Treść opublikowana przez _Przemek_
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
Myślę, że lepszą opcją niż torrenty jest MEGA --> WEST 2015-2 --> EAST 2015-2 Pobrałem wersję WEST - jest OK :cool2: Pobrałem wersję EAST i tutaj problem - nie czyta się pierwszy plik archiwum (Europe_East_Premium_2015-2.7z) :( - wygląda jakby był przycięty - jest trochę krótszy niż by tego można było się spodziewać. Można prosić o jakąś poprawkę ? Poprawiłem wersję EAST 2015-2 na wersję do użycia z jednym Pendrivem 32Gb. Do pobrania najlepiej użyć JDownloader lub Firefoxa z dodatkiem MEGA.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Dokładnie, przy pierwszym zapyta o kod.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Możesz tez zrobić tak jak pisze @Kruk ale musisz mieć trzy peny.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
W przypadku aktualizacji z USB najlepiej jest wrzucić trzy katalogi USBx osobno ale na jeden USB. Potem katalog pkgdb i plik config.nfm z USB1 przenosisz (nie kopiujesz) do ROOTa i wrzucasz Takiego Pena do portu USB w schowku. Jak Navi poprosi o drugi USB to wyciągasz pena z USB, podpinasz pod kompa i katalog pkgdb przenosisz z ROOTa do katalogu USB1, następnie z katalogu USB2 przenosisz katalog pkgdb do ROOTa i tak skonfigurowanego pena wkładasz do portu USB w schowku. I znowu jak Navi poprosi Cię o USB3 robisz w ten sam sposób kolejny krok jak w przypadku poprzedniego. Mam nadzieje ze zrozumiałeś ;)
-
NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!
Tak, to są najnowsze i może jedyne na których można polegać. Po ściągnięciu w archiwum jest kontakt do chłopaka w USA, który generuje kody FSC za około $40-$50 (zależy ile kodów się kupuje). Gość jest bardzo słowny i niezawodny. Wziąłem od niego już kilka kodów. Szczerze polecam! Myślę, że za tą kwotę dużo osób na tym forum byłoby wstanie taki kod wygenerować, jak i nie taniej. Także warto popytać. A tak z innej beczki to wielkie podziękowania dla osób, które udostępniły mapy, bo szczerze to troche wątpiłem, że tak szybko one się pojawią. Jeszcze raz dzięki.
-
BMW E60 WSTAWIENIE XENONOW
Najlepiej by było jakbyś swoje pytanie bardziej sprecyzował, gdyż jest wiele konfiguracji wstawienia Xenonów zamiast lamp halogenowych. W związku z tym są też różne ceny, np. możesz kupić tylko same lampy, lekka modyfikacja instalacji plus kodowanie i Xenon masz, (koszt najmniejszy). Tylko, że przy takiej konfiguracji nie masz automatycznej regulacji poziomowania wiązki światła, oraz spryskiwaczy, które są obligatoryjnie wymagane przy oświetleniu Xenon. Żeby to było wykonane tak jak powinno być wraz z wymianą lamp należy wymienić również inne elementy oraz doposażyć auto w brakujące elementy. Koszt wymiany lamp w zależności od konfiguracji to od ok. 2,5 tyś (same Xenony) do 6 tyś (max) - plus koszt mechanika/elektronika, jeśli nie robiłbyś tego sam tylko zlecił komuś.
-
Kierownica BMW E90
Tak będzie pasować. Nie musisz nic kodować, wystarczy zdemontować starą i zamontować nową. Jeżeli chodzi o Twoje drugie pytanie, to kierownica sportowa jest grubsza i wyprofilowana, więc lepiej leży w dłoniach, wygodniej się jej też używa. Jest też lekko mniejsza od zwykłej, więc ładniej ona wygląda. Nasuwa się jedynie jedno pytanie, czy wszystkie wymienione wyżej atuty sportowej kierownicy warte są wydania tysiąca złotych? Jeśli tak, to na pewno nie będziesz żałował. Ja wymienilem ostatnio u siebie i jestem zadowolony, choc przed wymianą miałem mieszane uczucia.
-
Złącze OBD pod kierownicą
Złącze OBDII w E46 występowały dopiero w wersji poliftowej, czyli bodajże od pażdziernika 2001 roku (sedan i kombi) oraz również końcówka roku tyle, że 2002 (coupe i cabrio).
-
czy zderzak tylny od e91 pasuje do e90?
Ja mógłbym Ci go oddać za darmo, bo mi tylko miejsce niepotrzebnie zajmuje. Jedyny koszt to kurier, ale możesz go sam podesłać do mnie jeśli byś się zdecydował. Zderzak jest gotowy do założenia bez malowania. O ile masz zwykły czarny, nie metalik.
