Treść opublikowana przez szwedu
-
Co myslicie o tym autku ??
raczej temat nie w tym dziale co powinien sie znalazl... Auto WYGLADA na zadbane a pewnie jest inaczej ;p gdyby jednak bylo zadbane to wystarczylo by wywalic kierke i ten chrom ze srodka i autko malyna ;] silnik umyty tylko oslona komputera ECU ulamana , moze wymienial chipa czy cos..
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
sprey to zadziala na jakies plytki duzej powierzchni wgnioty, a na takie po kasztanach czy cos tego rodzaju to jak ma zadzialac to tylko lod, i po wczesniejszym rozgrzaniu elemetu suszarka. fakt jest taki ze jeszcze nikt w tym temacie nie potwierdzil ze to dziala . Robili i efektu nie mieli ;/
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
Przy takim dorzuceniu tlenu da. Żadnych dawek nie trzeba podnosić, słyszałeś o autoadaptacji sterownika silnika? Tak sobie poczytałem i się zastanawiam, jaki uzysk można z tego mieć. Jeżeli to jest 5KM - nie warto. Samo przegrzebanie sterownika (chip) da więcej (autopsja). Ja natomiast zastanawiałem się już poważnie nad kitem uturbiającym, ale jakoś zawsze nie mam luźnych około 4k$ :/ a czujesz teraz zima jakies zmiany? masz tmperature bliska zera powietrze jest o podobnej temperaturze chyba wiec jak by mialo cos ac bys czul zima ze auto żwawsze ...
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
tylko 130 tys...
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
po czesci tak ale z drugiej strony wieksza dawka plus wiecej tlenu wieksza , czy tam gwaltowniejsza reakcja... tak czy inaczej ja tylko chce poprawic dolot bo jednak aby powietrze lecialo przez intercooler bez turbo to jakos nie wydaje mi sie aby to wydajne bylo.. by przytykalo dolot... bo zanim sie przedostanie przez intercooler to minie chwila i na dodatek straci ped...
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
No ja planuje to wykonac aby mialo rece i nogi dlatego pytam o opinie i sugestie ;] wiciecie w tunelu by bylo poskosie tak aby wlatywalo powietrze do rury miedzy tunelem a rura siatka nie za gesta wstawiona aby liscie itp nie wlatywaly. zobaczymy jak to sie potoczy.
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
DZIEKI :mrgreen: Ja jestem jednak zadnia ze dopuki cos nie jest ''TOP of THE LINE'' to poprawiac fabryke sie da i to latwo ;] jest to autko miejskie wiec nie bylo potrzeby robienie takiego dolotu po drugie mam odetkany wydech bez katalizatora i filtr powietrza o zwiekszonej przepustowosci wiec mysle ze to morze miec jakas roznice... :liar:
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
dzieki za wypowiedz ale troche nad tym mysalem i u gory jest napisane ze rura by nie byla polaczona z BOXEM jak wiatrołap tylko by byla nakierowana na niego z zachowaniem paru centymetrow, wiec ciagniecia ''zasysania'' przez rure by nie bylo bo na postoju bedzie zasysane ze strefy pomiedzy rura a boxem.. taka jest moja teza narazie niczym nie poparta ;]
-
Tarcze hamulcowe Racing :)
a ja tyle sie napisalem a nikt tego nie czyta :roll2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=59338
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
Ale ktora kaluza jest na wysokosci zderzaka a raczej wlotu chlodzenia tarcz, poza tym myslalem aby rura byla wygieta w mocne s aby zapobiec temu.
-
Dodać oddech jednostkom 1.8 is
Witam mam od dawna taki pomysl i nie wiem czy to ma sens i chce uslyszec wasza opinie. Wydaje mi sie ze uklad dolotowy ( od nerek do airboxa) jest zle pomyslany gdyz auto do okolo 50km/h tak naprawde musi dzialac jak mocny odkurzacz i ssac to powietrze przez ten filtr itp. Problem jest w tym ze powietrze ktore trafia przez nerki nie ma zadnego tunelu prowadzacego powietrze do filtra, jest jedynie , taki wiatrolap/ tunel ale on jest strasznie wazki i tak z boku ze dokladnie za reflektorem lewym. Moim pomyslem jest odlaczenie owego wiatrolapu i poprowadzenie jakiejs rury do profilowanie z miejsca tunelu chlodzacego tarcze na przecie otworu wlotu powietrza do airboxa, rura by nie byla polaczona z skrzynka filtra tylko by byla w miare blisko aby ale powietrze trafialo prosto w otwor skrzyniki, rura by byla tak zamocowana ze chlodzenie tarczy nadal by dzialalo tylko polowa powietrza trafiala by do rury. Co wy na to
-
Ulter czy cos innego?
