Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Potwierdzam ,to normalne . Np. żona poprzednim nowym autem 80 konnym przemieszczając się na krótkich odcinkach miała 11l , a Ty masz jednak 245 koników :) .
  2. irek.k odpowiedział(a) na samson11 temat w G30, G31, F90
    Przecież to audi z zewnątrz to jeden wielki klocek prosty jak duży fiat , nie ujmując nic fiatowi :)
  3. Łatwo nie było , ale tragedii też nie było :) . Ze trzy razy podjechałem jak mi zaparowały , robili wtedy zdjęcia , robili procedurę osuszania (zostawiłem raz na noc). To nic nie dało i w końcu dostali zgodę z centrali na wymianę , ledwo zdążyłem przed końcem gwarancji , ale najważniejsze, że się udało :cool2:
  4. Skoro już mowa o klockach , to czy to prawda, że im mają bliżej do końca zużycia to tym są twardsze ? Tak przynajmniej twierdzą w ASO, mówią że jak są bliskie końcowi (około 3mm) to są twardsze i szkoda wtedy tarcz. Ja pierwsze słyszę , ale człowiek uczy się całe życie :)
  5. Dziś, po kilku wizytach, wymienione zostały na gwarancji przednie lampy (parowały) :D :D :D
  6. Kurcze , nie żałował sobie :( , współczuję . Miałem wczoraj to samo w jedynce , tylko że przedni lewy błotnik , niby zaparkowane równolegle, czyli niby bezpiecznie , żeby nie obijali , a tu jednak i tak d..a. Sprawcy oczywiście brak , zobaczę jak umyję może starczy jakaś polerka , chociaż żeby jakoś z grubsza zamaskować :(
  7. Randall V8 to jest jest V8 , jestem za :D :cool2:
  8. irek.k odpowiedział(a) na Dprz temat w F32-33, F36, F82-83
    To zaszalałeś z ilością propozycji :) Co do jakości to nie wiem ale stawiam na 2 i 4 ewentualnie na dwa ostatnie .
  9. Bardzo fajnie wyszło , bo prawie jak czerwone :D
  10. Jak ładnie kulturalnie cofnięte o stówkę , to tylko pomyłka cyferkowa :D
  11. Chyba trochę za dużo zer :)
  12. Tyle wkładu prac , aż szkoda :o
  13. To może być dobry pomysł :cool2: , wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie byłem w Gdańsku . Kilka razy w Gdyni ale tam jakoś nie dotarłem . Może jeszcze kogoś uda się namówić i będzie fajny spocik albo nawet mini zlocik :) . Auta obejrzymy , miasto zobaczymy i może czegoś się napijemy :D
  14. Morze jest w głębi Polski :D ? Ale nad morzem też fajnie , mam tylko 400 km :) . Pogadamy jak wrócisz :cool2:
  15. Gratuluję autka :cool2: , musi fajnie się zbierać z dołu :)
  16. Pogadamy sobie na spocie :)
  17. Poczatkowo tez mialem brac czerwone, to z dzialu czesci do mnie dzwonili i prosili zebym nie bral czerwonych :D powiedzieli ze sa zbyt oklepane i dal jeszcze 2 argumenty, ktore idealnie trafily we mnie :D "co drugie wies tuningi maja czerwone zaciski, stare golfy ople, a zolte ma M4 wiec proponujemy zolte" no i zmienilem na zolte :D Faktycznie co drugi wies tuning ma czerwone zaciski, moj brat w octavi rs ma czerwone i juz mowil "bedizesz mial czerwone tak jak ja ?" :D Zolte faktycznie ladnie sie prezentuja :) zreszta ja bym proponowal jakis spocik zrobil w kwietniu to na zywo ocenimy :) To mi pojechałeś, dzięki :D
  18. Potwierdzam , mam czerwone hamulce m-perf i wchodzą na zimówki 18 , nawet fajnie to wygląda bo koło jest dobrze wypełnione :)
  19. Byłoby super , jestem za :cool2:
  20. Super się prezentuje :cool2: . Gratulacje i witamy w gronie bmw :)
  21. Fajnie te kominy wyglądają :cool2: :D Jak możesz to pokaż z bliska obudowy lusterek , też się zastanawiam.
  22. Ale to jest F36 :)
  23. Fajnie trafiłeś :cool2:
  24. Piękna maszynka , fajnie skonfigurowana , no i super silniczek :cool2: . Oby się sprawowało :)
  25. Małe zmiany , nowe naklejki progowe i nowe carbonowe końcówki wydechu :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.