Skocz do zawartości

kkamo84

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkamo84

  1. Widziałbym to tak jak Kulfon :wink: bardzo bym to widział :cool2:
  2. Do zimy jeszcze daleko, ale jakby coś, to jesteśmy gotowi :mrgreen:
  3. Tak to mniej więcej będzie wyglądało :wink: Kolor to Chrom Shadow z palety BMW. Zdjęcia robione w garażu. Pierwsze zdjęcie z lampą, drugie bez :wink: Całkiem ciekawie i mi się podoba :mrgreen:
  4. No i już wiesz dlaczego nie weszły :wink:
  5. To jest ori felgi od tego auta :wink: na niej trójka wyjechała z fabryki. Także wchodzi bez problemu :cool2:
  6. Jestem bardzo ciekaw jak ta 17 w tym kolorze siądzie na aucie :wink:
  7. Dziś odebrałem jedną felgę z poprawki. Jedno Zdjęcie z bliska na szybko. Kolor bardzo mi się podoba. Więcej zdjęć wrzucę w niedalekiej przyszłości całego kompletu.
  8. Ten z ogłoszenia to akurat 320si. Poczytaj sobie lepiej o tym silniku. Ja bym omijał szerokim łukiem !!!
  9. Opłaty, rejestracja i opony jak piszesz, to mały Pikuś przy serii 5 e6...! Pakiet startowy do takiego auta może wynieść 5 tysięcy, ale też np. 25 tyś. :wink: Zastanów się dobrze, bo utrzymanie bmw w przyzwoitym stanie nie kosztuje mało. To nie Golf :cool2:
  10. Renowacja i zmiana koloru :wink:
  11. Dekielki są w stanie akceptowalnym :mrgreen:
  12. Mała zapowiedź zestawu zima Niestety na jednej feldze była skaza, wiec zostawiłem jeszcze do poprawki. Cdn. :wink:
  13. Ja to sam się za to nie biorę, bo samochód może się.niechcący spalić :mrgreen:
  14. Jak coś wymyślisz z tym pilotem na lusterku, to ja też poproszę :cool2:
  15. Nie zamówiłeś przypadkiem dwóch? :mrgreen: odkupiłbym :wink:
  16. Całkiem spoko :cool2: Wygląda jak przycisk do nitro :mrgreen:
  17. Wychodzi na to, że mam :wink:
  18. Hmm nigdy nie zwracałem na to uwagi :mrgreen: Zobaczę popołudniu i dam znaka :wink:
  19. Dawno tu nie wchodziłem i widzę, że cały czas w odpowiednim kierunku :cool2:
  20. Możemy się spotkać i pogadać temat :mrgreen:
  21. Nic się nie chwali... trzeba wypytać :mrgreen:
  22. A Ty coś kupiłeś, że masz czym jechać do Żor? :mrgreen: :mrgreen:
  23. Jak ogarniesz to dawaj znać. Zrobimy spotkanie Amerykanek w Polsce :wink:
  24. No No następne mocne e90 na forum :cool2: Ładna, możemy kiedyś zrobić mały spot :wink: Udało się ogarnąć lampy tył?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.