Treść opublikowana przez TC
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
ja jestem zdania że tych zaworków nie da się tak do końca wyczyścić !!! może sam zaworek jest zepsuty... spróbuj wymienić na nowe koszt to tylko 120 zł będziesz miał pewność..... to tylko moje zdanie ...
-
gdzie szukac eml?
tylko to jest oczywiście elektroniczna przepustnica EML , a sam sterownik jest tam gdzie komp od silnika..
-
kupno e32 750
średnio 22 Pb .... do tych części to też nie jest tak że do V8 wychodzi taniej bo nieraz jest tak że jeden filtr pow. do V8 jest droższy niż dwa do V12.... jako jedyne auto nie polecam ....
-
Bmw 750, pytanie o LPG...
nie wymyślili jeszcze gazu do v12 nie ma takiego gazu !!!!! są to w dalszym ciągu dwie osobne instalacje!!!!! a w v12 mamy jeszcze EML który ogarnia dwa sterowniki każdy na jedną stronę silnika .....
-
polowa silnika nie chodzi prosze o pomoc zdesperowany
a jesteś pewien że silnik jest mechanicznie sprawny???? chodzi mi głównie o podciśnienie w kolektorach dolotowych może zasysa lewe powietrze ???? sprawdź to bo może uszczelki pod kolektorem dolotowym nie trzymają???
-
polowa silnika nie chodzi prosze o pomoc zdesperowany
a odpinałeś przepływki??? nie miałeś nigdy strzału z instalacji lpg????
-
320d XENONY przerobione z allegro warto?? [połączone tematy]
cwaniakowanie to jest Twoja postawa !!!!! i to sprawia że w Polsce ludzie nie mają szacunku do policji..... a co do przepisu to Ty masz mi pokazać przepis że nie mogę !!!!!
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
a ten od turbo też czyściłeś ? czy wymieniłeś ?
-
polowa silnika nie chodzi prosze o pomoc zdesperowany
sprawdziłeś te bezpieczniki o których mówiłem?
-
320d XENONY przerobione z allegro warto?? [połączone tematy]
a poza tym wożę ze sobą ori mocowanie z żarówkami i w razie takiej akcji zmieniam na miejscu i możesz sobie wtedy zabierać..... :lol:
-
320d XENONY przerobione z allegro warto?? [połączone tematy]
Ludzie zal mi sie powoli robi z tego tematu :mad2: na stacje diagnostyczna?? po co??? sprawa wyglada tak masz hid z homologacja oki zgodnie z prawem dowod masz w reku :D ale sprawdzam lampe i masz zonka lampa nie ma homologacji na ksenon :twisted: ZABIERAM DOWOD jak to po co ? weź pomyśl chłopie ! zakłada gość xenon to chyba lepiej żeby pojechał na stację diagnostyczną aby diagnosta ustawił światła na odpowiednim przyrządzie ..... to już coś !!! a z tą homologacją to bym się kłócił kiedyś był temat , jaka homologacja lampy na xenon? aha i zapewniam że nie wszystkie auta z ori xenonem miały spryskiwacze!!!!!
-
320d niska temperatura silnika
aha to oceniasz resztę według siebie , bo ja nie kupiłbym używanego termostatu .... ( bez urazy) :wink:
-
320d XENONY przerobione z allegro warto?? [połączone tematy]
a ja Ci powiem że warto !!!! Tylko musisz pamiętać aby po montaży podjechać na stację diagnostyczną na sprawdzenie ..... ja kupiłem jakiś japoński zestaw za czterysta parę złotych i jestem zadowolony , na długie światła postanowiłem dokupić Philips BlueVision ale przy xenonie to one są żółte i słabe! I nie oślepiam nikogo!
-
320d problem z odpaleniem bo wyjechaniu paliwa
a później ludzie piszą że pompy VP44 padają , jak się jeździ na rezerwie to padają!!!!!
-
320d olej motul - jaki kupić?
a dlaczego idzie w dolot ???? odmę wymieniałeś ????
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
a zaworek od EGR też wymieniłeś ???
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
a może akurat trafił tak że poprzedni właściciel wymienił termostat ......
-
320d niska temperatura silnika
w tym przypadku nie kupi badziewia ponieważ termostat EGR występuje tylko jako oryginał!!!
-
Gong przy zapalaniu
a temperatura czasem nie jest niska ?
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
no i zależy pod jaki komp Ci podłączyli ....
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy sedan czy coupe ... weź pod uwagę wszystkie za i przeciw ! to wszystko zależy od twoich potrzeb , czy masz rodzinę , czy jest to drugie auto ...
-
320d jak wyczyścić intercooler?
zgadza się żeby było łatwiej to użytkownik TUDM opisywał zdjęcie IC i nawet fotografował.....
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
już widzę że niedługo będzie tu jak na jednym z innych forum , na którym goście biorą kasę za info...... :cry:
-
[EXX] Spadek mocy w silnikach 2.0d M47 i 3.0d M57
nie wiem kogo pytasz ale spróbuję Ci pomóc.... czy możesz napisać jakie wywaliło błędy na kompie.....? czy 180 km/h to maksymalna prędkość i dalej nie idzie? czy są jeszcze jakieś objawy jak głośne turbo albo coś niepokojącego?
-
320i jak wymienić klamke zewnętrzną
teraz trzeba na wszystko uważać czy nie z Anglika , kupujesz podłokietnik jest inny , kupujesz lampy inne , klamka inna ........