Treść opublikowana przez kkamo84
-
F30 340i Vaporr
Nic dodać, nic ująć :cool2: Na początku roku jakoś się łapiemy :wink:
-
F30 340i Vaporr
Ciesz się, że nie wzięli np. Kierownicy, foteli, lub silnika :mrgreen: W zasadzie to podczas zakupu nie nastawiałeś się, że coś tam będzie, wiec nie ma rozczarowania. Lampa mogła być, ale też mogło jej nie być, bo np. Miała połamane uchwyty i ja wyrzucili :wink: obstawiam taki scenariusz. Ja np. Się nie nastawiałem, a w Mazdzie w bagażniku całe części których na aukcji nie było widać: lusterko, lampa, boczek drzwi, szyba drzwi itp :mrgreen: Miłe zaskoczenie po prostu. Jakby ich nie było, to po prostu nie i wcale bym się nie zdziwił. Teraz to już po ptakach, rób bestie i nie płacz o jakąś tam lampę. Masz konkret furę i jak pisałem wyżej zazdroszczę! Niestety u mnie są inne priorytety, ale mam nadzieję jeszcze wrócić do takich mocy :mrgreen: Narazie pozostaję mi pooglądać i pomacać Twoją, a mam blisko, wiec może od czasu do czasu dasz ponieść wodzę fantazji i się przejechać koledze :mrgreen:
-
BMW e90 LCI 330d SpaceGrau
Spoko, tylko po co wrzucasz zdjęcia tarcz nie do swojej galerii :duh: Nie sądzisz, że zaśmiecasz ten wątek? matig dobre wymiany :cool2: oby się sprawowały jak trzeba.
-
F30 340i Vaporr
Z pół roku będzie u Ciebie? :mrgreen: taki Żart :wink: Znajomy plac na pierwszych zdjęciach :cool2: Może w weekend zobaczę potwora. Generalnie zazdroszczę trochę, ale dasz pomacać smerfetki :wink: Swoją drogą trochę dziwne, że poduszka kierowcy nie strzeliła...
-
Zmiana zderzaków na M Pakiet
Nie wiem jak w w F3... , ale w e9... to bardzo prosty zabieg. Wydaje mi się, że tu będzie podobnie. Zresztą na tym forum nie jedna osoba już zmieniała zderzaki na te mpakietowe, poszukaj w galeriach aut. Tylko ja na Twoim miejscu jak bym wymieniał to ma ori używane zderzaki.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Promocja na Hallsy chyba buła? :mrgreen:
-
2011 BMW 535i F10 WBAFR7C54BC805210
kkamo84 odpowiedział(a) na henry2010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo widzisz dziwnego w tym co napisałem??
-
2011 BMW 535i F10 WBAFR7C54BC805210
kkamo84 odpowiedział(a) na henry2010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to że standardowych usterek masz tylko wymianę uszczelki podstawy filtra oleju :wink: Chyba, że ktoś wymieniał w Stanach na własną rękę w co wątpię. Jedź, oglądaj i ewentualnie targuj na wymiany, jeśli stan będzie zadowalający :cool2:
-
2011 BMW 535i F10 WBAFR7C54BC805210
kkamo84 odpowiedział(a) na henry2010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPompa wody i pompa paliwa, ale przy tym przebiegu mogły już być wymieniane :wink: Zapytaj o wszystkie wymiany i stan kanałów dolotowych
-
Jaki silnik do e90?
Trochę się zagolopowałeś chyba? :mrgreen: Gdzie taki przeskok e46, do serii f... Rozumiem do e9..., ale nie do f... :wink:
-
Jaki silnik do e90?
:duh:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Oj tam oj tam od razu piz...czki Wam w głowie :mrgreen: Jeszcze będziecie chcieli pomacać :P
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Coś słyszałem o tych Wrocławskich drogach :mrgreen: Może pierwszy mod U Nowego właściciela, to będzie wymiana opon na nie Run Flat :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Fotki z odjazdu do Wrocka Może nowy właściciel założy galerię i będzie wstawiał trochę zdjęć. :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Twoje stwierdzenie nie do końca pasuje do tej sytuacji, ale po części masz rację. :wink: Powrót zapewne będzie, ale narazie Japonia :wink:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Pewien etap u mnie zakończony. Mówię szczerze, było bardzo szkoda oddawać, ale przyszły inne priorytety. 335 wyjechała dziś ostatni raz z mojego garażu. Pojechała na stałe do Wrocławia. Wypatrujcie jej na drodze :wink: Mam nadzieję, że nowemu właścicielowi będzie służyć i dawać tyle frajdy z jazdy ile mi. Czuję, że nowy nabywca będzie coś kombinować z mocą... Niedługo pokażę następczynie. Do BMW zapewe jeszcze wrócę. Życzę szerokości i przyczepności Łukasz.
-
330xd cypisek
https://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/porady/news-nie-tylko-dpf-zaslepisz-egr-dostaniesz-5-tys-zl-kary,nId,2690138 Tak informacyjnie :mrgreen:
-
BMW 325 WBAVB11010KT53966
kkamo84 odpowiedział(a) na fegala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to nie jest vin od tego auta? :mrgreen: :duh:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Jak zwykle ciekawie w galerii Twojego auta. :cool2: Bardzo interesujące wymiany, ciekawe co przyniosą? Felga bardzo mi się podoba i idealnie siadła :cool2: Co do wygladu srebrnej, to mi osobiście z wyglądu zewnętrznego podobała się bardziej u poprzedniego właściciela :wink:
-
Moje 335D jazyna 93
Znane auto, nawet moje felgi w nim przyjechały do Warszawy :mrgreen: Szerokości i cierpliwości, bo 335d to fajne auto :cool2: Bądź co bądź auto ma już swój wiek i niestety trzeba się liczyć z mniejszymi , lub większymi wydatkami.
-
Jaki silnik do e90?
Brak podstopnicy m pakiet w 3 i dlatego nie jest to ori m pakiet, Ale absolutnie to jej nie eliminuje. :wink: Szkoda tylko, że ma zwykle lampy.
-
[E90] 335d LCI
Pospolita, ale idealna do serii e9... zawsze mi się bardzo podobała. Szczerze w chwili obecnej, ładniej niż Twój letni setup...
-
F36 435i 2015 WBA4B3C59FGV48452
kkamo84 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Kanadzie większość aut posiada licznik w km
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ookm dokładnie taki był zamysł, ale żeby doprecyzować, to lusterka miały iść w Carbon :wink: Vaporr dokładnie, następca już chyba będzie sobie modził dalej jeśli będzie mu się chciało. Uważam, że jest dobrze, ale zawsze może być lepiej :mrgreen:
-
E92 LCI 335is N54 DKG 2012 - 422 KM/611 Nm
Oj będzie ten is miał u Ciebie dobrze :cool2: