Treść opublikowana przez Rivasi
-
E90 320i Katalizator
bez jaj oem katalizator to po prostu oszustwo.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
AR 2300 dziala na boga, zobaczysz co wyleci z silnika to zrozumiesz. AR9100 dziala po zastosowaniu AR2300 jako produkt do lepszego smarowanie (DUZOOOOO LEPSZEGO) niz to co masz w oleju. Masz 10x dawke Boru ktora jest w twoim oleju podstawowym, nie ma meczu nawet. Najgorszy olej z AR9100 jest 10 x lepszy od najlepszego oleju na rynku bez AR9100. Dodatkowo masz estry czyszczace ktore utrzymuja silnik w stanie czystym po zastosowaniu AR2300.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
To normalne twoj samochod jest stworzony do przewozenia ludzi z punktu A do punktu B przy stalej szybkosci autostradowej bo to Diezel !a nie wyscigowka a wiec po co w nim temp oleju albo plynu na bierzaco :)
-
e93 335 ---> M3 e92
tak naprawde musze juz tylko wymianic oswietlenie i tarcze bo wskazowki i ringi juz mam u siebie.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
ok AR9300 + AR9100 + olej. Ale nie ten olej wedlug mnie ktory pokazujesz tylko Penrite 5W40 albo inny 5W40 LL04 mid saps lub jezeli nie masz juz dpfa/katow to Motul xcess 5W40 LL01. Wymianiaj co 8 tysi.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
a co chcesz uzyskac tym olejem ?
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
aby sie ruszaly trzeba uzyc funkcji GOB :idea:
-
[E92] LCI Bmw 335xi Problem z obrotami silnika
Przestancie z tymi Vanosami to nie kwestia Vanosow.
-
[E92] LCI Bmw 335xi Problem z obrotami silnika
nie przejmuj sie :) i tak nkt nie rozumie mojego poczucia humoru.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Chcesz powiedziec ze masz cale platki ktore ci plywaja w oleju po plukance ktora jest dyspergentem? Jezeli tak to pochodza one z miski olejowej a nie z silnika i radze w takim razie zrobic prawdziwa plukanke na bazie AR2300 przez 10000 km musisz miec straszny nagar post castrol magnatechaby ci plywaly platki (serio miales platek w oleju) tutaj procedura di AR2300 : viewtopic.php?f=70&t=266967&hilit=+czystosci
-
E91 N52 temperatura silnika 80*C, proszę o pomoc.
tak to sie nazywa temperatura silnika.
-
[E92] LCI Bmw 335xi Problem z obrotami silnika
A dpfem to byl "zart" a N55 ma Valvetronic.
-
E91 N52 temperatura silnika 80*C, proszę o pomoc.
To jest temperatura silnika (mierzona przy glowicy cylindrow) http://lindvigs.com/obioban/spec.pdf Temp 80 stopni przy jezdzie w miescie jest normalna temperatura. Juz drugi czy trzeci temat ktos zaklada bo ma temperature w miesci 80 stopni i robi z tego powodu zament a to normalna temperatura przy ruchu miejskim. uznaje sie silnik N52 za rozgrzany od tempy 60 stopni a nie 70. 10 min na tozgrzanie to nic strasznego jezeli stoi na zewnatrz.
-
E91 N52 temperatura silnika 80*C, proszę o pomoc.
Możesz podać odnośnik do jakiejś dokumentacji potwierdzającej tą informację? Szukałem ale nie mogę znaleźć oficjalnego źródła. Tylko tematy na forach. Ale z drugiej strony nie mogę znaleźć informacji żeby było inaczej :) o to wam chodzi ? The four modes are as follows (there is a PDF online that I am referencing here): • 112°C ECO mode (economy) • 105°C Normal mode • 95°C High mode • 80°C High + mapped thermostat mode
-
[E92] LCI Bmw 335xi Problem z obrotami silnika
N55 nie ma valvetronica :D jak to nie ma ? No nie ma no. Na tej samej zasadzie jak nie ma DPF w wiekszosci 335D klubowych. Jak wycinaja DPFA to dlaczego nie Valvetronic ?
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Ja tu czuje custom :shock:
-
E90 320i Katalizator
ja bymwzial ten Bossal.
-
[E92] LCI Bmw 335xi Problem z obrotami silnika
Masz zatkany dolot. BMW mowi abys serwisowal dolot w N55/N54 co 80 tys km mini poprzez jego wyczyszczenie metoda abrazyjna BMW. Koszt w polsce jakies 1000 zl.
-
Nieoryginalny tłoczek zamiast całego zacisku?
najlepiej oddaj do profesjonanej naprawy. tutaj robia w cenie 200 zl zacisk. Mialem to samo co ty, po interwencji nie ma juz problemu. ja oddalem tutaj : http://zacisk.com/
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Jak patrze na charakterystyki olejow Amsoil signature series nie widze zadnej mozliwosci aby byly certyfikowane przez API w zaden sposob bo charakterystyki nie sa kompatybilne z norma API. Gdzie widziales certyfikacje API SN na olejach ASS ? (moze cos przeoczylem). Pierwszym powodem sa zbyt agresywne detergenty wedlug normy API. Nie mylic certifikacji API a o ze producent ci mowi ze jego olej jest kompatybilny z norma API. To nie to samo. Jak chodzi o plukanki to zadna dzisiaj plukanka szybka sprzedawana w EU nie narusza nagaru. Nowy olej bedziesz mial szybko czarny nie z powodu plukanki tylko z powodu ze jezdzisz benzyna. Olej ktory uzywasz (0W40) jest jedynym w lini ASS ktory moze sie nadaje do BMW z twoim silnikiem bo wszystkie inne maja za niski HTHS wedlug BMW.normy LL98, LL01, LL04 itd to nie tylko kwestia ekologi, sa inne parametry wazne.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Plukanki jakichuzywales nie sa po to aby zdejmowac nagar tylko aby wyciagnac jaknajwiecej starego oleju podczaswymiany. faktycznie Amsoil jest znany z tego ze pakuje dosyc mocne detergenty do swoich produktow, dlatego zreszta nie dostal normy API i tak zazwyczaj oleje amerykanskie sa lepsze olejow europejskich
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
tu masz temat : viewtopic.php?f=70&t=266967&hilit=+czystosci
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
zadna plukanka typu soft nie pozbedzie cie nagarow w silniku
-
e93 335 ---> M3 e92
wYSZLO SUPER Z ZEGARAMI :cool2: hmm chyba zrobilbym to samo u siebie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dziekuje wam za konkret.