Treść opublikowana przez szwedu
-
e36 318is - zmiana sily hamowania
lol sory ale gadasz brednie a poza tym tylnie hamulce maja tyle do sily hamowania pojazdu co nic, Wiec jakies chartowanie sie tarczy nie ma tu wiekszego znaczenia...
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Powiedz czy dobry jak sprobojesz :twisted2:
-
odchodzacy material z sufitu
komu by sie chcialo demontowac cala podsufitke dla bombla :roll2: mi wisi cala z przodu i poprostu rozgladam sie za m-kowa czarna bedzie lepiej pasowac.
-
[EXX] Naprawa silnika krokowego
no spoko tylko . . . ja wiec co Ci latwiej i wiecej czasu zajmie 1000 uzytkownikow z bkp wali do Ciebie na gg lub poswiecic 10 minut na rejestracje na fotosik.pl a pozniej tylko skopiowac GOTOWE linki z galeri i wklejic do tekstu i ot to cala wielka filozofia WKLEJANIA. Wiec Logicznie sobie zaprzeczasz.
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
Tak naprawdę to CO2, nie jest obojętny, a trujący i śmiertelny. O tym również można przeczytać na wikipedi. Ogólnie to dzięki za poradnik ;) Ogolnie to wikipedia jest sciema bo rownie dobrze ja tam cos napisze i napisze to ZLE a reszta bedzie sie powolywac na wiki ;/ na zadnych studiach jaka bibliografie nie przyjma ci wiki bo to nie jest zrodlo informacji.
-
Serwer z materialami do BMW (juz jest)
:naughty: nie znudzilo sie mi, tylko nie mam kurde czasu... @Varrol strona powroci, materialy nie zginely... Pytalem sie o hosting i chetnego do prowadzenia - nie znalazl sie na chetny. Musze przepisac strone. Nowa koncepcja uwzglednia inne rozwiazanie. Kazdy kto bedzie chcial umiescic plik w forum, bedzie uploadowal to na megashare czy rapida, a w repozytorium bedzie znajdowal sie tylko link. Wtedy strona bedzie prowadzila sie sama. Do konca roku strona powroci. To moge obiecac. haha i znou mnie zaskoczyles ;]
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
eh lol to ja polowa mojej skladki :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jas tuning pelna gemba, tak zapiernicza te auto ze po kraweznikach pocinal . Zapomnial ze musi uklad hamulcowy stujningowac. Stozek stozkiem ale na przeplywce bez przegrody :mad2: To wszystko razem wola o pomste do nieba.
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
Tak wiec widac jak mala jest moja wiedza ;p ale tu chyba ma znaczenie rocznik auta tez.... ja place 730. za 1.8is 94r
-
Ilość miejsca pod schowkiem
to jak tam obc zmiescili skoro to prawie podobne gabaryty do CB
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
Nie moge pojąć dlaczego akurat 1.6 jest tak piętnowany, wbrew opini wielu "specjalistow" takie 1.6 do sprawnego przemieszczania sie starcza i radzi sobie calkiem dobrze. Jesli kolega chce miec ekonomicznie to napewno R6 nie bedzie dobrym wyborem. Kazdy powie jak zwykle ze 2.8 pali prawie tyle samo co 1.6, ale to moze jadac caly czas 120 km/h po prostej drodze. Prawda jednak jest taka , że nikt nie kupuje np 2,5 zeby jezdzic jak dziadek na emeryturze i fakt faktem zawsze spali wiecej. Jak sie ma pod 4 literami duzy silnik to rzecz normalna, ze tu sie da na gaz, tam sie da na gaz i spalanie w zyciu nie wyjdzie takie jak w 1.6, ani nawet podobne. :mad2: No i piwo dla pana :dance: Dodam tylko ze ja sugerowalem sie tym iz paliwo to ''maly procent'' kosztow eksplatacji wiec NIBY najlepiej wybrac wlasnie jakies takie 2.3 .. ale fakt faktem najtansze bedzie 1.6 mysle ze tansze od 1.8tds bo tam drorzszeczesci i servis. 1.6 to tani rozrząd ekoniomiczne spalanie i tanie oplaty. Mysle ze mozna by bylo temat w koncu zakonczyc bo mozna jeszcze wiele tez przedstawic.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
6k te italowskie plasteliny = dobre gbyby mial sie czym pochwalic to by napisal co to za felunek za 6k to ja moge miec prawie karzda fele.... za lampy dal cicho 700zl firmy depo ale co tam napiszemy 1600 pojechac na naklepac takiemu :mad2: lusterka chyba tez badziwia jakies ale nie daje glowy bo nie widzialem z bliska org.
