Treść opublikowana przez kkamo84
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Ori :mrgreen:
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Widziałbym to tak jak Kulfon :wink: bardzo bym to widział :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Do zimy jeszcze daleko, ale jakby coś, to jesteśmy gotowi :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Tak to mniej więcej będzie wyglądało :wink: Kolor to Chrom Shadow z palety BMW. Zdjęcia robione w garażu. Pierwsze zdjęcie z lampą, drugie bez :wink: Całkiem ciekawie i mi się podoba :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
No i już wiesz dlaczego nie weszły :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
To jest ori felgi od tego auta :wink: na niej trójka wyjechała z fabryki. Także wchodzi bez problemu :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Jestem bardzo ciekaw jak ta 17 w tym kolorze siądzie na aucie :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dziś odebrałem jedną felgę z poprawki. Jedno Zdjęcie z bliska na szybko. Kolor bardzo mi się podoba. Więcej zdjęć wrzucę w niedalekiej przyszłości całego kompletu.
-
Jaki silnik do e90?
Ten z ogłoszenia to akurat 320si. Poczytaj sobie lepiej o tym silniku. Ja bym omijał szerokim łukiem !!!
-
E61 535D Nowy dwór WBANJ91090CR67658
kkamo84 odpowiedział(a) na krzych2 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpłaty, rejestracja i opony jak piszesz, to mały Pikuś przy serii 5 e6...! Pakiet startowy do takiego auta może wynieść 5 tysięcy, ale też np. 25 tyś. :wink: Zastanów się dobrze, bo utrzymanie bmw w przyzwoitym stanie nie kosztuje mało. To nie Golf :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Renowacja i zmiana koloru :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Dekielki są w stanie akceptowalnym :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Mała zapowiedź zestawu zima Niestety na jednej feldze była skaza, wiec zostawiłem jeszcze do poprawki. Cdn. :wink:
-
[E90] 335d LCI
Ja to sam się za to nie biorę, bo samochód może się.niechcący spalić :mrgreen:
-
[E90] 335d LCI
Jak coś wymyślisz z tym pilotem na lusterku, to ja też poproszę :cool2:
-
[E90] 335d LCI
Nie zamówiłeś przypadkiem dwóch? :mrgreen: odkupiłbym :wink:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Całkiem spoko :cool2: Wygląda jak przycisk do nitro :mrgreen:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Wychodzi na to, że mam :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Hmm nigdy nie zwracałem na to uwagi :mrgreen: Zobaczę popołudniu i dam znaka :wink:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Dawno tu nie wchodziłem i widzę, że cały czas w odpowiednim kierunku :cool2:
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Możemy się spotkać i pogadać temat :mrgreen:
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Nic się nie chwali... trzeba wypytać :mrgreen:
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
A Ty coś kupiłeś, że masz czym jechać do Żor? :mrgreen: :mrgreen:
-
[E90] 335d LCI
Jak ogarniesz to dawaj znać. Zrobimy spotkanie Amerykanek w Polsce :wink:
-
[E90] 335d LCI
No No następne mocne e90 na forum :cool2: Ładna, możemy kiedyś zrobić mały spot :wink: Udało się ogarnąć lampy tył?