Treść opublikowana przez Rivasi
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jezdzily by w Bagazniku na zloty :mrgreen: Podobno jest firma w stanach ktora robi protectory na tego typu felgi do jazdy ulicznej pod wymiar oczywiscie.
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
ahh to mowisz o wersjach 3 biegowych ZSJS (Zapie.. Szybciej Jeszcze Szybciej) ? A potem ludzie sie dziwia ze ich skrzynia/most/wal/panewki.. nie wytrzymuja 1000 NM non stop :) Mowia ze BMW wczesniej bylo trwalsze ale nie dostawalo wczesniej 1000 NM non stop.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Powiem ci ze nawet nie wiedzial bym jak jezdzic w lecie z takimi felgami :norty:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
huhu :D dobrze ze temat sie nazywa : Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi :mrgreen:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
a jaki to halas ?
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
Ten sam model, wzmocniony dla 330i. Sprawuje sie bardzo dobrze. Usterkowosc zerowa jezeli wymieniasz olej co 100 tys (i nie ciagniesz przyczep).
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Nie no to dwa tematy razem :) jedna sprawa to 18 Team dynamics na zime a druga felge ktora chcialbym miec na lato :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Sa ama ama :twisted2: , oczywiscie musisz leciec caly samochod pod felgi ale sa piekne. i to tylko fragment oferty http://www.premiumfelgi.pl/pl/c/BC-Forged/153 oczywiscie kolorystyka wedlug twoich zyczen, ET i szerkosc wedlug twoich zyczen. Zobacz sobie katalog felg. To juz jest Wyraznie poziom wyzej od tego co zakladamy zazwyczaj. Tak oczywiscie ze Design ktory ma sie dobrze do kolorystyki samochodu mnie przekonuje. :) Akurat tutaj czerwony.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
http://1.bp.blogspot.com/-iiadPjvgV3U/U-zUACCVuFI/AAAAAAAESMw/FcN1Ra-kwAc/s1600/blog_07312014_bmw_m3_liberty_walk_pur_lx12_2.jpg 20K... tutaj na E92 M3, jest Reggae Night. I to low budget... tajlandja. BC Forged.
-
E90 320d 2005
Nastepny z ladnymi heblami... a co robi policja??? :cry2: Forma Hel jak chodzio oploty robi robote.
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
akurat zimowe mijakos zupelnie nie leza, trche ciezkie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Masz racje musze zrobic remanent. i na pierwszej stronie zrobic aktualna galerie. Dokonczam srodek na koniec miesiaca to zrobie porzadek. Zrobie nowa sesje srodka i zewnatrz. tak siedzi dzisiaj felga (wiem nic nie widac nie mam innego bo zimai jest na zimowkach 17) http://i.imgur.com/tKBCse4.jpg Rozumie ze E9x nie przystaje do felg ? Ja mam problem bo w felgach BMW orginalnych nie znajduje nic ciekawego powiem wrecz ze sa malo ciekawe, felgi ktore mi sie podobaja kosztuja 20K zyla (widac troche wczesniej) a potrzebuje 18 na zime ktore jako tako sie prezentuja. Podoba mi sie ten wzor OZ/team dynamics.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Wewnatrz szczegolnie zegary sa ciekawe, takie jakie planuje za miesiac miec tylko nie na inwerterze tylko na podswietleniu orginalnym. Reszta raczej standard. Piekne kola. fajnie zrobiona komora silnika ale to N53 czyli wtrysk bezposredni (orginal przy kolektorze z 330i to 272 konie).
-
E90 320d 2005
Sadze ze to byl zart :) Ladnie jest :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
raczej zostane przy team dynamics
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
nie dla BMW, tylko dla japoncow. jedynie silver dla BMW
-
Jaki silnik do e90?
N52n to post lift z wtryskiem posrednim. Automat ten sam czy lci czy pre lci. Awaryjnosc zerowa jezeli wymieniony olej w skrzyni wedlug zalecen producenta, jak nie to loteria. Ja mam 300K na automacie w 325xi 2007 i nie ma problemow.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
bardzo fajne te Enkei... ale zaden wzor w zlocie :)
-
E90 320d 2005
et no fajna jest polka ! szkoda tylko ze wczesniej miales ladny samochod a teraz masz pôst lifta :mrgreen:
-
Swap silnika n47 143KM na 184KM?
czy nowy kluczyk i sterownik sa z tegp samego auta ?
-
e90 335d Vaporr
Przejscie z 80 do 90 to faktycznie jak przejscie z tarcz 330 na 348MM roznica za malo odczuwalna optycznie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
teraz mam czerwono czarne. Mysle o zlotych. Dzieki za opnie o firmie bo nawet cena jest ultra rozsadna : jakies 4,2K zl komplet Podoba mi sie opcja wyboru ET mozesz miec szeroko bez dystansow. Naprawa lakiernicza firmowa rownierz. to mialy by byc 18 stki na zime. Wzor mi sie podoba.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
filmik zrobie jak bedzie ladnie na wiosne. Co myslicie o tych felgach ? Sa robione na zamowienie, mozna sobie wybrac ET itd... Firma oferuje tez naprawe w kolorze orginalnym. http://www.driftshop.fr/media/catalog/product/cache/1/image/800x600/17f82f742ffe127f42dca9de82fb58b1/P/r/Pro-Race-1_2-Gold-_8.jpg
-
e90 335d Vaporr
a powiedzial dlaczego?
-
Jaki silnik do e90?
Jak chodzi o twoj zakup to szukaj raczej post liftowych N52 z silnikiem w dobrym stanie aby nie dokonczyl go gaz. i to koszt 45/50K. Automat warto. Gaz jak chcesz zamontowac da sie zrobic bardzo ladnie bez nadmiernego rozwalania auta ale jak mowil kolega BLade to kosztuje i raczej 4/5 tysiace sama instalacja bo wymieniasz najpierw dol przygotowany pod butle.