Treść opublikowana przez irek.k
-
G30 M550i xDrive
Ja stawiam na pełny , to jest to :cool2: :D
-
Czy run flat jest konieczny?
Powiem tylko, że jak miałem małą szkodę na tylnym zderzaku , to gościu z ubezpieczalni owszem sprawdził opony , ale tylko w kwestii , czy rozmiar się zgadza z homologacją , nie interesowało go czy rof czy nie, a samochód wyszedł z fabryki na rofach. Tak, że myślę że najważniejszy jest rozmiar i stan bieżnika i tego się trzymam :)
-
yakuza ///M5 f10
Gratulacje , super maszyna :cool2: , jest już czym poszaleć :D :D :D
-
G30 530i błękitno-szary
Gratuluję zakupu , zadowolenia z jazdy :cool2: :)
-
F36 Gran coupe Estoril Blue
Ale szybko :o , były wcześniej jakieś objawy ?
-
F30 330i USA
No , teraz to inna bajka :cool2: :)
-
BMW 330i vs AR Giulia Veloce
Też jezdziłem Alfą , dla mnie bardzo dobrze się prowadzi , fajnie przyspiesza i hamuje nawet w wersji 200 konnej , kierownica i łopatki fajne :) , ale tapicerka materiałowa moim zdaniem to tragedia :( i również system multimedialny nie powala , mogłoby być lepiej. Jeszcze jeden minus , nie można wyłączyć kontroli trakcji :D , a szkoda .
-
F32 428i Alpinweiss M Performance
Końcówki OEM :D
-
F36 Gran coupe Estoril Blue
Do Twojego koloru fajnie będą wyglądać żółte, a hamują świetnie ,polecam :cool2: Gratuluję zakupu autka :)
-
F30 M-Sport Estoril Blue
A nie, to luz :D , ja też lato na 19 i do tego rof , daje radę :)
-
F30 M-Sport Estoril Blue
Od razu lepiej , teraz wygląda super :cool2: :) Jak się jezdzi na 20 ?
-
420d cabrio
Fajny kolorek i fajnie pasuje do wnętrza :cool2: :)
-
428i White M - Safety Car
Fajny :cool2: , gdzie kupiłeś ?
-
F32 420dX 2014 - Alpinweiss 3 (M-Pakiet)
Nie ma to jak biały :cool2: :D Jak porobisz planowane mody to będzie jeszcze fajniejszy kozak :)
-
Halogeny
Tak właśnie myślałem , dzięki za info :cool2:
-
BMW 3xx GT F34, 20” Rotiform, gwint AP, Maxhaust, Racechip
Stawiam na lato :cool2:
-
Halogeny
Wymieniał już ktoś może zwykłe halogeny na ledowe ? Czy jest to bezproblemowe , tzn. czy nie wyskakują błędy ,czy nie trzeba programować ? Jest okazja wymienić, bo jeden jest lekko nie szczelny :)
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Z cichych mogę polecić Dunlop Sort Maxx RT, mam w swojej 1 , tylko że 17 225/45 :cool2:
-
330i/430i - praca klapy w wydechu
Otwiera się chyba w trybie sport i sport+ przy około 1,5-2 tys. obrotów , tak przynajmniej jest u mnie :)
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
No i :cool2: :)
-
[F20] Dolewka oleju
To dziwne , u mnie od wymiany do wymiany nic nie ubywa ( co 10-12tys. ).
-
[F20] Dolewka oleju
Sprawdzałeś po wymianie poziom, może za mało wlali ?
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Gratuluję nowego autka :cool2: :) ,a poprzedniego faktycznie szkoda , włożyłeś dużo pracy i nie tylko :(
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
Jak będziesz miał wycenę , to jeśli będziesz mógł to podeślij na PW :)
-
Spalanie 328i xdrive na krótkich odcinkach
No to jest 12, a nie 13 :D