Treść opublikowana przez kubaj123
-
Naklejki na zaciski z logo M.
ebay com/uk/de tam tego od groma widziałem
-
Programowanie nowego kluczyka E92
dzieki wielkie za odpowiedz. chyba będę musiał tak zrobić. Z początku zamówie bateryjke, popatrze jak tam sie miewa sam guzik do zamykania czy jest może uszkodzony, spróbuje go na nowo przelutować jak to nie pomoże wtedy chyba zostaje mi polecieć do salonu po nowy kluczyk niestety.
-
Programowanie nowego kluczyka E92
Do keyless to wiem jaka. W zwykłym kluczyku nie jest jakaś pastylka taka podłużna? Czy tez okrągła jak w keyless?
-
[E91] Nierówno siedzi na zawieszeniu, zbyt niski tył
Jakiś Rumun musiał byc na tej diagnostyce skoro powiedział "jak na BMW to dobry wynik" 30% to jes porażka i amortyzator możesz sobie co najwyżej przerobić na pompkę do roweru. Wymień amortyzatory.
-
Programowanie nowego kluczyka E92
Obudowa jest zapewne starego bo auto mam z początku produkcji z 2005r. Zrobię chyba tak jak mówisz i rozlupie obudowę popatrzę jak tam płytka, kupie jakaś baterie bo chyba kiedyś znalazłem sklep z częściami do kluczyków i ewentualnie zamówię jakaś nowa albumowe z Allegro za 100zl widzialem
-
Programowanie nowego kluczyka E92
Auto nie ma keyless, zapomniałem o tym napisać. Raz na jakiś czas zadziała w którymś guzików podziała 5minut czasami 30. Reguły nie ma. Na początku myślałem ze to moze CAS sie jakos rozprogrsmowal ale No nie wiem, kwestia teraz rozebrania któregoś z pilotów a raczej rozłupania jego obudowy żeby sie dostać do środka Jeszcze jest sprawa taka ze No jak auto nie było używane przez 2 tyg inkluzji leżały to oba działały typu przez tydzień i pózniej kaput. W srode miałem tak ze jeden nagle zaczęła działać a drugi w tym samym momencie przestał. Cały czas mowię tylko o funkcji zamykania, każda inna działa zawsze. Moze jakiś przewód?
-
Programowanie nowego kluczyka E92
Teraz ja mam pytanie, czy jeżeli mam oba kluczyki auto mam od nowości i mam problem ze chyba mi sie rozkodowaly bo antena działa kluczyki działają w 90%, czyli tylko nie działa zamykanie na obu kluczykach (raz na pół roku zadziała). Chodzi mi o to czy jak zamówię nowy kluczyk to czy bedzie prażyć, z tego co wyczytałem od starości mogą sie rozkodowywać.
-
320d doposażenie w halogeny z przodu
piny i przewody bym dorobił raczej sam na twoim miejscu. Kupić z 6m przewodów, do tego jakiś oplot zrobić żeby nie nie poprzecierały, ładnie upiąć z ori wiązką i gotowe.
-
bmw 116i 2.0 122 zwiekszenie mocy
szału bym powiedział, że i tak nie ma. do jakiś 5tys obrotów auto idzie jak seria dopiero później coś się zaczyna dziać. Raczej bym powiedział, że szkoda zachodu z takim chipem ale fakt faktem 20km jak dla wolnossacej benzyny to duzo. Zabawa jest dopiero jak się ma 18i albo 20i z serii F z których można wycisnąć po 250-300km
-
bmw 116i 2.0 122 zwiekszenie mocy
Nie wydaje mi sie aby było to realne
-
bmw 116i 2.0 122 zwiekszenie mocy
Za grosze to co najwyżej można sticker M kupić :norty: w przypadku wolnossącego benzyny cokolwiek byś nie robił zawsze hajs idzie w grube tysiące, możesz lecieć tylko na sam Chip, wydasz 800zl i nic nie odczujesz
-
E91 z xenonem - przełącznik świateł bez AUTO ?
Ten czujnik zmierzchu to jest jakaś funkcja połączona z opcja np czujnik deszczu czy fotochrom czy to juz zupełnie co innego? Tez bym z chęcią sie dowiedział jak wyglada kwestia doposażenia w toto
-
E91 z xenonem - przełącznik świateł bez AUTO ?