Rece opadaja.... Ulter..ulter to sciema! ulter dedykowany moi drodzy to wieszaki i placisz za to 400zl czy tam ile dedykacja ultera byla drozsza od samego tlumika. Strumienice, tak samo sciema dla dzieci po dobranocce , trzeba caly uklad wydechowy zbudowac w oparciu o strumienice aby zaczela dzialac w tym swoim minimalnym stopniu . Jak juz niechcemy katalizatora jedyne wyjscie sportowy katalizator lub tlumik srodkowy przelotowy. Co do pytania autora tematu. Przeczytaj ten temat http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63110&postdays=0&postorder=asc&start=15 zrobilem u tego kolegi z allego zamowienie speciale jak to opisuje w temacie jutro tlumik mam dostc zrobie fotki i zaznaczem ze ten gosc oblicza tlumik bod dane auto czyli pojemnosc i moc, mozna wybrac 3 rodzaje natezenia dzwieku. posiada tez pelne dedykacje czyli tlumiki z wieszakami i odpowiednio wyprofilowanymi ruraki nie wymagajacymi spawania tylko zlonczenie tam gdzie seryjnie.
-
Szkła reflektorów ??
no motor to masz wyscigowy, ale juz mie gadaj ze szkielko reflektora e30 rozni sie od zamiennika bo to mega kit, a jak ci taki nie pasi poszukaj hella czy depo napewno sa i juz masz nie noname
-
Coupe elek. szyby problem
Jestes nowy wiec powiem grzecznie, POSZUKAJ. Sam prowadzilem takie temat inni je tez prowadzili i jest ich troche na forum. poczytaj oba tematy http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=49876&highlight=domykanie+szyby http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=40651&start=15
-
Regulator cisnienia paliwa
mi nic nie lecialo? a po co przy tym majstrujesz?
-
Szkła reflektorów ??
reflektory poleruj sobie ile chcesz, nie pogarsza to ani zasiegu ani skupienia ani natężenia , polerowac to nie można szyby przedniej oczywiscie . ale i tal radze kupic nowe kolesz po 100zl na allegro
-
Coupe elek. szyby problem
no ale slyszysz pykanie przekaznika w schowku jak naciskasz guzik, jak nie to b.mozliwe ze przycisk jest kaput
-
BMW E36 wer. limitowana z panoramicznym dachem
No pisze o tym u gory z tym ze nie wiem czy coupe jest http://www.bmw-baur-tc-club.de/ Widocznie ktoś zaszalał i zastąpił płótno materiałem z którego jest robiona szyba do cabrio w ten sposób mamy panorame jak sie patrzy ;]
-
BMW E36 wer. limitowana z panoramicznym dachem
ten typ aut nazywa sie BAUR , jest to pol kabriolem czyli tylko dach i tylnia szyba sie sklada tu link ;] http://www.edition-weiss-blau.de/BAUR-Topcabrio;%20BMW-Magazin;%20BMW-Buecher.htm i oczywiscie po sto PLN-ow od każdego :wink:
-
Długi czas nagrzewania silnika w E46 320D
u mnie dmuchawa ma wielke znaczenie na szybkosc osiagniecia temperatury wiec dopuki nie jest w pionie mam nadmuch na zimnym ustawiony, wiem ze to juz troche drastyczne zima ale daje rade i nie umarlem . Wiem ze na poczatku leci obieg zamkniety i nie wiem gdzie nagrzewnica jest podlaczona ale jak wskazowka wyjdzie za niebieskie pole to jak wlacze ogrzewanie spada i o wiele dluzej czasu trzeba aby wzrosla temperatura.
- 318is coupe VS 320i coupe
-
Coupe elek. szyby problem
Jak slyszysz PYK PYK za schowkiem naciskaja c guzik od zamykania szyby to znaczy ze guzik dziala. mozesz sprawdzic to zcy zamknie ci sie szyba pak zamkniesz auto i przytrzymasz kluczyk w prawo i zadzialac powinno domykanie szyb (jak masz)
-
przepływomiesz
jak nie trzeba, jesli byly bledy to koomp mogl przejsc w tryb awaryjny z zapisanym bledem i po to sie resetuje kompa aby wymazac bledy np. sonda przeplywka czujnik przepsutnicy czy co tam jeszcze sie zaliczalo...
-
Regulator cisnienia paliwa
mi idzie tak (klik to powiekszyssz) i nie wiedze tam opcji numer 2 czyli podpiac go pod cokolwiek innego ale moze masz inaczej %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/164/70e141f5514f60ba.jpg
-
sportowy tlumik?
Najnowsze info. Tlumik bede mial na poniedzialem wtorek , rozmawialem z mackiem bardzo mili i z jajem koles wytlumaczyl mi wszystko czemu tak dlugo to trwa gdyz probowal materialow z roznych zrodel i koncowki beda tak jak z foty czyli szlifowane na mat papierem 600 , mowil ze wyglada bardzo przyjemnie nie widac rys zadnych, byl tak zadowolony wygladem ze postanowil ( tak go naklanialem ) wprowadzic to do swojej oferty ;] (czyli dzieki mnie hehe ) Powiedzial ze ta koncowka wypelni jego oferte dla ludzi poszukujacych bardziej rasowego tuningu niz stylowego. Posmialismy sie razem z dedykacji firm typu malon i ulter ze nazywaja mocowania dedykacja ;] u niego sa 2 opcje dedykacja ekonomiczna czyli liczony sam tlumik pod auto i pelna czyli ten sam tlumik z dedykowanymi zaczepami i rurami ale koszt oczywiscie 2 razy wiekszy czy cos takiego. A wiec zostaje czekac na foty. aha scianka rurek to 1.6mm ;] wiec nie za cienkie .. aha 2* I pytal sie mnie czy chce rowne czy podciete koncowki wiec chyba bedzie mozna wybrac ;]