Treść opublikowana przez irek.k
-
Spalanie 328i xdrive na krótkich odcinkach
Potwierdzam ,to normalne . Np. żona poprzednim nowym autem 80 konnym przemieszczając się na krótkich odcinkach miała 11l , a Ty masz jednak 245 koników :) .
-
Nowa seria 5 G30
Przecież to audi z zewnątrz to jeden wielki klocek prosty jak duży fiat , nie ujmując nic fiatowi :)
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Łatwo nie było , ale tragedii też nie było :) . Ze trzy razy podjechałem jak mi zaparowały , robili wtedy zdjęcia , robili procedurę osuszania (zostawiłem raz na noc). To nic nie dało i w końcu dostali zgodę z centrali na wymianę , ledwo zdążyłem przed końcem gwarancji , ale najważniejsze, że się udało :cool2:
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Skoro już mowa o klockach , to czy to prawda, że im mają bliżej do końca zużycia to tym są twardsze ? Tak przynajmniej twierdzą w ASO, mówią że jak są bliskie końcowi (około 3mm) to są twardsze i szkoda wtedy tarcz. Ja pierwsze słyszę , ale człowiek uczy się całe życie :)
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Dziś, po kilku wizytach, wymienione zostały na gwarancji przednie lampy (parowały) :D :D :D
-
F10 LCI carbonshwarz M550d
Kurcze , nie żałował sobie :( , współczuję . Miałem wczoraj to samo w jedynce , tylko że przedni lewy błotnik , niby zaparkowane równolegle, czyli niby bezpiecznie , żeby nie obijali , a tu jednak i tak d..a. Sprawcy oczywiście brak , zobaczę jak umyję może starczy jakaś polerka , chociaż żeby jakoś z grubsza zamaskować :(
-
E92 M3 - temat na długie zimowe wieczory
Randall V8 to jest jest V8 , jestem za :D :cool2:
-
Felgi do 4 gc
To zaszalałeś z ilością propozycji :) Co do jakości to nie wiem ale stawiam na 2 i 4 ewentualnie na dwa ostatnie .
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Bardzo fajnie wyszło , bo prawie jak czerwone :D
-
X5 E53 WBAFB71090LX41626 - KOREKTA
irek.k odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ładnie kulturalnie cofnięte o stówkę , to tylko pomyłka cyferkowa :D
-
f11 528ix n20 wymiana rozrządu
Chyba trochę za dużo zer :)
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Tyle wkładu prac , aż szkoda :o
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
To może być dobry pomysł :cool2: , wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie byłem w Gdańsku . Kilka razy w Gdyni ale tam jakoś nie dotarłem . Może jeszcze kogoś uda się namówić i będzie fajny spocik albo nawet mini zlocik :) . Auta obejrzymy , miasto zobaczymy i może czegoś się napijemy :D
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Morze jest w głębi Polski :D ? Ale nad morzem też fajnie , mam tylko 400 km :) . Pogadamy jak wrócisz :cool2:
-
F32 435d M Sportpaket 19" Glaciersilber met.
Gratuluję autka :cool2: , musi fajnie się zbierać z dołu :)
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Pogadamy sobie na spocie :)
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Poczatkowo tez mialem brac czerwone, to z dzialu czesci do mnie dzwonili i prosili zebym nie bral czerwonych :D powiedzieli ze sa zbyt oklepane i dal jeszcze 2 argumenty, ktore idealnie trafily we mnie :D "co drugie wies tuningi maja czerwone zaciski, stare golfy ople, a zolte ma M4 wiec proponujemy zolte" no i zmienilem na zolte :D Faktycznie co drugi wies tuning ma czerwone zaciski, moj brat w octavi rs ma czerwone i juz mowil "bedizesz mial czerwone tak jak ja ?" :D Zolte faktycznie ladnie sie prezentuja :) zreszta ja bym proponowal jakis spocik zrobil w kwietniu to na zywo ocenimy :) To mi pojechałeś, dzięki :D
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Potwierdzam , mam czerwone hamulce m-perf i wchodzą na zimówki 18 , nawet fajnie to wygląda bo koło jest dobrze wypełnione :)
-
Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne
Byłoby super , jestem za :cool2:
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Super się prezentuje :cool2: . Gratulacje i witamy w gronie bmw :)
-
Kolejny Mineral Grey M2 LCI
Fajnie te kominy wyglądają :cool2: :D Jak możesz to pokaż z bliska obudowy lusterek , też się zastanawiam.
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Ale to jest F36 :)
-
F32 Pomoc przy konfiguacji i inne
Fajnie trafiłeś :cool2:
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Piękna maszynka , fajnie skonfigurowana , no i super silniczek :cool2: . Oby się sprawowało :)
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Małe zmiany , nowe naklejki progowe i nowe carbonowe końcówki wydechu :D