Od nowości mam zwykły xenon i jest bez funkcji auto, wydaje mi sie ze po lifcie w standardzie było auto lub w najwyższych opcjach xenonu
-
Wymiana emblematów na aucie
Nie ma czarnych znaczków na 99% te nie oryginalne karbonowe/czarne wyglądają tragicznie jak taka tania guma/kauczuk. Tylko ori.
-
325xi ze swapem
Moim zdaniem nie wpłynie to negatywnie o ile było dobrze zrobione. Ja sam u siebie zmieniałem silnik tyle, że nie na większy tylko ten sam po walniętej panewce. Wszystko chodzi idealnie już od 80tys km i nie mam zastrzeżeń. Jeżeli auto faktycznie dobrze jeździ to czemu nie brać, polecałbym też podpiąć go pod kompa czy nie wywala jakiś nie wiadomo jakich błędów związanych z tą przekładką.
-
Jaka turbina?
Kształt jest taki sam na 100% jedyne czego nie jestem to właśnie mocowania ale mocowania to najmniejszy problem wydech można kupic za 300-500zl wiec warto
-
Jaka turbina?
Co do wydechu to mówiłem juz żebyś założył od 325d/330djeszcze musze sie upewnić na 100%, jestem pewny na 90%. Ja mam ten sam problem, ze mam jeden do wymiany wtrysk czyli od razu wrzucę 35d bo cena prawie ta sama. Auto bedzie jechać ale moze błędy powywalać, zadzwoń właśnie do TC-P, oni juz robili jedno czy dwa dokładnie takie same e90. Wejdź na BMW-sport.pl inposzukaj postów użytkownika holendru, on ma to wszystko w swoim robione w TC. Kolektor warto mieć drugi żeby na spokojnie sie pobawić. Pamiętaj żebyś kupił 2056 z e60 25d 177km, żebyś nie pomylił z N47 177km. Garrett ma te same mocowania ktore tak samomwygladaja i po tym można poznać, tez na tabliczce znamionowej turbiny powinien byc model GT2056v
-
czemu klocki piszczą?
Zniknęło bejbe :)
-
hamulce Carbon Ceramic M5 F10 do 5GT F07
Mały update. W ostatniej chwili dostałem genialna ofertę na hamulce M6 Carbon-ceramic wiec je wziąłem. Teraz szukam tarcz carbonowych pasujących pod piastę.
-
Dołożenie PDC
jest kilka zestawów doposażeniowych w PDC, jest I i np jest też II o którym mówisz. Poszukaj na BMWStore a znajdziesz.
-
Jaka turbina?
jedyne co musisz przerobić to tak jak mówiłem wyjście od kolektora wydechowego, zmierzyć średnicę turbiny przy kolektorze i o tyle ile ci tam wyjdzie różnica musisz powiększyć średnicę kolektora wydechowego i to by było na tyle. Koszt takiego czegoś nie powienien być większy jak 50zł, trzeba też pamiętać o tym aby wypolerować to co się obrobiło w kolektorze, żeby lebiej spaliny przepływały. Kolejna sprawa to downpipe/katalizator najlepiej by było wsadzić wydech od 25/30d (są takie same) i do tego jakiś downpipe, ale jak sie uprzesz to da rade chyba spasować. W skrócie co potrzebujesz: Turbo 25d 177km Rozwiercony kolektor IC Wydech Strojenie Wtrysków nie musisz zmieniać, starczą na te góra 235-240km. W moim przypadku będę raczej zmieniać na 35d poznieważ dwa wtryski i tak mam do regeneracji więc cena nie jest aż tak duża.
-
hamulce Carbon Ceramic M5 F10 do 5GT F07
Tragedia. Kto normalny montuje tarcze 348 do auta ktore wazy 2.1-2.2 tony?
-
czemu klocki piszczą?
Tak, ponieważ wiedziałem ze kwestia paru dni bedzie wrzucenie nowych zacisków tarcz i klocków wiec kupiłem dwie tarcze po 90zl byle by przejechały 10k km
-
złodziejka śruby zabezpieczające kół bmw e92
on jest plastikowy czy metalowy? Na moje oko to jest po prostu zwykła nakładka na śrubę, żeby lepiej wyglądało. U siebie też będe takie coś chyba wsadzał. Dobierz klucz do tego i spróbuj może z tym odkrecić o ile jest taka możliwość a jak nie to wypierdziel na siłe i tyle (o ile to jest to o czym mówie)
-
czemu klocki piszczą?
5k km temu wymieniłem u siebie same tarcze na jakieś badziewia tak na szybko a klocki ate ceramic zostawiłem, teraz zaczęły piszczeć więc podejrzewam to samo co ppatryk