Treść opublikowana przez kubaj123
-
Jaki silnik do e90?
zdobądź VIN a wtedy bedzie można coś więcej powiedzieć. Na pierwszy rzut oka: zaślepka tylnego zderzaka (od haka) nie w kolorze wiec pewno bylo holowane, fotel kierowcy mocno pzetarty a zdjecia robiote tak aby nie bylo go widać, mocno wyślizgana kierownica, przednie lampy przyciemnione jakąś hamską folią co wygląda tragicznie i na bank pogarsza świecenie w nocy
-
Launch Control w F07
Niestety za bardzo poszaleć nie moge z racji, że auto właśnie dostało przedłużenie gwarancji na 5lat/200tys Wiec robię co moge aby poprawić a nie stracić gwarancji :mrgreen:
-
Launch Control w F07
A to stad ta różnica, czyli masz auto wyposażone w sportowy automat i tam dodatkowo właśnie są łopatki i launch control. Mam LCI z lutego 2015 od nowości zamówione w Aso, GT62249 jakbyś chciał dodatkowe wyposażenie zobaczyć. Jeździ bez zarzutu auto genialne i komfortowe nawet bym powiedział bardziej niż seria 7. Było jedyna opcja ponieważ w rodzinie mamy samych 2 metrowych king kongow Wiec siódemka była za mała. Aktualnie w aucie siedzi dodatkowy intercooler wagner a teraz jest zakładany układ hamulcowy z M6 Competition. Niestety seryjne hamulce do auta 2150kg to za mało :D Najbardziej mi brakuje deski rozdzielczej pokrytej skóra i góry boczków. Ale to tez jest w planach :D
-
Launch Control w F07
Zakładam, że masz łopatki przy kierownicy. Wtedy to jest razem z pakietem :D
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
ok dzięki za uwagę. Będiemy działać w temacie. Jak coś się ruszy lub uporam się z problemem dam znać
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Dopiero teraz napisałeś jasno i zrozumiale
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Dla tego tez turaj pisze, Temsky odpowiadasz półsłówkami i marnujesz wszystkich czas. Problem przeze mnie przedstawiony jest ogólny, nie chodzi mi o wskazanie dokładnego rozwiązania. Ja plan działania mam taki: Zmienić VIN, zaktualizować software i przekodować auto. Czy coś więcej? Nie wiem, mam nadzieje, że nie trzeba będzie wyciągać tego na stół i lutować.
-
pokrętła radia professional
Będzie wszystko pasować i działać, to zwykle pokrętło. Jest na wcisk. W dwa palce i do siebie ciągniecie, wychodzą bardzo latwo
-
Launch Control w F07
Ale kotleta odkopałeś :D u mnie w F07 w końcu okazało się, że LC nie ma - jest nie zakodowane
-
pokrętła radia professional
będą pasować. Jak pojedziesz do ASO to za chyba 35zł za sztuke można kupić nowe pokrętło.
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Numerów starego licznika nie ma, nie wiadomo co sie działo. To jest pierwszy problem. Nowy licznik ma numery: 9166821-01 data produkcji 07-01-08 VIN: P216680 Sprawdzałem po numerach części i wyglądają, że pasują. Inpe podłączę dopiero w poniedziałek, żeby zobaczyć ewentualne błędy. Tak jak wcześniej opisałem. Auto przechodzi test zegarów od początku do końca, obrotomierz sie rusza i działa. Chwile po odpaleniu wskazówka obrotomierza ląduje na wolnych obrotach a zaraz spada na zero i nic nie drgnie. Wszystko to co wiem jest opisane, błędów jeszcze nie mam ale mnie to dziwnie wyglada na samo kodowanie. Podejrzewam, że są uszkodzone ale to tylko moje domniemania.
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Nie mój i w tym problem. Pomagam znajomemu
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Zapala się na bank
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Coś więcej może podpowiesz? Zmiana numeru VIN to na pewno. Nie widzę, nic czemu by miały nie działać. Numery się zgadzają pasują do modelu auta.
