Treść opublikowana przez kubaj123
-
Ad blue
Adblue o ile się nie mylę występuje w autach o masie powyżej 1750kg wiec F20 raczej tez nie
-
swap hamulcow z m3 e90 do 335d e90
Pytanie nr 1: Czy przy zmianie zwrotnicy i piasty od M3 nie siądzie cała geometria auta, nie wiem. Głośno myślę. Pytanie numer 2: Było nie raz tutaj wałkowane to co zrobiłeś więc nie wiem czemu się w to wpakowałeś, chyba za słaba lektura. Adaptery mógłbym Ci zrobić tak jak założyłem Carbon Ceramic do F07 od M5 F10. Ale. Czasu na mierzenie pomiary toczenie itp to nawet nie da się zliczyć.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Wszystkie drzwi i bagażnik masz domknięty? Podobna sytuacja dzieje się jak któreś z drzwi są nie domknięte
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
mmw, znam twój ból. Tez mnie to wkurw*a
-
klima chłodzi tylko z lewej strony
Zrobiłem adaptacje klapek i wszystkiego czego sie da. Fakt faktem równo rok temu nabiłem i było Ok ale przez ostatni miesiąc zauważyłem ze chłodzi coraz gorzej. Tez sie zastanawiam jakim cudem przez jakieś ostatnie 6 lat nie była nabijaną i działało. Rok temu nabiłem pierwszy raz chyba od nowości bo nie przypominam sobie żebym nabijał jak auto było na gwarancji i teraz nagle rok po pierwszym nabiciu wyleciało
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Sprawdziłem FA w FRM i cas, dodałem radio prof i wszystko wyglada ok. Jedyne czym się różni to to, że w obu jest B080 a nie B090 tak jak napisales. Kolejna rzecz, jak wchodzę przez inne w moduł FRM to wyskakuje mi ze oczekuje frm_87 a znajduje frm_70. Da się temu jakoś zaradzić? Nie mogę przez to dostac się do środka poprzez inpe, od razu cofa do głównego menu
-
klima chłodzi tylko z lewej strony
Cześc mam mały problem któy w sumie zauważyłem dzisiaj. Jak ustawie klime na MAX to z wszystkich kratek po stronie kierowcy (lewej) leci w miare zimne ale nie lodowate (jak normalnie) powietrze, natomiast po stronie pasażera (prawej) leci wyraznie cieplejsze ale nie gorące powietrze. Naczytałem się postów różnych znachorów ale możliwości pare jest. Dodam, że klima była nabijana rok temu - ten problem chyba bym odrzucił. Zacięta klapa? jakis elektrozawór? dzisiaj będę podpinać kompa pod auto i zobacze jak klapki działają, wiem że temat dosyć znany w E60
-
320d Gaśnie chwile po odpaleniu
Niestety nie. Ostatnie przez 2 miesiace żadnych problemow ale stawiam na jakiś czujnik na listwie wysokiego ciśnienia - wywala mi właśnie tam dwa błędy zawsze jak się to stanie. Podejrzewam, że to to.
-
Zamiana lamp przednich
Dobrze rozumiem? Miałeś halogen a wsadziłeś xenon, tak?
