Treść opublikowana przez marcin5001
-
Stuknięcie przy zmianie biegu BMW E46
:search:
-
320i Live data/Sonda - wartości
UP. Nikt nie ma żadnych pomysłów ? Do mechanika mogę pojechać ale co on mi może powiedzieć skoro błędów która uszkodzona nie wywala a na podmiankę nie mam. Jakieś głębsze testy mogę zrobić kabel mam.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Zewnątrz bardzo ładne i ten silnik... :oops: Za to wnętrze moim zdaniem krzywdzące dla auta... Zbyt jaskrawo.
-
[320D 136KM ] Odcina turbo przy 3tys obrotów.
Jeżeli chodzi o gorące powietrze na nogi to jeżeli występuje również na szybę uszkodzony został elektrozawór ogrzewania.
-
320i Live data/Sonda - wartości
UP. Nikt nic nie wie ? Może jakiś kierunek lub co mam w inpie sprawdzić aby zdiagnozować która sonda nie działa ?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Koledzy, Mam nadzieje, że nikt z Was nie kupił tego autka. Ewidentne "cwonioki" Nr. rejestracyjny : BSI 87N... Widać w 11 sekundzie. https://www.youtube.com/watch?t=268&v=LfsN4JJl3pw
-
320i Live data/Sonda - wartości
Na prawdę nikt z forum nie zna przypadku ?
-
320i Live data/Sonda - wartości
Up.
-
Oleje Motul- podróba?!
Nie kupuje tam więc sobie nie biorę ale dla niektórych ta informacja może być cenna :)
-
Oleje Motul- podróba?!
krzysiek555 brakuje drugiej części wypowiedzi - "i tez wszytsko bylo ok" "ale..." dlaczego uważasz, że tam są podróby ? Jakiś konkretny argument ?
-
320i Live data/Sonda - wartości
Panowie, rada fachowca zawsze mile widziana. Podbijam...
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Pewnie tak. Sytuacja raz zmusiła zalać gorszy i takie cyrki się dzieją. Rozumiem, że spryskiwacze mają pryskać w literę "W" jak na Twoim filmie tak ? I zahaczać mniej więcej o połowę. Jaki płyn letni zalewacie ? Co myślicie o koncentracie Wurth ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak za ten rocznik cena raczej niska :)
-
320i Live data/Sonda - wartości
up.
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Dobrze, że wytłumaczyłeś. Ten dźwięk jest przerażający :shock: Właśnie o takie zdjęcia chodziło. Czyli jak rozumiem: -Wycieraczka od strony kierowcy ma się równać z podszybiem -Wycieraczka od strony pasażera ma być troszkę powyżej I nie występują żadne przeskakiwania czy inne kwiatki przy prędkościach większych niż dopuszczalne :P i przy silnym wietrze ? Jeżeli tak to daj jeszcze proszę dokładniejsze zdjęcie samej wycieraczki kierowcy od góry i pasażera. Przyda się przyszłym pokoleniom :D EDIT: A co do spryskiwaczy to też wam marzą dach i wszystko obok szyby zostawiając suche ciężkie do zmycia plamy ?
-
e46 żarówki
Musimy także pamiętać, że "zwykła" żarówka żarówce nie równa. Przede wszystkim kupujemy z sprawdzonego źródła markowe żarówki które działają tak jak powinny. Co do kloszów lamp to zgadzam się z Wami. Osobiście miałem stare klosze i widoczność była słaba, poprawiło się po zmianie klosza. Jeżeli ktoś jeździ dużo w nocy to zabieg jest zalecany. Polerowanie nigdy nie da takiego efektu jakbyśmy chcieli i co mniej więcej rok polerowanie będzie trzeba powtórzyć. Chyba, że dobrze zabezpieczymy klosz jakąś powłoką przeciw uv.
-
e46 żarówki
maniek21112 jako roczny użytkownik tych żarówek potwierdzam, że dobrze słyszałeś. Pan polecający albo sam handluje tymi żarówkami albo do końca ich nie przetestował i opinie zaciągnął od producenta. Żarówki padają jak muchy jedna po drugiej okres 4 miesięcy to dla nich za dużo. Chyba, że kolega poleca je jako drogowe to oczywiście jestem za i sam ich używam. Ale po spaleniu paru kompletów ( zawsze kupuje dwie identyczne żarówki nigdy nie wymieniam jednej) nie polecam jako światła mijania chyba, że mamy światła do jazdy dziennej. Dodam że nie robię dużej ilości kilometrów mimo to szybko kończą swój żywot. Tematów wiele i nie raz wałkowany w jednym temacie się wypowiadałem na ten temat. Pozdrawiam :)
-
320i Live data/Sonda - wartości
Witam kolegów, Mam pewien problem z testem Lambda a mianowicie olbrzymie wartości. Możecie się temu przyjrzeć ? Jeżeli trzeba wykonać inne testy oczywiście to zrobię. Po tym obrazku widać, że któraś sonda do wymiany ? http://zapodaj.net/5709239b04336.png.html
- E46 podświetlenie nóg
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Nawet nie chodzi o to, gdzie nigdzie nie były ruszane. Ale na pewno znajdą się osoby które wiedzą jak ustawić. Na pewno nie jednemu użytkownikowi się przyda taka pomoc. Tematów na ten temat nie znalazłem :)
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Podszybie też wymieniałem ostatnio i to spotęgowało przeskakiwanie wszelakie próby ustawienia nie przyniosły skutku. Przy małych prędkościach wycieraczka nie ma problemu z ściąganiem wody natomiast przy większych problem jest. Gdyby ktoś byłby tak uprzejmy wstawić zdjęcia jeżeli ma jeszcze fabrycznie ustawione ramiona to prosimy, bo widzę nie tylko ja mam taki problem. Dokładniej: -Zdjęcie od góry szyby jak wycieraczki przylegają -Zdjęcie śladu jaki zostawiają wycieraczki (Konkretnie ślad do którego miejsca dociągają) Przy obniżeniu wycieraczki zostawia mi z 2-3cm "brudnej" przestrzeni. Druga sprawa spryskiwacze... Jak mają chlapać ? Obojętnie jak ustawię to albo raz zacieka na boczną szybę albo leje po dachu gdzie przy zimowym płynie pozostały straszne zacieki i widać jaki mają rozmach. Pozdrawiam :)
-
E46 podświetlenie nóg
Cześć kolego! Wróżka mówi, że pewnie masz diodę i musisz ją wymienić. Jeżeli nie wierzysz w wróżki schyl się podważ śrubokrętem otwórz lampeczkę i zobacz co masz w środku. Jeżeli diodę to wstaw żarówkę i zobacz czy działa. Problem rozwiązany. Pozdrawiam :)
-
330d - gorące powietrze na nogi i szybę przy AUTO
Tak ma być także bez obaw. Zobacz czy sprężynka w trzpieniu się nie rozleciała. W moim miałem taki problem.
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
UP.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Taaa tyle, że olej się może z niego lać ciurkiem. Doczytałeś posta wyżej ? : )