Treść opublikowana przez browar316i
-
Problem ze spalaniem e36 316
jeżeli problemy pojawiły się po wymianie butli to raczej tam szukał bym przyczyny możę masz uszkodzony wielozawór w butli i raz zatankujesz więcej gazu a raz mniej a jak stwierdziłeś żę spala ci 20 litrów?
-
Problemy po odcięciu akumulatora 318ti
przy wymianie rozrusznika to chyba podstawa żeby odpiąć zasilanie
-
E36 316i M43 1.9 klekotanie po odpaleniu tylko na ciepłym
valvoline 10W40 ale według specyfikacji powinien być minimum 5W40
-
E36 316i M43 1.9 klekotanie po odpaleniu tylko na ciepłym
może tak być, ja tak jeżdżę już 4 lata i nie pogłębia się to jedynie pojawił się delikatny wyciek z pokrywy ale przypuszczam że za miłe dla łańcucha to to nie jest rozrząd do tego silnika wraz z uszczelkami na ori częściach ok 1200zeta + robocizna
-
E36 316i M43 1.9 klekotanie po odpaleniu tylko na ciepłym
też tak mam u siebie, wydaje mi się żę to łańcuch słychać przynajmniej stamtąd ten dzwięk dochodzi
-
Potrzebny prezent motoryzacyjny dla chłopaka :)
ja dostałem w zeszłym roku od żony buty http://allegro.pl/buty-puma-bmw-ms-future-cat-m1-leather-rozm-44-i5776831215.html
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
nie łamią się przy demontażu bo zatrzaski są fajnie zrobione
-
teleskop siłownik pokrywy maski
teraz tak właśnie patrze że post mi się coś nie edytował i nie dopisałem że coupe i cabrio ma inne :duh: nie musisz od razu obrażać pozatym nie zgodzę się z tobą żę siłowniki od coupe są mocniejsze bo realoem podaje siłę tych siłowników i do coupe mają 280N a do sedana 320N
-
teleskop siłownik pokrywy maski
wg realoem są inne
-
Problem z chlodzeniem bmw e36 1.6i
jak stoisz przodem do auta to po lewej stronie wkręcony w chłodnicę
-
M43B19, temperatura silnika, termostat + poziom oleju
termostat kup oryginalny z firmy behr bo ma czujnik i z zamiennikiem możesz mieć lipę z odmą tak samo mi tania podróba wytrzymała rok,i sprawdż jeszcze przewód do odmy czy nie jest sparciały od temperatury
-
316i Wyższy stopień mocy - Co to ?
ktoś w dziale giełda ostatnio nawet miał na sprzedaż rzeczy potrzebne do przeróbki na 118 km bodajżę był to wałek wiązka silnika i zawór disa
-
Maglownica E36 Anglik-> Europa
listwa jak ma proste zęby to może pasować ale nie koniecznie zębnik albo zawór zalęży jak kto nazywa napewno nie
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
czy ramki są jeszcze dostępne?
-
Pilot centralnego e36
ja mam pilota w kluczu i w vinie mam napisane takie coś 305 Remote Control For Central Locking Fernbedienung F.zentralveriegelung tylko że moja jest z 99 roku
-
M50B25 stan głowicy i cylindrów
trochę niżej jest temat o dokrecaniu głowicy http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=68&t=282339
-
E36 318i ..Nakładki progowe.
na jeden próg potrzebujesz 11 (albo 12) klamer, jedna kosztuje ponad 6zł, do tego tulejka/końcówka do każdej klamry za 1zł z groszami oraz ok.10 nitów rozprężnych za 1zł bez zniżek wychodzi niecałe 100zł na jeden próg, trochę podrożało pamiętam że jeszcze rok temu klamry kosztowały połowę tego co teraz aż tyle ich tam nie trzeba i wszystko się ładnie trzyma,ale zawsze można porzeźbić na klej albo silikon jak kto woli
-
E36 318i ..Nakładki progowe.
wszystkie elementy montażowe dostępne są w aso za śmieszne pieniądze bo te kołki są standardowe jedynie klamry są po 6 zeta a jest ich chyba po 4 na stronę ale na allegro chyba taniej nie kupisz
-
[323i] Demontaż wahaczy przednich
mi ostatnio poszły bez problemu wybijakiem do sworzni napewno by pomogło podgrzanie tylko nie wiem czy to dobry pomysł bo w sworzniach jest smar i nie wiem czy się nie zapali
-
Chłodnica wody E36 318i - jakiej firmy ?
ja do m43 z klimą w inter carsie po rabatach dałem coś około 350 zeta ori korek i ori czujnik pasował bez problemu polecam bo jakość jest naprawdę porządna
-
Chłodnica wody E36 318i - jakiej firmy ?
jak kupiłem Nissens
-
Ładowanie Alternatora E46 M43Tub19 1998
mało prawdopodobne żeby padł ci regulator napięcia u mnie pomogła wymiana szczotek pierścieni łożysk i wirnika(uszkodził się niestety przy demontażu)
-
Ładowanie Alternatora E46 M43Tub19 1998
musisz przyłożyć miernik bezpośrednio do zacisku alternatora ale jak masz takie spadki to raczej alternator do regeneracji a za regeneracje valeo wołają i to dużo ja mam masę przy akumulatorze w e46 pewnie jest tak samo
-
[E36] 316i KOMPOT Głośno powyżej 110km/h
zobacz czy ktoś nie pousuwał wygłuszeń ze środka samochodu u mnie w aucie jest bardzo przyjażnie jeżeli chodzi o hałas nawet przy dużych prędkościach
-
[Compact] Prośba o zdjęcia mocowań półki w bagażniku
podaj e -mail to Ci wyśle