Treść opublikowana przez kkamo84
-
F30 340i Vaporr
I tak sporo podnieśli. Odwołuj się jesZcze jak masz podstawę. Każdy grosz sie liczy
-
F30 330i USA
To samo chciałem napisać :cool2:
-
F30 340i Vaporr
Jacek ktoś Ci ewidentnie nie doradził przy ubezpieczaniu auta. :( Kosztorys, to masakra i udręką z ubezpieczycielem :( Łukasz robi wyceny jak coś. Bardzo dawno temu przechodziłem przez podobną sytuację co Ty i on mi robił wycenę. Generalnie to co wyliczyła ubezpieczalnia przy tej szkodzie, to jakaś masakra. Nie widziałem auta w realu, ale jak dla mnie, to ona już ze zdjęć kwalifikuje się na całkowitą :!: Odwolaj się na początek z kosztorysem niezależnego rzeczoznawcy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na 100% po odwołaniu wycena pójdzie sporo do góry, ale i tak nie będzie pewnie dla Ciebie satysfakcjonująca.
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Piękna skarbonka :wink:
-
F30 340i Vaporr
Masakra. Jeszcze tydzień temu się widzieliśmy, a tu taki pech... :( Jacek 3 mam kciuki, żeby było dobrze. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Mam nadzieję, że miałeś dobre ubezpieczenie.
-
F11 530d WBA5K31040G586089
kkamo84 odpowiedział(a) na Tomek99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo ładnie się prezentuje :cool2:
-
F30 340i Vaporr
Zdecydowanie bez chromów jej dużo ładniej :cool2: I już,wystarczy może tych modów :mrgreen: Czekamy na ocieplenie :wink:
-
F30 340i Vaporr
Muszę powiedzieć, że pięknie gada i strzela. :cool2: :cool2: Wrzucam parę słabej jakości fotek ze spotkania wczoraj. Pogoda nie dopisała, wiec nie miałem przyjemności pojeździć :( Pozdr
-
E92 335i WBAWB71060PW78316 - SZWAJCARIA - PO SZKODZIE
kkamo84 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA niby z USA tylko takie auta :mrgreen: Może otworzy to oczy niektórym osobom...
-
F30 328i WBA8E9G54GNT44578 - HIT OD SIOSTRY Z USA
kkamo84 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :mrgreen: :cry2:
-
F30 340i Vaporr
No powiem Ci, że paparazzi to z Ciebie nie będzie :mrgreen: Byś wziął pokazał to cudo w końcu :wink: Co do błędu to mówiłem Ci do kogo jechać z tym. A on Cię pokieruje gdzie trzeba jak coś.
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
Seria E nigdy nie będzie seria F. :D To, że niebieskie wstawki pasują do seri F, nie oznacza, że będą one pasować do serii E. Tym bardziej takim sposobem.
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
Kiedyś zrobiłem podobnie, ale po tygodniu biza wyleciała z auta. Nie moje klimaty. :wink: Najważniejsze, żeby Tobie pasowało.
-
E92 M3
Jest :cool2: również zazdroszczę! Zegary już europejskie :cool2: Pasowało zmienić przełącznik i dokodować przeciwmgielne, bo będzie ciężko przy przeglądzie. Co ona ma włożone zamiast odblasków w przednim zderzaku?
-
Moje Sliczne BMW M-Pakiet 330D :) Stage 1 315km/630nm
Wnętrze zapewne lepiej by wyglądało jakby Nie było zepsute :P Wizualnie mi wszystko pasuje w tym aucie :cool2: no prócz jak pisałem wyżej kierownicy nie po tej stronie co trzeba :P Szerokości i zadowolenia z pięknego egzemplarza.
-
335 cypisek
To co masz obecnie po prostu mi się nie podoba. Wyrażam swoją opinie, bo mogę :wink: W tym przypadku lekkie nie idzie w parze z ładne. Jak już Ultraleggera będzie dużo lepszym wyborem :cool2:
-
335 cypisek
Wszystko cacy, ale z tego co pamiętam, to na tym aucie były już jakieś dobre zaciski? Mogę się mylić :wink: Te felgi słabe trochę moim zdaniem. Mam nadzieję, że na wiosnę wpadnie coś konkretnego?
-
[E90] 335d LCI
Byłeś w Niemczech? :mrgreen: Fajne kapsle :cool2:
-
M4 LCi by tymsoon
Konkrety przeskok :cool2: Zazdroszczę. Jest piękna i ten kolor :cool2:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A przypadkiem nie jest tak, że wystarczy wgrać soft Europa i światła ustawią się zgodnie z europejskimi standardami? To jest pytanie,a nie stwierdzenie :wink:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No wychodzi na to, że jak nie F, to G :mrgreen: Grubo :wink: Chyba, że E z większym silnikiem :wink:
-
F30 340i Vaporr
Jacek jakiś spocik?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Uważam, że to bardzo dobra cena. :cool2: Powodzenia w sprzedaży. Myślę, że Max do wiosny się sprzeda :wink: Co następne? :D
-
F30 340i Vaporr
Piękny pomykacz :cool2:
-
F30 340i Vaporr
Proszę, proszę czekamy na foty. Uważaj w drodze powrotnej, bo droga Warszawy może być ciężka. Jak wrócę z Monachium, to się jakoś ustawimy. Pozdr