-
Nie działa obrotomierz po wymianie zegarów
Problem jest następujący, chwile po odpaleniu wskazowka obrotomierza podnosi sie na 800 obrotów i od razu spada do zera. Zegary były wymieniane. Niestety nie wiem jakie były w oryginalne. Zegary przechodzą test w ukrytym menu, wskazówka obrotomierza tez. Numery nowych zegarów są zgodne z autem. 116d N47 Zakładam ze to kwestia kodowania niż hardware.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Mnie głównie chodziło o system korzystający tylko i wyłącznie z kamery bo radaru nie mam. Gdyby wykrywał tylko metalowe rzeczy to czemu jest tez i formacja o ostrzeżeniu przed najechaniem na pieszego?
-
Felgi do F10
To o czym piszesz jest dla xDrive. Bez xDrive możesz mieć nawet i 100% a nic z autem sie nie stanie, będzie tylko różnica w prędkości rzeczywistej a licznikowej.
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Cześć, mam taka sprawę. Zastanawia mnie mój system w GT który teoretycznie ma ostrzegać i w razie potrzeby ma hamować przed kolizja lub najechanie pieszego. Problem w tym, że chyba ten system u mnie coś nie hamuje. Nie raz miałem sytuacje ze na zegarach zapałał sie czerwony samochodzik albo mrugal i był dźwięk ostrzegawczy a,E nigdy sam nie hamował. W idrive jest to opisane tak, że w razie potrzeby następuje wspomaganie hamulcem. Jak kupowałem auto w salonie tak samo poinformowali mnie, że będzie jak coś to hamować samo. Podaje VIN w razie potrzeby GT62249 Podejrzenia mam 3: albo nie działa to tak jak mówią, albo działa baaaaaaaaaardzo późno, albomkwestia dodatkowego kodowania. Nie wiem, poradzicie coś?
-
E90 Wtyczka 3pin pod kanapą z tyłu
Nie
-
tłumik ulter - czy warto do diesla ?
Dokładnie coś takiego, jest pnp. Musisz dokupić tylko wieszak do tylnego tłumika. Nowy w Aso kosztuje jakieś 70zl o ile dobrze pamietam. 329d ma na jednym wieszaku tłumik końcowy a 30d ma na dwóch. Miejsce w karoserii już jest na wieszak wystarczy wkręcić i masz wszystko jak ori, bez spawania. I średnica ma 65mm zamiast 55mm Wiec będzie zawsze trochę lepiej. Miejsca łączenia katalizatora z nowym wydechem jest na obejmę która masz na samym końcu. Średnica jest ta sama.
-
tłumik ulter - czy warto do diesla ?
No wysłałeś jakiś złom wartości 20zl. Mowię cały wydech. Od kata do końca, nie jakieś cięte badziewia.
-
Power Kit do 440i
Co do power and sound. Czytałem na amerykańskich forach i nie jedna osoba wypowiadała sie, że wydech właśnie z tego pakietu to jest zupełnie co innego niż wydech m performance. M performance to jest sam tylni bo natomiast power and sound jest to właśnie wydech przelotowy od katalizatora. Brzmi genialnie i moim zdaniem to jest opcja must have w 40i. Brzmi lepiej niż nie jeden akrapovic
-
E90 Wtyczka 3pin pod kanapą z tyłu
Stawiam na jakiś czujnik, na ogół czujniki maja 3pin. Moze coś dodatkowego do pompy paliwa. Nie wiem.
-
tłumik ulter - czy warto do diesla ?
Nie baw sie w żadne ultery. Kup wydech od 30d za 300zl, do tego wieszak z uchwytem za 100 i masz porządny wydech z dwururka. Pasuje plug and play. A plus jeszcze jest taki ze od pierwszego tłumika aż do samego końca ma średnice większa o 10mm Wiec wydajnościowe jest lepszy. Sam tak zrobiłem i wyszło mi 378zl. Zero problemów a wymiana 40minut
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Jak kupisz dobrego chińczyka to będzie prawie taki jak ori. Nie mowię tutaj o gniocie tylko jak sie poszuka to da radę ale fakt ori za 500 to dobra cena