Treść opublikowana przez irek.k
-
BMW F20 by bananovsky/dbnszkpl
Ładny kolor i fajne mody zrobiłeś :cool2: :)
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Jak nie masz daleko to polecam chłopaków z firmy Dabcar w Kaliszu :cool2: Robiłem już u nich dwa autka ,ostatnio 4 za połowę tej ceny co podałeś, a kładli mi na całe autko łącznie z szybami , lampami i felgami :D
-
Zlot BMW Łódź ( lub okolice )
Stworzymy może listę , zobaczymy jaki będzie odzew. 1. sfinks311 2. irek.k
-
Nowa jedynka
Tylko, ten napęd nie z tej strony :(
-
Zlot BMW KLUB Polska 2019?
Jestem za :)
-
Zlot BMW KLUB Polska 2019?
Chyba nikt nic :(
-
F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw
Zdrajca :D Tak w ogóle to gratulacje :) , fajne autko :cool2:
-
Klocki, tarcze - wymiana
W jedynce mam ponad 80tys. i z przodu i z tyłu jeszcze oryginalne klocki :cool2: , spokojnie do setki wytrzymają :) W czwórce już tak długo nie wytrzymują :D
-
Gran Coupe F36 430ix + M Performance
Zaszalałeś , ale pozytywnie :D ,rzucają się w oczy :cool2: :)
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Wiem , ale co poradzisz :) , miałem podobny przypadek , dałem mojej połówce poprowadzić(przejażdżka :D ) i po paru kilometrach tak ostro zahamowała (nie nawykła do takich hamulców), że gościu z tyłu nie zdążył wyhamować i zderzak do wymiany :) , a w aso cała operacja 9tys. :shock: , na szczęście z oc sprawcy :D
-
New F36 440i GC M Pakiet + M Perf dodatki
Chyba ktoś wykrakał :D
-
BMW 640d
Gratuluję , ładna fura :cool2: , czekamy na więcej zdjęć :)
-
G20 340i vs M4 M3
Dokładnie , mam takie same odczucie :cool2: :)
-
F30 lusterka
Dokładnie , sam kupowałem to wiem , w serwisie zawołali ok. 1500 za fotochrom, a kupiłem używkę na aukcji (jak nowa) za 250 :) , a jak szukałem to na aukcji można było kupić oryginał za około 500 , tak że w aso momentami przesadzają , za kawałek szkła tyle kasy :duh:
-
F30 - kilka pytań nowego bmw'owicza
Też mam taką matę w jedynce i też potwierdzam fajnie się spisuje i zero smrodku :D
-
F30 316i WBA3A110X0P797490
irek.k odpowiedział(a) na wiesiek010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód bardzo ładny , moim zdaniem godny uwagi ,a moc można spokojnie podnieś chipem do około 210KM i będzie śmigać,aż miło ,wiem coś o tym :D
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Ładny potworek :cool2: , gratulacje i zadowolenia z użytkowania :)
-
G20 340i vs M4 M3
Ja tam wolę rwd . po to jest stworzone bmw :) , a nie jakaś tam nuda 4x4 :D
-
zbyty wysokie spalanie
Coś musi być nie tak , bo w moim średnio 7,5 , wiadomo że mogą być różnice ( korki, trasa czy miasto ), ale 12,5 to zdecydowanie za dużo .
-
Felgi do G30: ETABETA
Zdjęcia się nie pokazują :(
-
G30 540i
Piękna sztuka :D :cool2:
-
F30 340i Vaporr
Współczuję , trzymaj się , będzie :cool2:
-
F10 528i Xdrive 2013 rok
Gratulacje zakupu :) , fajny kolor z zewnątrz i wewnątrz :cool2:
-
F32 435i Mpakiet Individual by fl3xy
Gratuluję zakupu i fajnych modów :) :cool2: Bardzo fajne autko, oglądałem je na żywo, około dwa lata temu jak przymierzałem się do zakupu 4. Szczególnie podobał mi się środek (bardzo ładny), wyposażenie i oczywiście silnik :D Kolor to już nie za bardzo mi się podoba , ale koła 20 fajne :cool2:
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
cześć Dostanę u Was prawy wkład lusterka do bmw f32 K327922 ?