Treść opublikowana przez kubaj123
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Kulfon3 - niesprzedawalne auta chyba tylko na forach właśnie występują. Mnie niestety tez to czeka za 21tyś :((
-
Wycieraczki szyb F07
Będą pasować od f01
-
Wycieraczki szyb F07
Na 100% w F10 są inne Wiec muszą się czymś różnic. Pasują tylko od F01/02/04/07
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Za 600 dostaniecie nowy prawdziwy Carbon bardzo dobrze dopasowany. Wiec ta cena to jest totalnie z czapy. Czas oczekiwania 14-28dni
-
Rozrząd w silniku N46
Można powiedzieć, że sam już sobie odpowiedziałeś. Sprawdź valvetronic i czujnik walka. Któraś z tych rzeczy na bank musi być uszkodzona.
-
hamulce Carbon Ceramic M5 F10 do 5GT F07
Niestety po tym jak doczytałem to rzeczywiście się okazało, że mój pakiet tego nie obejmuje. Z tym, że tez nie pamietam jaki pakiet mam wykupiony, zdziwiłem się ale już nie dochodziłem o co tam chodzi.
-
Wysokie spalanie M47 320d
Jaka trasa, jaka noga kierowcy, jaka predkosc :?: Jak będę jechał ponad 200 swoim 20d to mi spali nawet i 1000litrow
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Ogólnie najlepiej jak byś popytać na giełdzie lub kogoś kto ma znajomych np na giełdzie w Poznaniu. Normalna cena za te lampy to tak 2-2.5k max z tym, że na ogół skrętne były tańsze. 4K to spora przesada. Ja za swoje dałem 2100
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Skrętne maja te dodatkowa opcje, że wewnętrzna soczewka która normalnie jest nieużywana robi w światłach skrętnych jest używana. Podczas skrętu kierownica światła przednie skręcają razem z toba, czyli masz luk w prawo, skręcasz w prawo światła lekko świecą w prawo zamiast prosto tak jak jest to przy zwykłych. Na pierwszy rzut oka wydaje się to bajer który większości się wydaje mało przydatny ale mając w GT adaptive led widzę teraz plusy posiadania świateł skrętnych. Poszukaj na you tube "BMW adaptive lights" albo w Google "BMW światła skrętne" będziesz miał dokładnie wyjaśnione jak to tam działa na obrazkach. Konkretnie musisz szukać modulu MINIMUM FRM2 XE LED jeżeli będziesz kładł zwykle światła. Lub jeżeli będziesz kładł adaptive to wtedy już jest to chyba moduł FRM3 AHL LED. Pamiętaj, że żaden FRM1 czy NFFM czy FRMFA nie będzie obsługiwać prawidłowo świateł poliftowych.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
no to do roboty i będzie :D mój przeszedł pełen facelift na 2 roku studiów :D taki offtop
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
też myślałem, że ze skrętnymi będzie dużo zachodu ale to jest tylko jeden kabelek więcej który jest już w instalacji. U mnie to się okazało jak dopiero kupiłem zwykłe, trochę żałuje. Największy problem przy skrętnych to znaleźć moduł je obsługujący w normalnej cenie.
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
sprawa banalna, jest temat w którym sam dość dużo pisałem i dużo szukałem. Są dwie opcje, albo jak fabryka ze zmianą pinów co sobie odpuściłem bo nie dało się jednoznacznie znaleźć dobrej odpowiedzi. Druga opcja nic nie zmieniać, zakodować tylko poprawnie moduł ze zmianą VIN. Ewentualnie możesz dodać drugi kabel do obrysowych lub zrobić dwójnik tak jak ja to zrobiłem i podpiąłem je pod ringi.
-
Boczki tapicerki drzwi - rozbiór na części pierwsze ? Zmiana
Z początku produkcji tez było to rozbieralnie i widniało to jako podłokietnik drzwi kierowcy jedna cześć i druga jakomposzycie drzwi kierowcy, dało sie zamówić osobno. Sam na gwarancji miałem wymieniane ale pózniej coś namieszali i zamawia sie wszystko razem teraz.