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
A wiesz chcialem zablysnac na forum :mrgreen: Wracajac do tematu jak kolega powiedzial przed chwila z dizla 1.8tds to fakt ale co do benzyny to is no moze jeszcze ale jednostka 2.0 naprawde pali wiecej i jest bliske bardzo 2.5 wiec albo z benzyny is albo 2.3 2.5 ale fakt to jest porownywanie spalania do mocy karzdy wie ze 1.6 bedzie najmniej palilale czy to ma sens?
-
i [bluzgu]..... pożyczyłem bratu samochód :/ i po lusterku
keke regulacja calym lusterkiem :cool2: silniczkow brak najlepiej kupic cale lusterko bo tam zaczepy pozrywane masz ...
-
Ilość miejsca pod schowkiem
ja widzialem tam dvd itpa plus board komputery wiec powinno by sie zmiescic.
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
Niestety odezwal sie posiadacz silnika ktory najwiecej pali w stosunku do osiagow :cool2:
-
sportowy tlumik?
a co na to powiecie http://moto.allegro.pl/item252477241_super_tlumik_od_ab_tuning_2x80u_super_pomruk_gls_.html z calego allegro jedyne normalnie wygladajace koncowki.. i nalepki da sie zdrapac.
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
i znowu sie zaczyna.... ale!! po czasci sam zaczynam tak myslec, bo nawet jak sprawdzam dane nowych aut o pojemnoscia min. i max. to jak widze ze roznica w spalaniu to 1,5l w srednim a 0,6 w trasie to napewno 4 cylindrow bym juz nie wybral . napewno nastepne auto bedzie r6 i wiecej niz 2l.
-
CHIP BMW E36 320i silnik M52
Zdjecie ewesu(czy jak to tam bylo) kosztuje kolo 200-300zl ja nie robilem to nie orientuje sie ale ludzie tyle placili wiec i tak sie oplaca , wyniki kolo 10km i 15nm i nawet mega firmy wiecej nie dadza rady nie zwiekszajac spalania itp.
-
Sprawdzilem VIN - ktoś doposażył samochód?
Nie bym byl tego taki pewien.
-
Czy ta bema warta jest tej ceny?
przynajmniej wyglada na zadbane, glupio ze pytasz po zakupie, ja po zakupie przestalem sie interesowac cenami i nie patrzylem na auta ( zeby nie bylo jak zawsze ze po kuppnie znajduje sie lepsza za mniej). 10k duzo jak na wersje nawet bez przednich szyb elektrycznych ;/ zadko kiedy widze kogos jak maca reka zeby opuscic szybe ... Mam nadzieje ze technicznie jest w b,dobrym stanie. BTW> Ktos tu chce zrobic polowanie na wiedzme ale chyba sie to nie uda bo pomijajac fakt lamp i brewek to jest seria wiec nie jeden z was ma bardziej zwiesniaczone auto, wiec odpusccie sobie takie wyrywanie sie z kometarzami
-
[EXX] Naprawa silnika krokowego
zaoszczedzisz 100 na paliwo a bedziesz mial jak pojedziesz sobie w trase i ci znowu siadzie , wtedy ta godzina moze juz nie byc taka przyjemna... Poza tym wd-40 to nie smar tylko srodek czyszczaco-penetrujacy wiec tez raczej nie ''nasmarowales'' go tylko przeczysciles. Radze pamietac aby nie stosowac na elemetach gdzie smarowanie jest wymagane bo po takim wd taki elemet sie zatrze.
-
[EXX] Wymiana Płynu Wspomagania
Nie wiem co rozumiesz przez zwykle?? cybant jest dobry bo ma mocny zacisk, sa tez inny na zasadzie sprezyny trzeba kombinerkami je rozciagac zakladajac, sa tez takie jednorazowet ktore sie zaklada i zaciska. co zostosuje sie to wybor inwidualny wazne zeby dzialalo.
-
[EXX] Wymiana Płynu Wspomagania
Heh... no ja tam nie widze co ci sie tam stalo ale z tego co opisujesz to naj częstsza przypadłosc ; czyli albo sie poluzowaly ''cybanty'' albo przewody pusciły, obmyj odpal pokrec i zobacz z kad tryska... zawsze moga to byc tylko cybanty i wymiana za 10zl i spokoj.
-
Witam wszystkim!! Może mi ktoś doradzić jaki stożek do E36??
Mozna to nazwac ; snoker ;p, wiatrołap ;] , trąba ;D...lol To jest wazna czesc elemetu dolotu bo odpowiada ze dostarczenie powietrza do obudowy bo jak by nie patrzec na przeciw obudowy filtra znajduje sie reflektor i i tak ten ''łapacz'' jest chudy i wazki... ja mam zamiar zastapic go jakims wezem ktory poprowadze do nawiewu na tarcze tam powietrza duzo wpada. A nie mam pojecia czy musisz obliczyc jego pojemnosc tez, chyba tak w koncu jest to jedna calosc calego dolotu.