Treść opublikowana przez kubaj123
-
montaż logic 7
Żeby wzmacniacz dobrze działał z radiem to musisz je koniecznie zakodować pod dane audio. Inaczej nic Ci nie ruszy.
-
320d 122km - błąd 4 świec, po wymianach ciągle powraca
Miałem kiedyś coś podobnego u siebie. Wymieniłem świece razem z modułem i wszystko było ok przez tydzień dwa. Później podpinam się komputerem i widzę błąd wszystkich świec. Postanowiłem, że wyjmę sterownik i oddam na gwarancja ale po tym jak zanurkowałem pod auto okazało się, że żółta wtyczka strasznie ciężko wchodzi i musiałem jej nie docisnąć. Odcisnąłem wtyczkę na nowo i wszystko działa do tej pory bez problemu.
-
E82 lampy Black line
Da się ale będzie to głupio wyglądać
-
silnik x25d - opinie
No i co, że jeżdżą szybciej? Sam sobie udowodniłeś to, że nie wiesz na czym polega większy i mocniejszy silnik w aucie. Elastyczność, kultura pracy, sosunek mocy do masy i wiele innych.
-
Zmiana z f30 na f80
haha i jeszcze cena netto. On za to woła 150tyś gotówką :duh: :mad2: z tego co mi się wydaje to buda w m3 jest szersza także pnp raczej nie podejdzie.
-
silnik x25d - opinie
tak jak parenaście stron wcześniej wypociłem elaborat na temat jak złym silnikiem jest 25d do X5 to coraz bardziej przekonuję się ku temu, że ludzie nie wiedzą jak jeździ 30d i nie mają z czym go porównać a porównują na ogół do vag 2.0tdi. Sory ale powtórze się jeszcze raz. Dla mnie to dno w tym aucie a przejechałęm tym autem z tym silnikiem 2 miesiące jako zastępcze. Całe szczęście, że nie dłużej i mogłem się przesiąść znowu w 30d
-
Mierzenie grubości lakieru auta oklejonego folia
Też właśnie myślałem żeby tak zrobić. Znaleźć jakiś punkt pomiarowy na każdym elemencie i lecieć później wszystko.
-
Mierzenie grubości lakieru auta oklejonego folia
Czesc. Mam taka sprawę, muszę pomoc jechać sprawdzić pewne auto. Wiem po swoim E90, że fabryczna warstwa to tak 110-150nm ale to tez jest zależne od koloru lakieru. Sprawa wyglada tak, że auto jest oklejone folia na która wydano 7tys. Pytanie tutaj pojawia się takie. Czy jest jakiś sposób aby zmierzyć powłokę nie zrywając okleiny? Jedyne na co wpadłem to spróbować się dowiedzieć jaka grubość ma okleina bo na ogół maja 80-100nm i od wyniku odejmować wartość średnią. Myśle, że to może o tyle działać, że szpachle pokaże bo i tak wylezie poza zakres plus druga warstwę lakieru też. Ogólnie każdy wynik był by zwiększony o te 100nm
-
Kute felgi - jakie wzory? BMW M5
Mam ten sam wzór w F07. Przód 260, tył 305 od Lambo Auto trzyma się drogi jak głupie nie ma możliwości stracić trakcje. Tarcza 400m plus zacisk competition i miejsca nie ma nic, wyglada genialnie :norty:
-
Jaki silnik do e90?
Highline to co najwyżej passata kupisz nie bmw
-
POMOCY! kodowanie po doposażeniu.
Ty nawet nie rozumiesz co zrobiłeś, co doposażyłeś i co trzeba zrobić. Nie wiesz totalnie nic. Wrzuć do tłumacza google to co wkleiłeś i może wtedy Ci się rozjaśni co tam jest napisane... :mad2: :mad2:
-
Power Kit do 440i
A tego już nie wim, szczerze to bym się nie zdziwił bo bije na głowę 90% aftermarketowych wydechów i trudno jest znaleźć coś co brzmi lepiej od tego z PowerAndSound
-
E90 320d dymi na biało - krzywy korbowód ? Proszę o pomoc
Sprawdź turbo czy nie wali olejem do wydechu
-
E91 Zmiana radia Business (Kodowanie)
W ncs zmień ustawienia radia i po sprawie, przekoduj później do VO samochodu
-
Radio problem gong programowanie
Nie można tego zakodować. Musisz kupić radio od LCI i wtedy będzie to działać. Aczkolwiek ja kiedyś kupiłem radio z 2011r od LCI z 15A bespiecznikiem i niebieską kostką i gong nadal pozostał stary z Pre LCI więc to też mi się wydaje, że zegary mają wpływ na to. Przynajmniej tak mi się wydaje, że dźwięk wydobywa się z zegarów a nie z głośników jeżeli mowa o komunikatach wyświetlanych na zegarach.
-
tempomat- kodowanie wskazań
Zamów z Allegro zegary, masz 14dni na zwrot, podepniesz i sprawdzisz na szybko bez kodowania czy jakaś funkcja działa w nowych. Jak będzie działać to Twoje stare egary są do wymiany.
-
tempomat- kodowanie wskazań
Próbowałeś może zaaktualizować soft poprzez winkfp?
-
E90 318d LCI M-Pakiet
A to mówimy o przednich? Jak tak to da się na bank bo jest wymienny ten moduł imkosztuje nowy w ASO 700zl. Jeżeli mówimy o tylnic lampach to na 99% się nie da.
-
tempomat- kodowanie wskazań
Temat diody dookoła zegarów w wersji HIGH po doposażeniu z ŁÓW był już gdzieś na forum i z tego co pamietam to nie da się tego zakodować. Podobno jest to błąd z hardware i coś z komunikacja. Jakiś magik to robił litując zegary i coś wlutowywujac ze starych. Sam myślałem nad zmiana zegarów na HIGH ale zagłębiłem temat i doszedłem do wniosku żeby uruchomić te diodę to jest więcej zabawy niż pożytku a uruchomienie tego jest prawie nie realne. Mówię to co pamietam jak rok temu się do tego przymierzałem także nie mogę iść wszędzie 100% racji
-
chip tuning - wykres
Żadne to podbicie mocy, to tylko tryb sport+
-
E90 318d LCI M-Pakiet
No jest, ale jak chcesz go wyjąc? Trzeba rozklejać „szkło” aby wyjąc plastik z ledami. A tak wgl to link nie działa
-
M47N2 Wymiana turbo na hybrydę i początek problemów
Jezu człowieku... jeżeli dobrze rozumiem, wsadziłeś turbo hybrydowe bez wystrojenia silnika? serio?! Powiedz mi, że się myle.... :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
dam89 - pokaz mi jak? Bo ja jestem na 99% przekonany, że rozklejać trzeba
-
Podsufitka - demontaż E90 LCI
o ile dobrze pamiętam to w fabryce wkładają przez przednią albo tylnią szybę. Wtnij szybe wsadz podsufitke a na koniec wklej nową szybę :D
-
Wymiana FRM na FRM2
w LCI jak iw FRM2 pre lci postojówki właśnie robią za ringi wiec wszystko jest ok. szkoda, że przy frm1 nie można zakodować WL ale ogólnie fajny miły bajer który "odmładza" auto :D