-
Problem z odpaleniem BMW E91 320d automat
To ze płyn Goracy w zbiorniczku to nie oznacza, że w chłodnicy tez gorący. Dzisiaj miałem ten sam objaw, płyn zamarzł w chłodnicy przez noc, suszarka w garazu rano ogrzalem chłodnice i temperatura równo 89. Upewnij się jaki masz ten płyn chłodniczy. Rano zajrzyj do zbiorniczka po nocy. To taka moja sugestia i podobne obiawy.
-
Problem z odpaleniem BMW E91 320d automat
A nie zamarzł Ci płyn chłodniczy przypadkiem?
-
dywaniki ori do F07 beż
Mam i są genialne. Trochę ciężko je domyć, guma lubi łapać brud ale jak ma się bardzo dobre środki do czyszczenia to będzie OK.
-
Problem z odpaleniem BMW E91 320d automat
Jeżeli wyskoczy błąd wszystkich 4 świec a świece są nowe to na 99% jest to uszkodzony sterownik
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Popieram w 100%. Enkei nadają się raczej tylko do japońcow może do jakiś starszych euro ale ogólnie na bank nie do nowszych BMW. Ewentualnie JR 21 lub JR 11 mi pasują do BMW bardzo gdzie nawet sam się zastanawiam czy nie kupić JR21 do swojego na lato.
-
Bmw e91 bez kata/bez dpf 3.0d KOPCI
jaczyściłem zwykłą benzyną ekstrakcyjną. Dwie butelki po 0.5 i bardzo dobrze się wyczyściło z tym, że dużo żmudnej roboty. Zatykasz końce icka i go przechylasz na lewo pozniej na prawo az sobie benzyna przeleci i tak dookoła później nim poobracać jak jakimś grillem i bedzie gotowe. Pozostaw później, żeby odparowało to wszystko.
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
Masz racje, ale Ty zakładasz wymianę całego centrum sterowania kierownicy. W nielicznych przypadkach zdarza się, że centrum sterowania kierownicy jest już w te funkcje wyposażone. Dla tego nie zawsze zmiana vinu jest potrzebna. Najpierw niech sprawdzi numer swojego pająka i po nim się dowie co dalej musi robić.
-
Listwy ozdobne
Będzie pasowac
-
Doposażanie w kierownicę multifunkcyjną e90
Sprawdź numery swojego pająka i zobacz czy jest wyposażony w multifunkcje. Jeżeli widać piny to na ogół jest aczkolwiek nie spotkałem się z tym aby w serii były od razu piny. Kodowanie polega na tym, że do wpisu VO dodajesz kirde multi i kodujesz moduły. Zabawa raczej prosta i na max 30minut.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Moje zdanie jest takie, że będzie widać ze jest to jakiś ulep. Albo dokładaj cały albo żaden. Wymień końcówkę wydechu na podwójna a najlepiej cały wydech i będzie lepiej.
-
bmw 318d 2,0d 122km mody kto doradzi
Wcześniej Ci już pisałem. O ile dobrze pamiętam to masz seryjny wydech który jest dosyć mały. Nie wiem czy to rozwiąże problem z małą mocą ale te 230km to tak minimum powinno być. Może turbo coś nie daje tyle ile trzeba
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Przy ręcznym 185mm masz zupełnie inna "zwrotnice" z tylu. Jest grubsza i ma szersze mocowania ręcznego. Nie ma fizycznej możliwości dopasowania ręcznego 185 na "zwrotnice" 160mm. Jedyna opcja to przerobienie szczęk tak jak pisałem. Ja początkowo myślałem, że "zwrotnice" są takie same. Kupiłem wszystko co trzeba w aso i [BAD]. Nic się nie zgadzało plus do wymiany tarczy kotwiczkę trzeba wyciągać piastę. Udało mi się jakoś to powycinać i wpasowalo bez wyciągania piasty ale ciężko było.