Treść opublikowana przez kkamo84
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Hmm pewnie zmienia opony?? :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Jak to kto - Vaporr :mrgreen: Jacek, dzwonię na milicję :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A kto tak palił gumę? :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Same piękne auta. :) Żałuję teraz jeszcze bardziej, że nie mogłem przyjechać :(
-
F30 340i Vaporr
Przepraszam, ale niewyrobiłem się dziś. Szwagier dom buduje i cały dzień na działce... Teraz to i tak już po zabawie, więc piję piwko :wink: Wrzuć jakieś fotki ze spotkania :mrgreen: Edit: Po filmie widać, że jednak dobra decyzja z naprawą 340i :cool2:
-
BMW M4 WBS3R9C5XGK337636
kkamo84 odpowiedział(a) na matekBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałeś o Mazdzie... Nie wypieraj się :mrgreen: Dodam, że obecne Mazdy są bardzo łatwe do dostosowania do EU. Amen.
-
F30 340i Vaporr
Nie mam BMW, więc nie przyjadę bo wstyd :mrgreen:
-
BMW M4 WBS3R9C5XGK337636
kkamo84 odpowiedział(a) na matekBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa p...e kupiłbyś starsza generację Mazdy obecnie z USA?? Nie, więc o takich nie piszemy!
-
BMW M4 WBS3R9C5XGK337636
kkamo84 odpowiedział(a) na matekBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo w Mazdzie jest takiego skomplikowanego ? :duh: Bo chyba napisałeś, oby tylko napisać...
-
F30 340i Vaporr
Jestem za. Daj znać tylko kiedy ? :)
-
F30 340i Vaporr
No w końcu :) Kiedy dasz się przejechać? Ja mam takie małe ale i zastanawia się bardzo mocno, a co żeby spełnić marzenia nad Mustangiem GT :mrgreen:
-
F30 340i Vaporr
Kierownica miodzio. Odpalisz niedługo i od razu dobre ubezpieczenie :wink: Najlepsze w tym wszystkim, jest to, że teraz jest ładniejsza niż z przed kolizji :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Najładniejszy wzór :)
-
F30 340i Vaporr
Nie marudź, tylko jak masz to montuj :mrgreen:
-
F30 340i Vaporr
W końcu do przodu. :cool2: Będą dokładki zderzaka przód?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Kolega chciał chyba zrobić interes życia na tych tarczach ze śmietnika? :mrgreen:
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Modzenie to choroba :) Oby takich chorób więcej na tym świecie. Piękne heble i piękne fotele :cool2:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A co to za srebrna fura obok domu? :mrgreen: Najfajniejsze w tym wszystkim, to satysfakcja że zrobienia samemu :cool2: Teraz banan za każdym razem jak będzie stała przed domem, a Ty będziesz wychodzić z domu :cool2: Jak możesz wrzuć jakoś film jak mruczy, to i zdjęcia środka :wink:
-
Sprzedaż E91
Chyba nie oglądamy tej samej aukcji ??? :duh: Przecież ona ma zwykle stołki ze szmaty, zwykłe lampy, bez nawi... Dajcie Vin, to się okaże jak mocno jest wyposażona :wink: Polak kupuję oczami, tu jak na BMW wyposażenie nie pomaga w odsprzedaży niestety.
-
Sprzedaż E91
Ja bym jednak obstawiał, że brak zainteresowania Twoim autem jest przez to, że to kompletny golas. W Polsce ciężko sprzedać taki samochód, nawet jeśli jest w super stanie technicznym. No cóż powodzenia.
-
335 cypisek
To auto zmienia ostatnio bardzo często właściciela...
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Ale jeśli na piękną :modlitwa:
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Nie wiem czy się różni, ja miałem podobną. Tylko pamiętaj nie nakleja się jej na żadną uszczelkę, tylko tak jak w linku :) Ta jest tańsza i powinna być idealna rozmiarem. https://www.lepsze-zgrzewanie.pl/tasmy-teflonowe/418-tasma-teflonowa-z-czystego-teflonu-z-klejem-15x013-mm-dl-10m.html
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Szerokość 15 mm, grubość 0,15 wystarczy. Musisz kupić coś podobnego. https://www.lepsze-zgrzewanie.pl/15ct-gr020/1703-tasma-teflonowa-z-czystego-teflonu-z-klejem-15x013-mm-dl-10m.html Ewentualnie najlepiej poszukaj coś na Allegro.
-
Skrzypiące plastiki - BMW 320d e90 2007r
Nie pamiętam jaką szerokość. Musisz zmierzyć miejsce gdzie taśma ma przylegać.