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Ok dzięki wielkie za wysiłek ;) jutro sprawdzę NCS'em i zobaczymy ci tam w trawie piszczy
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Ok to już widzę pierwszy błąd, nie zmieniłem FA dla radia prof. Auto mam od nowości i tylko te rzeczy były zmieniane w elektronice. Po wymianie FRM, FA było kodowane pod cale auto Wiec powinno być takie samo. Ale możliwe, że gdzieś zalapalem błąd Mój VIN KU48311
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Ok to już widzę pierwszy błąd, nie zmieniłem FA dla radia prof. Auto mam od nowości i tylko te rzeczy były zmieniane w elektronice. Po wymianie FRM, FA było kodowane pod cale auto Wiec powinno być takie samo. Ale możliwe, że gdzieś zalapalem błąd Mój VIN KU48311
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Programować ja programowałem. FA nie było zmieniane bo nic nie było doposażone, była po prostu zmiana z FRM1 na 2 i tyle. Co do radia to o ile dobrze wiem to czy business czy profesional maja to samo FA. Nadal nie rozumiem czemu ista czepia się JBE skoro nic tam nie tykałem
-
E90 ISTA/P błąd JBBE
Cześć. Mam trochę dziwny problem. Zaczynajac sesje w ista 3.58 zaczytuje mi wszystko ladnie, VIN przebieg itp. ale jak przechodzi do czytania sterowników to wyświetla mi wszystkie sterowniki jakie są możliwe i mówi, że są źle zamontowane czy coś w tym stylu. Przechodzę dalej do skanowania sterowników i już na samym początku zgłasza błąd JBE, że został wymieniony i nie jest zgodny. Głównie chodzi o to, że na 10000000% nie był wymieniany od nowości, żadnych problemow od nowości z nim nie miałem. Staje na tym module i dalej nic nie czyta. Używam ista razem z kablem k/dcan. Jedyne moduły jakie wymieniałem to FRM na FRM2 i zmieniłem VIN w nim, oraz radio na Prof. ale tutaj już nie zmieniałem vinu. Przy zwykłym rheingoldzie standalone wszystko jest Ok. Jakieś podpowiedzi?
-
E91 przednie górne wahacze od m3
dodam od siebie, że najprawdopodobniej jest także możliwość wsadzenia tulei tylnego dyfra z M3 do non-M3. Tutaj na forum jak i gdzieś w Murrice widziałem, że ktoś takie coś robił. Też dużo daje. Problem w tym, że nowa tuleja non-M3 to chyba około 40zł a M3 jakieś 300 - o ile dobrze pamiętam.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Masz jakieś zdjęcie jak wyglądają na E90?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nad tymi drugimi właśnie się zastanawiam czy ich nie kupić :D
-
Jaki silnik do e90?
W sedanach jest podobnie w LCI, zdarzy się, że krzywo siedzą
-
Jaki silnik do e90?
Chyba zartujesz, cofnąć nie można było dwie strony w tym i przeczytać takiego samego postu i odpowiedzi? Jeżeli nie czytasz to nikt Ci tutaj nie pomoże w czytaniu za Ciebie.
-
CDV (Clutch Delay Valve) - Zawór dławiący
Ten przyrząd o którym mówisz służy on do centrowana sprzęgła swumasy i docisku. Nie jest to nic specjalistycznego
-
Jaki silnik do e90?
Już raz pojechałem z kumplem oglądać 2005r 320d navi/zawieszenie sport itp Cena? 27900. Pojechałem na miejsce sprawdziłem kompem, że przebieg się nie zgadza z błędami oraz jest jakiś error eeprom. Cena spadła od razu do 24900. Wybuchnałem śmiechem i właściciel sam się przyznał, że skręcił, żeby ładnie wyglądało :mad2: Swoje 320d z 289k km przebiegu chyba w salonie postawie jak będę sprzedawać :cry2: :cry2: :cry2:
-
Jaki silnik do e90?
oraz magiczny przebieg 180tyś, świeżutka od właściciela spod domu i ogólnie och ach perfekcyjna igła. Typowu handlarz, widać to już po słodzeniu w ogłoszeniu. Trzeba by samemu pojechać i zobaczyć.
-
Jaki silnik do e90?
25tys? Co najwyżej 318i 122km total golas z czarnymi klamkami. Ja nie wiem skąd wy takie budżety bierzecie ale wydacie 25tys a co z naprawami itp? Dobrze utrzymane 320i bym liczył 28-30 w podstawowszej wersji ale bez biedy
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Przy zderzaku m pakiet tak. Nad dyfuzorem jest taka mała listewka jeszcze
-
Jaki silnik do e90?
55-60tys i znajdziesz to czego szukasz z dobrym wyposażeniem.