Treść opublikowana przez irek.k
-
320i,X,M pakiet, pełny MG motorsport, Stage 3-Sprzedam!
Buczy fajnie :cool2: , a jak w środku podczas dłuższych podróży ?
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Chyba tak się to skończy :)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
1. SlavoS 2. irek.k
-
Nowe BMW serii 3 - zamówienie, oczekiwanie, odbiór
Błyskawicznie poszło :cool2:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Jestem za :) , ale chyba większości przeszła chęć na wyjazd .
-
120i Advantage Steptronic 5d (B48 -184 KM)
Gratulacje , fajny kolor :cool2:
-
BMW F30 320d M-Performance
Ładny białasek :cool2: , dawaj więcej zdjęć , również ze środka .
-
F32 Pomoc przy konfiguacji i inne
Gratuluję i zazdroszczę :)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Faktycznie nie ma co się dziwić organizatorom ( teraz też Tobie ). Teraz już sam nie wiem, najwyżej pojedziemy w wąskim gronie na 5-6 aut , może jakieś domki , grill itp. Zresztą niech też inni się wypowiedzą , bo faktycznie bardzo mało chętnych :(
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
No to gratulacje dla obu , szerokości na nowej drodze życia :D
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Czyli z 20 chętnych zrobiło się 5 :shock:
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Ale są wolne miejsca ?
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Ok, irek.k wpłacone napisane w nawiasie jest czytelniejsze, tak oznaczajmy. Czy "opcja nad morzem" oznacza opcję 3 ? Nad morzem znaczy, że mi bez różnicy czy 1,2 czy 3 , dostosuję się :)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Też jestem zdania, że nie ma co się przemieszczać za bardzo z noclegami (krótki wyjazd itd. :D ) 1. bezel141 - 1 os. opcja 1 2. no4 - 2 os. opcja 2 3. irek.k - 1.os. opcja nad morzem :) ( wpłacone)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Wiadomość dotarła i kasa już poszła :)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Przecież jesteś wpisany, Arek zadbał :)
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Spoko , mnie też pasuje :)
-
Brak trybu Sport+
A co daje sport plus bo też nie mam :(
-
F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37
Super autko :cool2: . Niedługo braknie Ci pomysłów na mody :)
-
330i xDrive - obesrwacje po 5 tys. km
Potwierdzam , miałem to samo . Ja akurat od czasu do czasu smaruję to sztyftem do uszczelek od sonaxa .
-
F20 LCi 118d ///M by Mac_Gregor Vol2
Fajna maszynka :cool2: Już glinkowałeś ?
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Chyba mieliśmy jechać gdzieś nad morze , chyba że się mylę
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Sławek nie tylko twój :D
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
Ale o co Ci chodzi :D
-
Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec
1.Bezel141 - 2/3 osoby 2. PaniEve - 2 osoby? :D 3. Włodi - 2 osoby? 4. Rivasi - 1 osoba 5. SlavoS - 1 osoba 6. PoCiEjJ - 1 osoba 7. no4 - 2 osoby 8. arek1056 -1 osoba 9. irek.k - 1 osoba