podniesienie mocy (po gwarancji bo jest przedłużona na 5lat lub 160ty. ), a i zdjęcie "4" z grilla :) . Wrzucam kilka zdjęć z odbioru autka już na zimówkach 18 oraz jeszcze kilka z przed odbioru na letnich 19.
  7. Kierownica jest bez wyświetlacza , a czemu taka , bo kupiłem już z taką :) . Używa się póki co to bardzo fajnie , miła w dotyku , nie ślizga się, jedynie co to szkoda że brak podgrzewania , ale i tak rano jest chyba cieplejsza w dotyku :) . Teraz tylko zastanawiam się czym ją czyścić i impregnować .
  8. Tak z ciekawości , czym czyścicie kierownice m performance te z alcantary :)
  9. Dzięki , chyba fajna opcja na zimę :)
  10. A co to jest za opcja Blow-by-heizer i czy to się jakoś załącza czy automatycznie ?
  11. Masz rację , zawsze jakaś ochrona :D
  12. Bardzo ładnie , tylko ten hak :D
  13. Hej, co myślicie o tym autku, warto się nim interesować ? Wyposażenie chyba niezłe (oprócz tych wstawek drewnianych i eko skóry :) ) . https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-4-bmw-428i-mpakiet-harman-kardon-head-up-kamery-360-fv-23-ID6ySN07.html WBA3N3C59EK230717
  14. To chyba będziemy musieli się pożegnać :D
  15. Arek, jest nawet bardzo dobrze :cool2: Teraz możemy znowu jechać na zlot :D
  16. Tak przeglądałem sobie konfigurator i zauważyłem dwa podobne pakiety , M Sport za ok. 24tys. i M sport Shadow za ok. 30tys. . Wiecie czym się różnią , oprócz czarnego grilla :)
  17. Szybko Ci poszły te 3tys. :cool2: :)
  18. Zaliczyłem 5 lat temu trasę Transfagarską :) Będziesz miał super wypad :cool2:
  19. A kto mówi o jakimś piciu :D
  20. Tak jak planowaliśmy , Władysławowo :cool2:
  21. Tak zrobiliśmy , Sławek klepnął hotel , tak że polecimy w trójkę :D
  22. Ja oczywiście się piszę na wypad :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.