Treść opublikowana przez irek.k
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Warto było czekać :cool2: :)
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Nie żałowałeś sobie :D , fajna konfiguracja :cool2: , teraz tylko czekamy na zdjęcia :)
-
Wycena naprawy [F30]
Szkoda , bo pozostaje tylko malowanie całego auta :( . Też tak miałem w jednym z poprzednich aut , miało chyba tylko z pół roku i też to był jakiś zazdrosny sąsiad :evil: Naprawa poszła z AC , nie było wyjścia , a autko nadal śmiga w rodzinie .
-
F31 Nowa przygoda by KL4K50N!
Tu bym się nie zgadzał , 442 są bardziej pod bmw :D
-
M2 vs M240ix jako daily
albo śmiga czymś innym albo zmiana planów :wink:
-
BMW wba5a7c50gg148716 F10
irek.k odpowiedział(a) na bimmerusa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież to powinno być w cenie złomu :duh:
-
Powloka ceramiczna
Śmiało, mogę polecić ceramikę, wiadomo przed obiciami nic nie pomoże, ale łatwość mycia i błysk zwłaszcza w czarnym lakierze rekompensuje wszystko :), ale może słabo się znam bo pokonuję w roku po około 6-8 tys :D
-
BMW 330i/ 330i xdrive. Czy warto dopłacać do napędu?
Tylko RWD :D
-
G30 540i xDrive M-pack Czarny szafir /Merino Smoke White
No i pięknie , gratulacje :) :cool2:
-
Zabezpieczenie
Dokładnie wszystko trochę kosztuje, auto odebrałem w piątek po naprawie z AC. Koszt to około 9700 brutto :shock: , w tym dwie obudowy karbonowe po 1500, dwa wkłady po 1600, jedno ramie, bo było porysowane, coś tam jeszcze i plus robocizna i się uzbierało :duh: . Ktoś jak spojrzy w historię auta to może pomyśleć , że niezły dzwon był :(
-
Nowa jedynka
Nie dziwię się , że nie sprzedajesz ,te nowe jedynki jakieś takie wyoblone , jak koreańce. bez wyrazu i ten napęd na przód, masakra :duh:
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Do mojego, tydzień temu też zalali już Shella 0w30 , zobaczymy jak będzie się sprawował .
-
Zabezpieczenie
Bezlitośni, zero współczucia i pomocy :) , czyli co nic nie robić , nie robić im przeszkód (złodziejom ), tak ma być :duh: ?
-
Zabezpieczenie
Wiem że masz rację , ale tonący brzytwy się łapie :)
-
Zabezpieczenie
Wczoraj w biały dzień, mimo, że posiadam alarm z mojej 4 jakieś gn...e ukradli mi karbonowe obudowy lusterek i wkłady lusterek :( :evil: :mad2: Auto zostawiłem dosłownie na około 3-4 godziny , monitoringu brak, nikt nic nie wie :( .Zostało mi naprawić z AC. Dlatego , mam do Was pytanie . Co byście polecili żeby jakoś dodatkowo zabezpieczyć auto gdyby, ktoś w przyszłości znowu chciał sobie coś przywłaszczyć np. jakiś system który by mnie powiadamiał na tel. że ktoś majstruje przy nim, czy jakieś kamerki które reagują na ruch . Poradzcie coś, bo się na tym za bardzo nie znam.
-
Zabezpieczenie
Wczoraj w biały dzień, mimo, że posiadam alarm z mojej 4 jakieś gn...e ukradli mi karbonowe obudowy lusterek i wkłady lusterek :( :evil: :mad2: Auto zostawiłem dosłownie na około 3-4 godziny , monitoringu brak, nikt nic nie wie :( .Zostało mi naprawić z AC. Dlatego , mam do Was pytanie . Co byście polecili żeby jakoś dodatkowo zabezpieczyć auto gdyby, ktoś w przyszłości znowu chciał sobie coś przywłaszczyć np. jakiś system który by mnie powiadamiał na tel. że ktoś majstruje przy nim, czy jakieś kamerki które reagują na ruch . Poradzcie coś, bo się na tym za bardzo nie znam.
-
F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw
No i gratulację , oby się dobrze sprawowała, z prowadzenia na pewno będziesz zadowolony :cool2: :)
-
M340i
Gratulacje , super furka , zwłaszcza silnik :cool2: :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Dziękuje, myślę szczerze myślisz o tych naklejkach :wink: Mówię szczerze , że mi się podobają , tu masz potwierdzenie :) https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=334623
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Co mam powiedzieć, mnie się podobają :D
-
G31 540ix,bluestone,spojler,carbon,black
Gratulacje , autko z pazurem :D :cool2:
-
F30 328i 16r silnik sie przegrzewa
Randall dobrze mówi :cool2: :)
-
F36 - skrzypi półka
Ja też :D :D :D
-
4-er który wybrać?
Czytałem w jakiejś gazecie moto, że w 2020 będzie nowa 4 coupe :wink:
-
F36N 430i GC Estoril Blue
Również gratuluję :cool2: , alcantara jest super :cool2: