Treść opublikowana przez brushu
-
jakie sprzeglo???
taki fachowiec ze wyciaga 220 km :D a nie wie jakie sprzeglo dobrac ? sorry ale nie lykam tego - nawet po tych przemianach co dales ze masz taka moc,
-
jakie sprzeglo???
220 km ahaha z tego hahaha ciekawe jak dobiles tych 220 ? :/
-
Problem z obrotami Bmw 520i E39 98r Lpg
Ja ci pomoge wstepnie : zmien nazwe tematu bo bedzie skasowany ! Poczytaj regulamin jak nalezy tytulowac tematy,
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
ja polecam zimmermann jak to sie mowi German Quality
-
Telewizja cyfrowa w e39
Siema sluchaj ! tez mam na oku zeby to kupic do siebie i chcialem spytac jak to pasuje ?! bo widze ze odstaje ale mowisz ze nie jest cakiem zamontowane czy jak ? Widzialem ze placiles 400stowki ostro przeplaciles bo to mozna kupic za 280 nawet juz, Jak sie sprawuje navi, i zestaw glosno mowiacy do telefonu ? Znalazles jakies minusy tego ? w sensie np braki mapek do navi czy cos innego ?
-
530d 2000r nagle przestał zapalać
Sorry ale jak warsztat nie jest w stanie sprawdziwc w ciagu 5 minut czy akku padlo to bym tam nawet auta nie zostawil, Ja bym auto zabral pod dom i tam sam sprawdzal co i jak... :/
-
E39 Orginalne radio z MP3 i np Pendrive 1999 rok
250 zl to nie jest duzo ... za mozliwosc podlaczenia ,mp3 itd do orignalnego radia bmw... Jezeli ci to za duzo to moze zmien auto
-
E39 Orginalne radio z MP3 i np Pendrive 1999 rok
To chyba dalem tobie link co mozesz dokupic do swojego radia !!!!
-
E39 520d 2001r brak tylnich świateł stopu.
porada jest prosta nie masz swiatelek stopu sprawdz zarowki, sa dobre sprawdz napiecie,
-
E39 Orginalne radio z MP3 i np Pendrive 1999 rok
Dla przykladu : http://www.ebay.de/itm/USB-SD-MP3-Wechsler-CD-AUX-In-Adapter-17pin-Rund-BMW-E31-E38-E39-E46-uvm-/400676560199?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item5d4a2f1d47 Opis podlaczenia z grubsza jest w opisie aukcji pokazany. ( co bys z grubsza wiedzial o co chodzi )
-
E39 Orginalne radio z MP3 i np Pendrive 1999 rok
sa takie "adaptery" urzadzenia ktore podlancza sie pod radio orignale i ma sie np wejscie USB SD MP3 aux
-
Zapala tylko na autostarcie po wymianie swiec
Wymieniales swiece bo juz wczesniej miales problemy z odpalaniem czy jak ? Sprawdzales swiece bo kupiles uzywane czy jak ? Sprawdz napiecie na kablach do swiec, to sprawdz na starych swiecach moze w nich jest problem, i jak pisalem sprawdz tez czy nasz napiecie
-
e39 zapalajaca się kontrolka ASC
3mam kciuki by bylo tanio :-) Daj znac jak ci poszlo w sobote. pzdr
-
e39 zapalajaca się kontrolka ASC
Nom, bez podlaczenia pod komp sie nie obedzie, a ze nowy nabytek to tym bardziej warto podlaczyc pod komputer,
-
e39 zapalajaca się kontrolka ASC
A znika tobie kontrolka po przekreceniu klczyka na zaplon ? Jak by przycisk byl uszkodzony to bys chyba nie mogl wylaczyc ASC a nie odwrotnie bo default ASC jest ON
-
E39 jakie xenony
Tu nie chodzi o policje typie ale o takich idiotow co to oslepia wszystkich do okola i nie jest w stanie zrozumiec ze z drugiej strony siedzi ktos kto mzoe byc tak opslepiony ze nawet zrobi wypadek,
-
Samochód kopie mnie prądem
