Treść opublikowana przez Azaj
-
[E39] Odklejające się podbicie maski.
Pomocne :mrgreen: Czuję, że nie jestem sam z problemem :mrgreen:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Zmieniam co 8. Mobil 10w40.
-
[E39] Odklejające się podbicie maski.
Trafiony - zatopiony.
-
BMwW e 39 523i dymi na biało , ubywa płyn.
Jeśli dymi na biało to równie dobrze może to być odma.
-
[E39] Odklejające się podbicie maski.
Witam, jak w wielu E39 dwa (po otworzeniu: dolne) ząbki wypadają mi z oryginalnych miejsc. Macie może jakiś sprawdzony patent na poprawę tego stanu? Pierdoła, ale cholernie denerwująca.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Panowie, pytanie taktyczne. Obliczyłem, że moja Buma wciąga 600 ml oleju na tysiąc kilometrów. Ostatnio dość ostro jeździłem. Mieści się to jeszcze w "ramach normy", czy powinno się coś z tym faktem zrobić?
-
520i Uciekający płyn chłodniczy.
BTW, możliwe jest uszkodzenie uszczelki pod głowicą albo cuś z tego tytułu?
-
BMwW e 39 523i dymi na biało , ubywa płyn.
Pytanie jak dużo płynu ubywa, w jakim czasie.
-
[523i] koncowy wydech udajacy m5
Sosna, Ty weź może najpierw dopracuj haluxa z przodu, ten wąż od sprysków i co tam jeszcze było (chłodnica chyba), a potem weź się za wydechy z M-ki :cool2:
-
brak reakcji centralnego z pilota
Czyli, że po prostu zamki itp, działają, a samo sterowanie z pilota nie? Są chyba 3 albo 4 warianty kodowania tego, wrzucę tutaj niedługo, mam całą rozpiskę.
-
BMW E39 525D
Całkiem całkiem, aczkolwiek do mnie te brązowe plastiki nigdy nie przemawiały osobiście. Mieszkasz w Anglii czy przekładka?
-
bmw e60 525d WBANC51030B118876
Azaj odpowiedział(a) na krzysiek318d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to w ogóle jest za opcja z "redukcją mocy"?
-
[E39] 520IA Touring Lift Cosmosschwarz
Jeśli chcesz osiągnąć ten efekt czarnej bryły to na Twoim miejscu zostawiłbym w spokoju polerkę felg, tak aby całe były po prostu czarne. Na takich kołach, jak mówisz E39 nie stoi wcale wysoko, wygląda bardzo ładnie, a nadal masz prześwit, przy którym nie musisz kombinować z krawężnikami itp. Trzeba pamiętać, że one są same z siebie dość niskie (12 cm). Zależy też, gdzie jeździsz. Na Wrocław bałbym się obniżać auto.
-
520i Uciekający płyn chłodniczy.
Mówię z góry, że ja tego za bardzo nie ogarniam umysłem :mrgreen: Musisz spojrzeć z ukosa prawy/przód pod głowicę. Będziesz miał tam taką rurkę idącą od przodu. I to jest to. Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem.
-
Bmw Czy Opel
Kwestia oczekiwań. Jak chcesz auto, które ma spełniać tylko i wyłącznie definicję "samochodu" i być łatwe w naprawach, a przy tym tanie - Opel. Jesteś entuzjastą, szukasz samochodu co najmniej na kilka lat, który będziesz uwielbiał - BMW.
-
520i Uciekający płyn chłodniczy.
Trafiony - zatopiony. "Króciec przy głowicy". Kolejna rzecz do ogarnięcia :)
-
520i Uciekający płyn chłodniczy.
Jutro leci do warsztatu na wymianę tarcz to popytam. W każdym razie po zakupie miałem takie w okolicach wiatraka delikatne małe kropeczki.
-
520i Uciekający płyn chłodniczy.
Witam, zauważyłem w swojej 520i, że ucieka mi płyn chłodniczy. Nie są to alarmujące ilości, aczkolwiek na około 800-1000km schodzi mi o jedną kreskę na podziałce. Dodam, że gdy samochód stoi to na ziemi mam sucho, musi znikać wewnątrz. I tutaj pytanie: czy może mieć to związek z od czasu do czasu puszczaniem białego dymu zza auta? Nagrzewa się elegancko, temperaturę zawsze trzyma w pionie.
-
[e39]siłowniki klapy sedan-działanie
Powiem tak, jak dla mnie nie ma sensu inwestować w oryginały Febi. To nie zawieszenie, tutaj nie potrzeba ultra-wysokiej jakości, ważny jest efekt, żeby klapa nie tłukła :)
-
[e39]siłowniki klapy sedan-działanie
Te siłowniki często padają w E39. Na alledrogo widziałem ostatnio komplet na tył 2 sztuki za około 40 PLN. Koszt niewielki, a pomaga sporo.
-
e39 523i m52 Spala olej
Jak już się dogrzeje to dymi permanentnie, przy każdym zatrzymaniu masz dym za sobą?
-
528, Ostrów WLKP
Azaj odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodaj nr VIN, bo moderator usunie temat. BTW, w przebieg nie wierzę (przy okazji, dlaczego fotki z lata?), a Ostrów Wielkopolski to zagłębie handlarzy i komisów :wink: Jak masz niedaleko to można sprawdzić.
-
528, Ostrów WLKP
Azaj odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodaj nr VIN, bo moderator usunie temat. BTW, w przebieg nie wierzę (przy okazji, dlaczego fotki z lata?), a Ostrów Wielkopolski to zagłębie handlarzy i komisów :wink: Jak masz niedaleko to można sprawdzić.
-
Zbyt krótkie światła.. Regulacja?
Z tego, co mi wiadomo to xenony mają czujnik poziomowania (prawe nadkole? Jeśli się mylę, proszę poprawić). Jeśli on jest walnięty to świeci w różne fajne miejsca. Poszukaj na tym forum (E39), ostatnio ktoś miał problem z tym, tylko w drugą stronę, świeciły reflektory w dół.
-
Zmiana foteli w E39
Wiem, ale ona jest plug&play czy musiałbym coś lutować?