Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Ładny kolor i fajne mody zrobiłeś :cool2: :)
  2. Jak nie masz daleko to polecam chłopaków z firmy Dabcar w Kaliszu :cool2: Robiłem już u nich dwa autka ,ostatnio 4 za połowę tej ceny co podałeś, a kładli mi na całe autko łącznie z szybami , lampami i felgami :D
  3. Stworzymy może listę , zobaczymy jaki będzie odzew. 1. sfinks311 2. irek.k
  4. irek.k odpowiedział(a) na Duffy temat w F40
    Tylko, ten napęd nie z tej strony :(
  5. Jestem za :)
  6. Chyba nikt nic :(
  7. Zdrajca :D Tak w ogóle to gratulacje :) , fajne autko :cool2:
  8. irek.k odpowiedział(a) na ryb55 temat w G30, G31, F90
    W jedynce mam ponad 80tys. i z przodu i z tyłu jeszcze oryginalne klocki :cool2: , spokojnie do setki wytrzymają :) W czwórce już tak długo nie wytrzymują :D
  9. Zaszalałeś , ale pozytywnie :D ,rzucają się w oczy :cool2: :)
  10. Wiem , ale co poradzisz :) , miałem podobny przypadek , dałem mojej połówce poprowadzić(przejażdżka :D ) i po paru kilometrach tak ostro zahamowała (nie nawykła do takich hamulców), że gościu z tyłu nie zdążył wyhamować i zderzak do wymiany :) , a w aso cała operacja 9tys. :shock: , na szczęście z oc sprawcy :D
  11. Chyba ktoś wykrakał :D
  12. irek.k odpowiedział(a) na miki62 temat w Galeria - nasze samochody
    Gratuluję , ładna fura :cool2: , czekamy na więcej zdjęć :)
  13. Dokładnie , mam takie same odczucie :cool2: :)
  14. irek.k odpowiedział(a) na lasica0013 temat w F30, F31, F34, F80
    Dokładnie , sam kupowałem to wiem , w serwisie zawołali ok. 1500 za fotochrom, a kupiłem używkę na aukcji (jak nowa) za 250 :) , a jak szukałem to na aukcji można było kupić oryginał za około 500 , tak że w aso momentami przesadzają , za kawałek szkła tyle kasy :duh:
  15. Też mam taką matę w jedynce i też potwierdzam fajnie się spisuje i zero smrodku :D
  16. Samochód bardzo ładny , moim zdaniem godny uwagi ,a moc można spokojnie podnieś chipem do około 210KM i będzie śmigać,aż miło ,wiem coś o tym :D
  17. Ładny potworek :cool2: , gratulacje i zadowolenia z użytkowania :)
  18. Ja tam wolę rwd . po to jest stworzone bmw :) , a nie jakaś tam nuda 4x4 :D
  19. irek.k odpowiedział(a) na damianlukas temat w F20, F21
    Coś musi być nie tak , bo w moim średnio 7,5 , wiadomo że mogą być różnice ( korki, trasa czy miasto ), ale 12,5 to zdecydowanie za dużo .
  20. irek.k odpowiedział(a) na Arzi46 temat w G30, G31, F90
    Zdjęcia się nie pokazują :(
  21. irek.k odpowiedział(a) na tomek... temat w Galeria - nasze samochody
    Piękna sztuka :D :cool2:
  22. Współczuję , trzymaj się , będzie :cool2:
  23. Gratulacje zakupu :) , fajny kolor z zewnątrz i wewnątrz :cool2:
  24. Gratuluję zakupu i fajnych modów :) :cool2: Bardzo fajne autko, oglądałem je na żywo, około dwa lata temu jak przymierzałem się do zakupu 4. Szczególnie podobał mi się środek (bardzo ładny), wyposażenie i oczywiście silnik :D Kolor to już nie za bardzo mi się podoba , ale koła 20 fajne :cool2:
  25. cześć Dostanę u Was prawy wkład lusterka do bmw f32 K327922 ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.