Treść opublikowana przez _Przemek_
-
Grzebałem w ncs i zepsułem LCM pomocy
Kilka pytań tj. 1) Czy zmieniałeś coś w kluczu wyposażenia VO, jeśli tak to co? 2) Czy przed zmianą wartości kodowania robiłeś backup plików TRC? 3) W jakich sterownikach wprowadzałeś zmiany? 4) Czy w aucie miałeś wcześniej zakodowane jakieś dodatkowe, nie defaultowe opcje?
-
E60 CIC - głos nawigacji
Musi, sprawdzone. Pozdrawiam
-
iDrive CCC odblokowanie DVD
Tylko o którą wersję urządzenia tobie chodzi, bo w temacie masz CCC, a filmik z YT jest do CIC? Jeśli chodzi o CCC, to z tego co mi wiadomo urządzenie to nie obsługuje filmów DVD, natomiast jeżeli chodzi Tobie o CIC, to możesz skorzystać z poradnika umieszczonego np. tu. Jedyny warunek to musisz posiadać interfejs i NCSExpert. Płytę kupisz wpisując w google.pl DVD free, bądź DVD in motion, Video in motion.
-
E60 CIC - głos nawigacji
Wystarczy, ze podczas podawania przez nawigatora komend podglosisz tym samym pokretlem co radio.
-
Dołożenie lusterek składanych elektryczne
Ja również z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę bimmerupgrades.pl
-
Dołożenie lusterek składanych elektryczne
Zgadzam się z kolegą, a oficjalnego doposażenia w składane lusterka nie ma.
-
INPA i NCS e46-błąd IFH-0009 możliwa tylko diagnoza silnika
Częstą przyczyną braku łączności z innymi modułami niż silnik jest uszkodzenie któregoś modułu. Silnik ma inna magistralę, dlatego idzie. Najczęściej uszkodzony jest czujnik kąta skrętu. Spróbujcie odlaczyc ten czujnik i sprawdzić czy i u was też tak jest. Jeśli nie proponuje odlaczyc inny moduł i dokonać sprawdzenia poprawności działania diagnozy.
-
Dołożenie lusterek składanych elektryczne
Realne na pewno jest. Potrzebujesz lusterek, przełącznika z opcją ich składania oraz modyfikacja okablowania, gdyż lusterka takie, są sterowane magistralą LIN. Nie przerabiałem tego tematu w F20, więc nie powiem jaki koszt ale z tego co widzę na schemacie jest to do ogarnięcia.
-
[5xx]Ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika
Mam nadzieję, że ten temat zapożyczony z BMW5er wyjaśni Ci wszystko. http://bmw5er.pl/viewtopic.php?p=519076
-
Mulf2 doposażenie i kodowanie
Możesz to zrobić przez tools32, będzie szybciej. Jeśli chodzi o instrukcję do WinKFP, znajdziesz ją na forum.
-
Mulf2 doposażenie i kodowanie
Jeśli przekodujesz całe auto (auto nauczy się nowych funkcji), to już nic nie musisz zmieniać.
-
INPA Bład Error sys 0005
Szukanie nie boli, wystarczy poszukać. Temat wielokrotnie wałkowany!!! Np. tu --> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=223979&hilit=INPA
-
tempomat wyświetlalnie ustawionej prędkości
KOMBI
-
INPA Bład Error sys 0005
Aktualizacja plików SP-Daten powinna pomóc.
-
Mulf2 doposażenie i kodowanie
Potrafi dużo osób, jednak nikt za rękę Cię nie poprowadzi. Dostałeś informację na forum, teraz tylko poukładać je w całość. Najlepiej dodać wyposażenie Logic 7 do VO i przekodować auto. Instrukcje jak to robic są na tym forum.
-
E91 2009 kombi, tył m pakiet
Ok. 1000zł. Kompletny, przygotowany do założenia, ale kolor Schawrc2, więc nie bardzo pasuje dla Ciebie.
-
E91 2009 kombi, tył m pakiet
Mam do sprzedania m-pakiet do E91 LCI w kolorze Schwarc 2 w idealnym stanie, gdybyś potrzebował.
-
E91 2009 kombi, tył m pakiet
Nie. Boki w kombi są dłuższe.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d - wpłata 2.2.Marcel_005 Pozdrawiam - wpłata 3. Vale46 x 2 - wpłata 4. Remi_E90 - wpłata 5. mlody_d 6. Phonemania-wpłata 7.andrew55 8. ra1406 - wpłata 9. bakrzych - wpłata 10. BARABUS - wpłata 11.lukolo85 - wpłata 12. kaail 13. Prime25 14. adisan82 - wpłata 15.amsat 16. hassassyn - wpłata 17. Olo46-wpłata 18.marcin0405 19. Ghorion 20. La_Mer - wpłata 21. Włodar_e30 - wpłata 22. martinez77 23.skrab 24.MateuszWasi 25._przemek_
-
sedan lampka wnętrza tylna
Lampki do makijażu, bo tak one się nazywają. Aby je zamontować musisz wymienić osłony przecisłoneczne, na takie które posiadają w sobie właczniki. Lampki montowane są w podsufitce, więc aby je zamontować musisz wyciąć na nie otwory. Jak to zrobisz, to już Twoja głowa. Jeśli zrobisz bez zdejmowania podsufitki to do reszty czynności zdjęcie podsufitki nie będzie potrzebne. Kable musisz doprowadzić do FZD.
-
sedan lampka wnętrza tylna
Dokładnie tak jak kolega pisze, musisz kupić całą lampkę. Jeżeli chodzi o wiązkę, zawsze możesz ją sam dorobić. W lampce jest 8 przewodów, które należy doprowadzić do FZD.
-
sedan lampka wnętrza tylna
Mówisz o tylnej lampce, która jest montowana z pakietem oświetlenia. Ta lampka różni się od przedniej wieloma rzeczami, np. - ma inny kształt - posiada miejsce na czujniki ultradźwiękowe - ma inne gniazdo zasilające Musisz kupić tylna lampkę z rozszerzoną funkcjonalnoscią oraz doposazyc auto w odpowiednią wiazkę kabli i wtyk.
-
Zmiana Zwyklego Radia Na Navi Professional
Myślisz, że komuś nawigacja tak przeszkadzała, że zdjął również "rekina"? Sprawdź pod podsufitką czy widać pozostałości po otworach do tej anteny.
-
Lampy tylne LED
Pozostaje Ci "aledrogo". Ostatnio kupowałem używkę w b dobrym stanie za 140 plus przesyłka. Były też Nowe z gw. za 500.
-
Wymiana CCC na CIC e91 pre-LCI
Proszę http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=896119&highlight=cic+retrofit.