-
Arek F22 m235i
AREK bywasz w Warszawie w okolicach Wilanowa, bo widziałem jakis czas temu białą dwójkę na SB? Poza tym to masz piękne auto, moje gratulacje. Życze przyjemności z jazdy.
-
czy zderzak tylny od e91 pasuje do e90?
Ja mam do oddania zwykły LCI w kolorze Schwarc2 (668), ale Ty chyba potrzebujesz pre-LCI?
-
czy zderzak tylny od e91 pasuje do e90?
A ja powiem Ci na 100%, ze tylne zderzaki nie pasują i nie beda pasować choćbys robił cuda ;)
-
doposażenie E60 w asystenta pasa ruchu
Zaproszenie nie jest potrzebne, przynajmniej jak ja się rejestrowałem jakiś czas temu, to nie było takiego wymogu.
-
doposażenie E60 w asystenta pasa ruchu
Przejrzyj sobie temat na bmwcoding.com -> ten, może na coś wpadniesz.
-
doposażenie E60 w asystenta pasa ruchu
Sprawdź wg zdjęcia, czy ten przewód czerwono-biały jest połączony z 5pinem czarnej kostki po lewej stronie. http://i9.photobucket.com/albums/a94/pr7em0/BMWKLUB_PL/2edd0249d6dcf085gen_zpss3xt0bth.jpg jeśli tak to powinien on być połączony z przyciskami od multifunkcji, wg. schematu http://i9.photobucket.com/albums/a94/pr7em0/BMWKLUB_PL/E60%20SZL_zpsu9w2wotd.jpg A tu jak to wszystko jest "spięte" ze sobą http://i9.photobucket.com/albums/a94/pr7em0/BMWKLUB_PL/Lane%20departure%20warning%20LDW_zpscph7zsrb.jpg
-
BMW Rheingold
Pozwolisz, że nie zgodzę się z Tobą kolego. Oczywiście 50A w większości przypadków wystarczy, ale może Ci się trafić auto, które ma słaby akumulator albo nowsze auto z bogatym wyposażeniem, które potrzebuje dużo większego prądu niż 50A. Osobiście robiłem F01, które chwilami pobierało 70A podczas inicjalizacji niektórych podzespołów. Także z ilością poboru mocy przez elektronikę czasami można się zdziwić.
-
E90 LCi 318D 2010r.
Auto ladne i bogato wyposazone, a czy podczas tego zabiegu usuwales kaganiec, ktory oryginalnie ma (redukcja mocy)? Jesli nie to proponuje to zrobic plus nowy program na 180hp i 370Nm. Auto po tym zabiegu duzo lepiej jezdzi, bez uszczerbku na wysokosc spalania.
-
Problem ze światłami.
Mozesz to zrobic oprogramowaniem tool32. Na forum znajdziesz co i jak.
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Koledze @szymbr chodziło raczej o wersje 2015-2, gdzie jest East Europe i West Europe.
-
X5 E53 3.0 M54 Prośba o historię w ASO LH90611
_Przemek_ opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich, czy ktoś może zna ten samochód, ewentualnie mógłby sprawdzić wpisy serwisowe z ASO? Znajomy chciałby go nabyć, ale najpierw szuka dodatkowych informacji o nim. Numer VIN WBAFA51070LH90611, aukcja na otom... http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0-benz-4x4-klimatronik-bezwypadkowy-C35736367.html Za wszelkie informację z góry dziękuję.
-
wymiana siedzień w E60 z E60 lift.
Wszystko zależy od Twoich umiejętności, bo jeśli masz ISTE to schematy instalacji masz w niej.
-
wymiana siedzień w E60 z E60 lift.
Włączniki juz nie trzeba, bo sa. Należy tylko zmienić kilka rzeczy w istniejącej juz instalacji, tak aby były sterowane z magistrali K-Bus oraz zaprogramowac nowe wyposażenie do auta plus kodowanie.
-
Key less go nie działa
Ostatnio sprawdzałem znajomemu błędy w E87 bo właśnie padła mu funkcja Key less go. W BC nie było żadnych błędów, a ISTA pokazała kilka błędów dotyczących niskiego napięcia. Natomiast żaden z nich nie mówił nic o Key Less Go. Podladowal akumulator i Key less go zaczął działać. Także ja zacząłbym od tego.
-
Key less go nie działa
Dokladnie, Kolego @Zielut sprawdz akumulator, bo jesli jest slaby to Key less go nie bedzie dzialal.
-
Interfejs ENET w FXX-pytanie do praktyków
Dokladnie tak jak piszesz, mozesz programowac wszystkie sterowniki. Te po most tez. Jezeli chodzi o predkosc to w liczbach nie wiem, ale jest dosc szybko. Powiedzialbym, ze szybciej niz przez ICOM.