mozesz jakis bardziej to opisac... czego dotykacie jak was kopie ? kopie ciagle ? sprawdz miernikiem karoserie, choc watpie by bylo przebicie bo calosc auta jest pod - wiec jak by doszedl + bylo by zwarcie. te kopanie to pewnie zwykle naelektryzowanie... nie zakladaj sweterka od babci i bedzie :cool2:
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
Czesc z ciekawosci musialem to u siebie tez sprawdzic bo nie chcialem wierzyc ze tam tylko zimne leci :mad2: I Chyba musze was zadziwic ale u mnie to dziala jak nalezy :norty: tzn dam cieplej w autko leci cieplo dam zimniej to leci zimniej z tylu wlacze klime to leci mega zimne z tylu, wiec tak jak z przodu tak i z tylu wieje, tez mam wersje bez pokretelka z tylu tylko on off
-
Duże spalanie w bmw e39 530d
faktycznie cos jest w ustawieniach zegara na temat spalania menu 20, mozna tam korygowac itd. Nie jestem pewny czy np zastosowanie resetu 21 zresetuje te ustawienia jak dokladnie ustawiac to dziadostwo tez nie wiem :cry2: gdzies wyczytalem zeby najlepiej tego wgl nie ruszac :nienie: to olalem temat :D
-
E39 Pilnie - Czujniki poziomowania Świateł - czy są zamienne
Czesc Nie jestem pewny ale jak by nie bylo roznicy to by nie byly inne numery czesci, zapewne jest jakas roznica i mozliwe ze bedzie dzialac pytanie czy jak nalezy. Poczekajmy na wypowiedz kogos kto mial moze podobna sytuacje update: faktycznie koncowka 97 jest na przod a 98 na tyl. wiec tym bardziej mysle ze roznica chyba jest
-
LM Ceratec czy dodatek z MoS2
Czesc Chcialem dorzucic pare groszy do rozmowy, osobiscie mialem mozliwosc uzywac preparatow przed wymiana oleju ( do czyszczenia ) silnika, dobra sprawa !! Po takim czyszczeniu wlasnie na swiezy olej mozna uzywac dodatkow, wspomagaczy :D Nie mozna tu tego jednak mylic z jak to duzo osob nazywa ( doktorami ) Jednak ja osobiscie odradzilbym uzywac tego preparatu ! samo czyszczenie silnika wystarczy poniewaz nasze oleje z dobrej polki posiadaja juz mase dobrych dla silnika przysmakow i na tych olejach - co juz jest sprawdzone przez wiele lat mozna robic setki tys. km Jezeli jednak ktos uzywa zlych-slabych olejow mysle ze smialo moze pomyslec o takich ulepszaczach, Lepsze moze okazac sie wymiana oleju jak nalezy oraz inteligetne uzywanie silnika. ( Jak checie dbac o silnik )
-
E 39 WIATRAK OD KLIMY
glupia zapytama a sprawdzales ilosc czynika w ukladzie klimatyzacji ? Jak jest za niskie cisnienie klima nie zaskoczy a wiatrak nie bedzie sie krecic.
-
E 39 WIATRAK OD KLIMY
Czesc, u mnie wentylator zaskakuje od razu, silnik m54 sprawdzalem dzis :P
-
Uszczelka pod głowicą M62
korki sa uszcelniane oringami ktore wiadomo ze co jakis czas sie psuja ... nie widze w tym nic dziwnego
-
e39-520i / EML, Check Engine, DSC
Sprawdzone bylo - bo odlaczylem akumulator przed demontazem potem podlaczylem przed jak i po byl podlaczony jak nalezy, Jedno co mi jeszcze wpadlo w oko ale nie wiem czy to moglo wgl miec jakis wplyw na to, mianowicie zaslepke byla otwarta od wejscia na kabel diagnostyczny zobaczylem ze ta zaslepka ma chyba 2 piny wiec znaczenie chyba jakeis ma czy jest otwarta czy nie, ALe jak wczsniej stawiam na jakies slabe styki senosorw