Skocz do zawartości

kubaj123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubaj123

  1. Ma zeza :mrgreen: :mrgreen:
  2. U mnie padł uszczelniacz wału i skrzyni jeżdzę tak juz od 2 lat a wał cały w oleju jest ale nic nie słychać. Narazie wymieniam olej w skrzyni, w moście i styknie. Na YT są tez DIY jak wymienić olej w skrzyni. Ogólnie bardzo duzo instruktażu do e90 jest
  3. tutaj jest DIY
  4. U mnie był podobny efekt dźwięku traktora jak miałem koło pasowe rozwalone tyle ze dosc odczuwalne wibracje na budę tez szły. Jeżeli to nie koło pąsowe nie wtryski i nie panewki to nie wiem co, może jakiś zawór? Na M57 az tak sie nie znam trzeba by sie jakiegoś speca z forum spytac
  5. Panewki to w takim razie nie sa bo nie brzmi jak panewka. Ewidentne dźwięk zależy od obrotóW Sprawdzałeś koło pasowe?
  6. Zrób jeszcze jeden filmik tylko powkrecaj go na wyższe obroty w kabinie i po otwarciu maski z zewnątrz. Mam jedna teorie ale to raczej nie h sie wypowiadają osoby zaznajomione z M57, na panewki trochę za cicho to wali ale jak mówiłem zrób jeszcze jeden na wyższych obrotach.
  7. Raczej nikt nie powie Ci czym dokładnie sie różnią bo watpię zeby ktoś miał takie doswiadczenie. Ja podejrzewam ze alternator i tak bedzie pasować. Jak zamawiasz z Allegro masz 14 dni na zwrot wiec zamow i zobacz czy działa.
  8. kubaj123 odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Oryginalne są po 100zl sztuka. W intercars mi powiedzieli nie pamietam jakiej firmy 330nm za 60-70zl sztuka i działają wiec nie wiem z jakiej paki 200 za sztukę. Za te cenę to ja mogę poł auta kupic w nie dwa siłowniki :v
  9. kubaj123 odpowiedział(a) na kg530 temat w F10, F11
    http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/8574917-sterownik-glowny-dde-m-performance/i55785/kL/sN Znalazłem takie coś. Czyli jednak zaciski też wchodzą w skład zestawu natomiast wentylatora nie ma. Nie ma też napisane, że pasuje do F07 ale jestem pewien na 95%, że teżpodpasuje. Teraz pytanie jaki numer mają zaciski albo jaki wymiar ma tarcza.
  10. kubaj123 odpowiedział(a) na kg530 temat w F10, F11
    Zastanawiam sięnad wzięciem pakietu o którym wspomniał kg530 bo jak za cene 8tyś i w to wliczają się hamulce to rzeczywiście bardzo dobra cena. Nie ogarniam tylko 1 rzeczy, 17 calowe hamulce. W katalogach widze tylko MP 18" i 19" układ hamulcowy. Czy 17" zawierają inne zaciski czy tylko tarcze z klockami? kg430, w jakim aso byłeś dokładnie?
  11. kubaj123 odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Ja w intercars Łódź dałem jakieś okolice 60zl +/-10zl za sztukę, nie pamietam dokładnie.
  12. kubaj123 odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Nie wiem skąd wyczytaliscie ze 640nm maja ori. Na bmwstore jest napisane, 300nm. Ja kupiłem na intercars 340 i działają. 600nm to chyba do kombi co najwyżej.
  13. kurde a już myślałem, że sam wyjme wtryski i oddam je do regeneracji i ponownie wkręce. Chyba czeka mnie jednak wycieczka do jakiegos porządnego serwisu
  14. Ten pierwszy podejrzewam ze bedzie raczej dobry aczkolwiek takie ilości tego papieru jaki oni dają to chyba na jedna lampę tylko. Ten drugi mi trochę tandetnie wyglada, poszukaj tez sonax robi podobne kity
  15. kubaj123 odpowiedział(a) na k2karol temat w E90, E91, E92, E93
    z radiem Professional to chodziło mi o zmiane z BMW Business na BMW Professional, koszt od 250zł a różnica w jakości dźwięku jest ogromna. Sam nie wierzyłem dopóki nie kupiłem i zamontowałem. Professional daje Ci też możliwość wyświetlania róznych bajerów na ekranie radia np na jednym ekranie mozesz zamieścić spalanie, dystanc, temperature zewnetrzna i cośt tam jeszcze. Na forum są ludzie którzy zajmują sie kodowaniem, zagadaj do dziqsek on powinien Ci pomóc. Kiedyś jak zastanawiałem się aby od nowa zakodować u siebie AUX to ceny był tak 30-60zł. Do aso nie jedź bo zedrą z ciebie kase gdzie w jakimś ogarniętym serwisie który ma kodowanie wezmą ułamek tego ale tak jak mówiłem ja bym zmienił na radio professional.
  16. Tez sobie chyba strzelę w weekendzik :D
  17. Spróbuj na hamownie podleciec, zapłacisz 50-100zl i będziesz wiedział jak sie ma
  18. To i ja sie podepnę. Czy po regeneracji wtrysków jeżeli nie zamienię ich miejscami to musze je kodować?
  19. Miałbym szybkie pytanie. Macie jakieś metody albo jakieś poradniki żeby ediabas'a zangielszczyc? O spolszczenie nawet nie pytam bo zapewne nie ma, znalazłem jakieś dziwne instrukcje ale No dziwne są.
  20. Właśnie w roku miałem problem i starałem sie jak najdalej dojechać wiertarka a resztę robiłem ręcznie. Na jednej lampie przetarłem kilka razy i było idealnie na drugiej juz nie udało mi sie tak zrobic ponieważ trochę przypsula mi sie nakładka polerska ale te małe trójkąciki w 5minit ręka da radę zrobic. Oczywiście jak ktoś by chciał idealnie zrobic to najlepiej wyjąc cała lampę lub opcja druga kupić mniejszy krążek polerski. Mój miał 125mm i nie znalazłem mniejszego w Obi :?
  21. w sumie racją ośka dużo więcej frajdy da :D też bym wolał ośke
  22. może takie coś? fajny rarytas, byś miał sięczym wyróżniać: http://allegro.pl/bmw-alpina-360ps-x-drive-alpina-b3-biturbo-011-i5269257296.html
  23. kubaj123 odpowiedział(a) na k2karol temat w E90, E91, E92, E93
    jeżeli chodzi Ci o funkcje w radiu to najprawdopodobniej się rozkodowało radio, miałem to samo w Business. Można od nowa zakodować i będzie działać albo kupić owe radio najlepiej Professional :twisted:
  24. włąśnie usunąłem błąd u siebie tylko, że ze świateł cofania, ogólnie sprawa banalna, update to samo. Dziwne, że większość z was mówi o ringach. U mnie ringi były spalone przez 2 lata jak nie lepiej, ostatnio wsadziłem żarówke i zaczęło normalnie działać.
  25. o to nawet nie wiedziałem, że w Pre LCI będę mógł sobie ją wyjąć, na allegro właśnie czasami widziałem soczewki ale nie wiedziałem za bardzo o co z nimi biega. Teraz już wiem. W moim przypadku mógłbym sobie lampe rozkleić bo i tak jest do wywalenia ale nie chce mi sie z tym szrotem babrać, ważne że wygląda jak nowa i jest ok :]

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.