Skocz do zawartości

TC

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TC

  1. TC odpowiedział(a) na michal_325d temat w E46
    zaworek od turbo albo przepływka!
  2. TC odpowiedział(a) na kaszanowski temat w E46
    na postoju diesla na nagrzejesz! Sprawdźcie czy w ogóle macie sprawny podgrzewacz bądź webasto....
  3. TC odpowiedział(a) na arascet temat w E46
    powtarzam że obojętnie jakiej firmy kupicie i tak dostaniecie Corteco!!! :lol:
  4. TC odpowiedział(a) na krecius3 temat w E46
    no i masz problem wysokiego spalania rozwiązany !!! Nikt mi nie powie że samochód nie będzie więcej palił jak jest ciągle niedogrzany! Wymień termostaty i tyle a spalanie na pewno spadnie :cool2:
  5. no właśnie może tu jest problem że ona się nie zazębia , ale jak mogła sama spaść....?
  6. a słuchaj czy jak odkręcę tą śrubkę co mówiłeś to wyjdzie sama wkładka przy drzwiach kierowcy , bo muszę sprawdzić co tam się dzieję bo ostatnio nie mogę zamknąć auta z kluczyka , ponieważ po obróceniu klucza w prawo czuć jakby w ogóle nie było wkładki .... w lewo nie da rady żeby otworzyć auto....
  7. TC odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    i po to wymyślili boxy....
  8. TC odpowiedział(a) na krecius3 temat w E46
    mi trasę Kołobrzeg - Wrocław spalił 5.4 l na dystrybutorze czyli jednak można , jazda w nocy czyli też swoje zrobiło ...
  9. TC odpowiedział(a) na arascet temat w E46
    przeczytaj kilka postów wyżej około 300 zł
  10. ja wlewałem tylko raz profilaktycznie do czyszczenia wtryskiwaczy a reszty dodatków nie uznaję , lepiej lać dobre paliwo ....
  11. TC odpowiedział(a) na TC temat w E46
    ale ja nie piszę o problemach z pilota tylko z zamka , z pilota zamyka normalnie!
  12. TC opublikował(a) temat w E46
    Panowie dziś pojawił mi się problem z zamkiem tzn wkładam kluczyk do zamka żeby zamknąć auto i zonk , bo nie łapie , tzn. obracam kluczyk w prawo i zero reakcji tak jakby w ogóle wkładki nie było zero reakcji ..... a jeśli samochód zamknięty to nie ma możliwości żeby obrócić zamek w lewo żeby otworzyć .... raczej wykluczam zamarznięcie bo ze 3 tyg psikałem jakimś środkiem do odmrażania ..... ktoś miał już coś takiego?
  13. TC odpowiedział(a) na krzych81 temat w E46
    czyli rozumiem że to jest dobra metoda kodowania do starego typu kluczyka.....
  14. jedni mówią że jest zmienna geometria inni że nie ma....
  15. TC odpowiedział(a) na djpits temat w E46
    u mnie zaworki po kupnie auta obydwa były padnięte ! więc czasami zamiana odpada.... :D
  16. kolego to jest ten sam zaworek co do bmw nawet ta sama firma Pierburg i na pewno zaciągnie sztangę! To nie jest żadna podróba !
  17. tu link do aukcji : http://allegro.pl/item887148107_zawor_czujnik_turbiny_egr_bmw_nowy_org_pierburg.html taniej też znajdziesz ja płaciłem coś koło 120 zł !
  18. z lewej! to jest od turbiny , można powiedzieć że ważniejszy!
  19. już pisałem że zawór w niektórych przypadkach nie wychodzi na kompie ! i zaufaj że do niego jest dobry dostęp , trudniej wymienić ten przy EGR!
  20. no przecież masz odpowiedź!
  21. tak sobie nie sprawdzisz dlatego możesz wyeliminować go tylko przez wymianę ! do gruszki od turbiny leci wężyk gumowy podciśnieniowy który prowadzi do tego zaworka ! koszt to 120 zł na alledrogo i szukaj do opla 1.7 bo to to samo tylko 130 zł tańsze niż bmw ! Niektórzy go czyszczą ale dla mnie nie da się tego dokładnie wyczyścić ! Aha na kompie nie zawsze wychodzi że to zaworek , pokazuje tylko jeśli nie pracuję a jeśli pracuje ale filterek zapchany to nie pokaże!
  22. TC odpowiedział(a) na inspektor884 temat w E46
    no to współczuje Tobie i samochodzikowi a w szczególności wtryskom!
  23. no to zostaje jeszcze zaworek od sterowania turbiną !
  24. no oczywiście że podstawa ! Nie tyle co woda zamarzła tylko z ropy wytrąca się parafina w niskich temperaturach i zatyka filtr! ja filtr zmieniam co 10-15 tyś! A ludzie co nie zmieniają filtra później dziwią się że pompa wtryskowa pada.... :duh:
  25. TC odpowiedział(a) na inspektor884 temat w E46
    jeszcze nigdy nie zatankowałem swojego diesla na Orlenie ..... tylko Shell V-power diesel albo BP Ultimate ....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.