Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Warto było czekać :cool2: :)
  2. Nie żałowałeś sobie :D , fajna konfiguracja :cool2: , teraz tylko czekamy na zdjęcia :)
  3. Szkoda , bo pozostaje tylko malowanie całego auta :( . Też tak miałem w jednym z poprzednich aut , miało chyba tylko z pół roku i też to był jakiś zazdrosny sąsiad :evil: Naprawa poszła z AC , nie było wyjścia , a autko nadal śmiga w rodzinie .
  4. Tu bym się nie zgadzał , 442 są bardziej pod bmw :D
  5. irek.k odpowiedział(a) na gruby19 temat w F22-23, F87
    albo śmiga czymś innym albo zmiana planów :wink:
  6. Przecież to powinno być w cenie złomu :duh:
  7. Śmiało, mogę polecić ceramikę, wiadomo przed obiciami nic nie pomoże, ale łatwość mycia i błysk zwłaszcza w czarnym lakierze rekompensuje wszystko :), ale może słabo się znam bo pokonuję w roku po około 6-8 tys :D
  8. No i pięknie , gratulacje :) :cool2:
  9. irek.k odpowiedział(a) na irek.k temat w F32-33, F36, F82-83
    Dokładnie wszystko trochę kosztuje, auto odebrałem w piątek po naprawie z AC. Koszt to około 9700 brutto :shock: , w tym dwie obudowy karbonowe po 1500, dwa wkłady po 1600, jedno ramie, bo było porysowane, coś tam jeszcze i plus robocizna i się uzbierało :duh: . Ktoś jak spojrzy w historię auta to może pomyśleć , że niezły dzwon był :(
  10. irek.k odpowiedział(a) na Duffy temat w F40
    Nie dziwię się , że nie sprzedajesz ,te nowe jedynki jakieś takie wyoblone , jak koreańce. bez wyrazu i ten napęd na przód, masakra :duh:
  11. Do mojego, tydzień temu też zalali już Shella 0w30 , zobaczymy jak będzie się sprawował .
  12. Bezlitośni, zero współczucia i pomocy :) , czyli co nic nie robić , nie robić im przeszkód (złodziejom ), tak ma być :duh: ?
  13. Wiem że masz rację , ale tonący brzytwy się łapie :)
  14. Wczoraj w biały dzień, mimo, że posiadam alarm z mojej 4 jakieś gn...e ukradli mi karbonowe obudowy lusterek i wkłady lusterek :( :evil: :mad2: Auto zostawiłem dosłownie na około 3-4 godziny , monitoringu brak, nikt nic nie wie :( .Zostało mi naprawić z AC. Dlatego , mam do Was pytanie . Co byście polecili żeby jakoś dodatkowo zabezpieczyć auto gdyby, ktoś w przyszłości znowu chciał sobie coś przywłaszczyć np. jakiś system który by mnie powiadamiał na tel. że ktoś majstruje przy nim, czy jakieś kamerki które reagują na ruch . Poradzcie coś, bo się na tym za bardzo nie znam.
  15. irek.k opublikował(a) temat w F32-33, F36, F82-83
    Wczoraj w biały dzień, mimo, że posiadam alarm z mojej 4 jakieś gn...e ukradli mi karbonowe obudowy lusterek i wkłady lusterek :( :evil: :mad2: Auto zostawiłem dosłownie na około 3-4 godziny , monitoringu brak, nikt nic nie wie :( .Zostało mi naprawić z AC. Dlatego , mam do Was pytanie . Co byście polecili żeby jakoś dodatkowo zabezpieczyć auto gdyby, ktoś w przyszłości znowu chciał sobie coś przywłaszczyć np. jakiś system który by mnie powiadamiał na tel. że ktoś majstruje przy nim, czy jakieś kamerki które reagują na ruch . Poradzcie coś, bo się na tym za bardzo nie znam.
  16. No i gratulację , oby się dobrze sprawowała, z prowadzenia na pewno będziesz zadowolony :cool2: :)
  17. irek.k odpowiedział(a) na acc007 temat w Galeria - nasze samochody
    Gratulacje , super furka , zwłaszcza silnik :cool2: :)
  18. Dziękuje, myślę szczerze myślisz o tych naklejkach :wink: Mówię szczerze , że mi się podobają , tu masz potwierdzenie :) https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=334623
  19. Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D
  20. Gratulacje , autko z pazurem :D :cool2:
  21. Randall dobrze mówi :cool2: :)
  22. Ja też :D :D :D
  23. Czytałem w jakiejś gazecie moto, że w 2020 będzie nowa 4 coupe :wink:
  24. Również gratuluję :cool2: , alcantara jest super :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.