Treść opublikowana przez Rivasi
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Gusta mucho mucho ale niemasz wrazeniazena 40 mm przod to malo siadlo ?
-
e90 335d Vaporr
no ja by bral tylko felgi bo opony chce michelin Cross climate a wiec jezeli bedziesz sprzedawal daj znac.
-
e90 335d Vaporr
to moze bys chcialsprzedac te twoje 18 ? kupil bym sobie cross climaty bo to do niczego nie podobne, 13 stopni w grudniu po co mi zimowka ?
-
e90 335d Vaporr
et35
-
e90 335d Vaporr
ja mam 265 na tyl, jest dobrze
-
e90 335d Vaporr
i dalej sie chcesz zamienic na sezon ? :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
My precious !!! Stan NOWY !!! ladny prezent bedzie. zrobie u el teca adptacje. Dzieki.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
czyli mowisz ze nie bede wszystkiego wycinal tylko musze po prostu dostosowac ? fajny prezent dla znajomego na gwiazdke.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
a nie wejdzie do E92 czy zaduzo przerobka ?
-
e90 335d Vaporr
a gosc robi tez podlogi czy tylko podsufitki ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
aaahhhhh uwarzam ze pomysl ciekawy. Pokaz jakie te twoje 19 sa ?
-
e90 335d Vaporr
ja tam sobie detaling ogarniam tylko problem ze moje obecne robie w 10/15 min a te to bym robil sadze 30 do 40 min aby bylo cacy
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
uzyje do kol zimowych:)
-
e90 335d Vaporr
dla mnie troche za duzo szprych, trudno to utrzymac w czystosci. Trzeba tez brac to pod uwage.
-
e90 335d Vaporr
ja lubie posty w1lq bo zawsze idzie w ekstreme :) ale ta ekstrema daje do myslenia i kaze sie dokumentowac i powiem szczerze ze po ostatnim poscie u BTK na temat BBK gdzie zaczolem zaciagac info to jednak duzo spraw o ktorych mowi ma pokrycie w realu i jest w sumie do rozwazenia. Warto wziasc pod uwage info i sprobowac wyjsc na swoje obnizajac koszty jak to mozliwe oczywiscie.To nie znaczy ze polece kupowac stoptecha za 15K zyla hein :mad2: znaczy... prawdopodbnie nie, a juz na pewno nie przed nowym rokiem :mrgreen:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To w wolnym czasie: http://www.bmwstylewheels.com/ brakuje kilku najnowszych modeli ale wiekszosc jest :) Nowe czarne kapsle bardzo fajne, jak Ci sie znudziły fele to moze przemaluj na inny kolor albo zrob cale na czarno bo wzor fajny :wink: ahhh zapomnialem pokazac ze od 6 miesiecy mam zueplnie inny kolor felg, male zdjecie pogladowe zrobione na szybko : http://i.imgur.com/tKBCse4.jpg byly by pewniej bardziej wytrzymale niz ori dekielki ale nie gonie za logo BMW:) tak zamierzam, nie wymienie ladnych felg na brzydkie tylko aby mialy logo bmw.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Z tymi felgami i dekielkami jest problem bo faktycznie nie wchodza orginalne dekielki BMW. Kupilem na nastepny sezon dekielki Z performance premium... bedzie troche lepiej. Problem w tym ze nie za bardzo mi sie podobaja ori felgi BMW. Nie znalazlem nic co by bylo naprawde fajne. Jedyne akceptowalne na 19 cal(co nie znaczy ze tiptop) to sa felgi performance ale wszyscy juz je maja.Moze tez nie znam wszystkich wzorow BMW. http://i.imgur.com/o3NxZLS.jpg Jak chodzi o czas gdzie auto stoi z wywalonymi bebechami ? :) tak 40% czasu mw :) zrobilem w tym roku juz okolo 45000 km z czego zaledwie 17000 km tym autem a reszte xc90 zony. Dochodzi do tego ze jak auto jest sprawne to jak jade na week end z rodzina to biore BMW a nie Volvo (bardziej praktyczne) bo chce sie nim nacieszyc. Mam teraz jechac do klientow w norwegi i pojade BMW a powinienem Volvo itd itd.
-
e90 335d Vaporr
przyczyna nie jest felgia ale braku wiedzy w polsce ale rownierzza granica o montazu opon RF na felgi typu EH2. W wawie znam dwie firmy ktorej maja dedykowane maszyny do felg typu EH2 i EH2+.
-
KOMPENDIUM || N52 (325i, 328i, 330i) + ogólnie o E90
Daje. Masz turbo bez wtrysku bezposredniego czyli nie masz problemow z zatkanym kolektorem dolotowym i jego czyszczeniem.
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
a ile ci pali ?
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
no bo wdzien pre lift nie swieca :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ah rozporka szacun :)
-
KOMPENDIUM || N52 (325i, 328i, 330i) + ogólnie o E90
Ja bym to widzial inaczej. To nie kwestia oplacalnosci tylko zrobienia czegos co inni nie zrobili, to zabawa a 5000 dolarow za taka zabawe to w sumie nie jest juz takie straszne jak podzielisz na ilosc godzin ktory im to zajmie. Nie mozna wszystkiego przekladac na oplacalnosc bo inaczej wszyscy bysmy kupowali 2 litrowe dizle i to nie BMW i nic w nich nie dotykali uwarzam ze to ciekawy pomysl po faktycznie ESS to kompressor, a wiec proba z turbo jest czyms nowym a przy okazji to pokaze granice silnika.
-
Jaki silnik do e90?
Ma nawet radar zblizeniowy ! Jak nie bita to warto. Silnik wystarczajaco mocny szczegolnie po chipie
-
KOMPENDIUM || N52 (325i, 328i, 330i) + ogólnie o E90
ciekawy post musze sie wglebic ale juz sa systemy turbo do N52 np ESS lub Arma