Treść opublikowana przez kubaj123
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
Ma zeza :mrgreen: :mrgreen:
-
Jaki olej do skrzyni i do mostu?
U mnie padł uszczelniacz wału i skrzyni jeżdzę tak juz od 2 lat a wał cały w oleju jest ale nic nie słychać. Narazie wymieniam olej w skrzyni, w moście i styknie. Na YT są tez DIY jak wymienić olej w skrzyni. Ogólnie bardzo duzo instruktażu do e90 jest
-
Jaki olej do skrzyni i do mostu?
tutaj jest DIY
-
co tak stuka u mnie w aucie ???
U mnie był podobny efekt dźwięku traktora jak miałem koło pasowe rozwalone tyle ze dosc odczuwalne wibracje na budę tez szły. Jeżeli to nie koło pąsowe nie wtryski i nie panewki to nie wiem co, może jakiś zawór? Na M57 az tak sie nie znam trzeba by sie jakiegoś speca z forum spytac
-
co tak stuka u mnie w aucie ???
Panewki to w takim razie nie sa bo nie brzmi jak panewka. Ewidentne dźwięk zależy od obrotóW Sprawdzałeś koło pasowe?
-
co tak stuka u mnie w aucie ???
Zrób jeszcze jeden filmik tylko powkrecaj go na wyższe obroty w kabinie i po otwarciu maski z zewnątrz. Mam jedna teorie ale to raczej nie h sie wypowiadają osoby zaznajomione z M57, na panewki trochę za cicho to wali ale jak mówiłem zrób jeszcze jeden na wyższych obrotach.
-
wymiana alternatora jaki
Raczej nikt nie powie Ci czym dokładnie sie różnią bo watpię zeby ktoś miał takie doswiadczenie. Ja podejrzewam ze alternator i tak bedzie pasować. Jak zamawiasz z Allegro masz 14 dni na zwrot wiec zamow i zobacz czy działa.
-
siłowniki
Oryginalne są po 100zl sztuka. W intercars mi powiedzieli nie pamietam jakiej firmy 330nm za 60-70zl sztuka i działają wiec nie wiem z jakiej paki 200 za sztukę. Za te cenę to ja mogę poł auta kupic w nie dwa siłowniki :v
-
530d - Power Kit
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/8574917-sterownik-glowny-dde-m-performance/i55785/kL/sN Znalazłem takie coś. Czyli jednak zaciski też wchodzą w skład zestawu natomiast wentylatora nie ma. Nie ma też napisane, że pasuje do F07 ale jestem pewien na 95%, że teżpodpasuje. Teraz pytanie jaki numer mają zaciski albo jaki wymiar ma tarcza.
-
530d - Power Kit
Zastanawiam sięnad wzięciem pakietu o którym wspomniał kg530 bo jak za cene 8tyś i w to wliczają się hamulce to rzeczywiście bardzo dobra cena. Nie ogarniam tylko 1 rzeczy, 17 calowe hamulce. W katalogach widze tylko MP 18" i 19" układ hamulcowy. Czy 17" zawierają inne zaciski czy tylko tarcze z klockami? kg430, w jakim aso byłeś dokładnie?
-
siłowniki
Ja w intercars Łódź dałem jakieś okolice 60zl +/-10zl za sztukę, nie pamietam dokładnie.
-
siłowniki
Nie wiem skąd wyczytaliscie ze 640nm maja ori. Na bmwstore jest napisane, 300nm. Ja kupiłem na intercars 340 i działają. 600nm to chyba do kombi co najwyżej.
-
e91 330d ponowne kodowanie wtrysków?
kurde a już myślałem, że sam wyjme wtryski i oddam je do regeneracji i ponownie wkręce. Chyba czeka mnie jednak wycieczka do jakiegos porządnego serwisu
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
Ten pierwszy podejrzewam ze bedzie raczej dobry aczkolwiek takie ilości tego papieru jaki oni dają to chyba na jedna lampę tylko. Ten drugi mi trochę tandetnie wyglada, poszukaj tez sonax robi podobne kity
-
AUX IN
z radiem Professional to chodziło mi o zmiane z BMW Business na BMW Professional, koszt od 250zł a różnica w jakości dźwięku jest ogromna. Sam nie wierzyłem dopóki nie kupiłem i zamontowałem. Professional daje Ci też możliwość wyświetlania róznych bajerów na ekranie radia np na jednym ekranie mozesz zamieścić spalanie, dystanc, temperature zewnetrzna i cośt tam jeszcze. Na forum są ludzie którzy zajmują sie kodowaniem, zagadaj do dziqsek on powinien Ci pomóc. Kiedyś jak zastanawiałem się aby od nowa zakodować u siebie AUX to ceny był tak 30-60zł. Do aso nie jedź bo zedrą z ciebie kase gdzie w jakimś ogarniętym serwisie który ma kodowanie wezmą ułamek tego ale tak jak mówiłem ja bym zmienił na radio professional.
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
Tez sobie chyba strzelę w weekendzik :D
-
320d 163 kM - czy ktoś "da się karnąć" (Katowice)
Spróbuj na hamownie podleciec, zapłacisz 50-100zl i będziesz wiedział jak sie ma
-
e91 330d ponowne kodowanie wtrysków?
To i ja sie podepnę. Czy po regeneracji wtrysków jeżeli nie zamienię ich miejscami to musze je kodować?
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
Miałbym szybkie pytanie. Macie jakieś metody albo jakieś poradniki żeby ediabas'a zangielszczyc? O spolszczenie nawet nie pytam bo zapewne nie ma, znalazłem jakieś dziwne instrukcje ale No dziwne są.
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
Właśnie w roku miałem problem i starałem sie jak najdalej dojechać wiertarka a resztę robiłem ręcznie. Na jednej lampie przetarłem kilka razy i było idealnie na drugiej juz nie udało mi sie tak zrobic ponieważ trochę przypsula mi sie nakładka polerska ale te małe trójkąciki w 5minit ręka da radę zrobic. Oczywiście jak ktoś by chciał idealnie zrobic to najlepiej wyjąc cała lampę lub opcja druga kupić mniejszy krążek polerski. Mój miał 125mm i nie znalazłem mniejszego w Obi :?
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
w sumie racją ośka dużo więcej frajdy da :D też bym wolał ośke
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
może takie coś? fajny rarytas, byś miał sięczym wyróżniać: http://allegro.pl/bmw-alpina-360ps-x-drive-alpina-b3-biturbo-011-i5269257296.html
-
AUX IN
jeżeli chodzi Ci o funkcje w radiu to najprawdopodobniej się rozkodowało radio, miałem to samo w Business. Można od nowa zakodować i będzie działać albo kupić owe radio najlepiej Professional :twisted:
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
włąśnie usunąłem błąd u siebie tylko, że ze świateł cofania, ogólnie sprawa banalna, update to samo. Dziwne, że większość z was mówi o ringach. U mnie ringi były spalone przez 2 lata jak nie lepiej, ostatnio wsadziłem żarówke i zaczęło normalnie działać.
-
DIY Renowacja/Regeneracja Lamp
o to nawet nie wiedziałem, że w Pre LCI będę mógł sobie ją wyjąć, na allegro właśnie czasami widziałem soczewki ale nie wiedziałem za bardzo o co z nimi biega. Teraz już wiem. W moim przypadku mógłbym sobie lampe rozkleić bo i tak jest do wywalenia ale nie chce mi sie z tym szrotem babrać, ważne że wygląda jak nowa i jest ok :]