Treść opublikowana przez kubaj123
-
Wymiana FRM na FRM2
Nie mam czujnika zmierzchu ani świateł auto. Mam zakodowane tak, że cały czas po otwarciu auta są WL przy pozycji świateł mijania. Zobacz czy w zegarach masz włączone WL bo czasami tam to tez można włączyć lub wyłączyć, w menu BC
-
INPA Error#135
Com musi być na pierwszym porcie, pliki z obe.ini w rejestrze muszą sie zgadzać. Ja przeinstalowałem od nowa wszystko i zaczęło dzialac. To jest ewidentny błąd z instalacją lub konfiguracją
-
[E87] Czym dokonać adaptacji VVT?
O ile dobrze pamietam to Inpa tego nie zrobisz. Jak już to dis albo ista
-
118d 122 swap na 120 163
A po co Ci swap całego silnika? Skoro różnica jest tylko w turbo i wtryskach?
-
Jaki silnik do e90?
Powiem tak: 130tys a guzik start/stop wytarty tak jak u mnie przy 190tys? Coś jest nie tak. Chociaż wnętrze zadbane.
-
SWIATLA DROGOWE PROBLEM
Moim zdaniem źle zakodowane. Podejrzewam, że było grzebane w module świateł coś
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zawsze można zrobić swapa i zbić cenę :D jeżeli zawieszenie jest od m3 to fajna opcja moim zdaniem
-
Wtyczka maty zajętości pasażera - numer części
Problem jest w tym, że na BMW store opisy i zdjęcia są tragicznej jakości i nie sposób jest się domyślić co jest czym. Czy na wtyczce jest jakiś numer? Nie wiem ale raczej wątpię
-
Wtyczka maty zajętości pasażera - numer części
Wiecie może jaki numer części ma wtyczka zajętości maty pasażera? Szukam i coś znaleźć nie mogę a potrzebuje wymienić
-
pokrętła radia professional
To chyba kupiłeś zupełnie co innego, polift masz aluminium plus guma z nacięciami. Przed lift masz hamska guma tragicznie wyglądająca i wyglada tandetne. A na bank pasują bo sam przełożyłem
-
Kod koloru klapy tylnej e90
Niech Ci poda numer VIN auta a jak nie to na słupku B po stronie kierowcy na samym dole będzie, tylko tak można sprawdzic
-
podparcie odcinka lędźwiowego?
Powiecie mi jak to jesteś z doposażeniem w pompowane lędźwie? Wystarczy plus minus jak w przypadku pompowanych boczków czy cis więcej trzeba jakiś moduł itp? Mam fotel seria i chce wsadzić fotel seria z tylko lędźwiem i zastanawiam się czy sprawa jest taka sama jak przy sport pompowany boczku
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Normalnie
-
Wymiana FRM na FRM2
Przy frm1 jak i frm2 ringi gasną jak sie otworzy drzwi kierowcy z wyjętym kluczykiem. Nie ma tutaj żadnej zależności. Jedno i drugie ma takie same funkcje jeżeli chodzi o gaśnięcie ringów
-
Launch Control w F07
LC od S1 itp różni sie tylko Flaga i launch control, ta skrzynia sportowa w poliftach to jest tylko pic na wodę. Biorąc pakiet skrzyni sportowej do F07 za około te 900zl dostawałeś w sumie tylko łopatki przy kierownicy i zakodowane LC. Kodując LC do auta bez skrzyni sportowej masz wszystko to samo oprócz łopatek.
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Masz coś źle zakodowane lub podpięte. Powinny sie palić same paski led
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Zmierz oporność żarówki i odpowiesz na swoje pytanie, chociaż dla mnie to taka cebula wsadzać oporniki, że to się w głowie nie mieści. Wykoduj to za 80zl
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Max opcja 340i kosztuje około 420tys. Dodając do tego pakiety m performancem jakieś zaciski i koła to zrobi nam się pod 500
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To jeszcze lepiej, myślałem, że to chociaż 35i jest a to jakaś bieda
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Max opcje 40i chyba zrobiłem na grubo ponad 400tys. Podchodziło pod 500 a jakbym dodał z kilka pierdol to i 500 w 40i bym przekroczył
-
Launch Control w F07
Tak jak mówi temsky. LC oraz skrzynka sport to dwie niezależne rzeczy aczkolwiek chyba w LCI skrzynia sport jest w standardzie natomiast nie ma łopatek. Za opcje skrzyni sportowej dodatkowo płatnej odpowiadają łopatki i LC. Wiem, że skrzynia sport od zwykłej niczym się nie różnic ale gdzieś wyczytałem ze w trybie sport+ szybciej zmienia biegi. W standardzie nie posiadam tylko łopatek, próbowałem zakodować LC i udało mi się w skrzyni aktywować ale nie mogłem dodać VO skrzyni sportowej bo jakiś błąd wyskakiwał
-
Przekładka BMW e90
zadałeś tak ogólne pytanie, że nie da się na nie odpowiedzieć. Instalacja czego? Silnik? Kabiny? Bagażnika? Podsufitki?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Cena zajebista. Ja za używane bezowe płaciłem 180 za cztery
-
Launch Control w F07
Powiesz coś więcej jaka jest różnica w zmianie biegów jak to działa i czy da sie wgrać do lci?
-
Launch Control w F07
jest softa Alpiny do 8 stopniowych? :mrgreen: Tak jak miało to miejsce w E90? Duża jest różnica?