Treść opublikowana przez Rivasi
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
Na samochod ktory iales sprzedawac, duzo na nim robisz :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
jeden problem, 313 to jest felga EH2 a ja chce na nia zalozyc klasyczna opone a nie run flat. W druga strone jest problem, nie zalozysz opony bezpiecznie, czy w ta nie bedzie problemow.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jezeli zostala skasowana tonie po to aby ja kontynouwac w tym temacie
-
Jaki silnik do e90?
standard
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
no w sumie masz racje jak w polsce polowa nie ma DPFA to czy masz dpfa czy nie przy cabrio duzo nie zmienia w miescie. Trujesz sie sam tylko poza miastem.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
kazdy typ klocka Yellow stuff (dla auto normalnych czy dla suvo) mozna kupic w dwoch odmianach materialowych DM1846 i DM1793. Te ktora sa do jazdy na co dzien to DM1793
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Cabrio w dizlu bez DPF to sie zdrowotnie nie kalkuluje :/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Zolte pyla normalnie tak jak standard a wiec wiecej niz czerwone ktore sa ceramiczne. Sa dwie wersje zoltych ktore mozesz wybrac jedna bardzo twarda typowo na tor druga ktora nas interesuje. Ta druga hamuje nawet na zimnych klockach bez problemu, to klocki cywilne. Wczesiej jezdzilem na hawk HPS w Audi np i na orginalach w BMW to bez dwoch zdan Zolte sa najlepszymi klockami w tej gamie cenowej na ktorych jezdzilem do jazdy cywilnej. Czy skrzypia ? Tak troche ale nic strasznego.
-
Jaki silnik do e90?
Bardzo dobrze przygotowane wnetrze przed sprzedaza ale sadze ze warto zobaczyc. Oczywiscie wizyta w ASO.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Jezdzilem na czerwonych i na zoltych. Do jazdy cywilnej czerwone sie nie nadaja. To sa klocki 0/1. Zolte do jazdy na codzien miodzio a jak trzeba to gryza. Gdzie to czytales u EBC ?
-
Jaki silnik do e90?
Wedlug tego co mowisz to najlepszym wyborem bedzie 330i z silnikiem albo N52N 3.0 albo N53. Powinienes byc nie delako z takimi pieniedzmi E92 2009 330i. antykradziez... trudny temat, zobacz w partnerach jest Gannet.
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
I to jest uwarzam dobry tuning. Masz juz nadmiar mocy aby przemieszczac sie wygodnie nawet E93. Jednoczesnie nie bijesz 1K NM na caly osprzet mosty itd. Jestes 60 NM ponizej wytrzymalosci standardowej skrzyni i wziales pod uwage ze jest to Cabrio. Masz DPF nota bene ?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
aby uzyc takigo srodka musisz miec czysty silnik inaczej nie chwyci. I tak tego typu srodki dzialaja. skutecznosc jest proporcjonalna do ceny. a W zaleznosci od silnika i srodka ceny ida od 50 do 600 zl.
-
e90 335d Vaporr
uwarzam ze wydech wyglada super a felgi robia profi robote jeszcze raz.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
nie ma porownania miedzy turbogroove albo ultimaxxa EBC a tarcza orginalna BMW. Tarcze BMW to retail a EBC ulti/turbo premium.
-
n54 :) bedzie cs
to performance do E9x czy do F30 mki ?
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
+1 jak juz zmieniac to na dynamic.
-
[e90] Jaki olej?
5W50 bez homologacji to zly pomysl
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Mam tak zrobione teraz u siebie na ZP 09. Jest ok ale tylko ok. To nie o to chodzi. No i nie zrobia na czerwono ani obwodu ani bokow rotorow. To cos inne go.To tak jak na zdjeciu. Gosc samym sposobem malowania zmienil felge jednoczesciowa w trzy czesciowa. Fajne, podoba mi sie. Bedzie gleboka inspiracja Pewnie nie ma, ale powinno się udać przygotować w programie graficznym, choć jakość może nie być rewelacyjna, trzeba było by zwykłe zdjęcie felgi zamienić na postać wektorową i "podciągnąć" do odpowiednich rozmiarów. Mogę spróbować ;) edit: Ewentualnie chciałbyś zobaczyć jakby się 313 prezentowały na twoim samochodzie, w dodatku w takiej konfiguracji kolorystycznej (z czerwonym środkiem) jak chcesz zrobić to mogę pomóc. Tak oczywiscie ze jestem zainteresowany bo mozna by bylo zrobic troche bardziej kompleksowe blendy aby npmusnac szczegoly czerwone naczarnym. Wysle ci jutro PW, dzisiaj juz pozno.
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Globalnie ubezpieczenia sa po to aby ubezpieczyciel na nich zarabial. A wiec system jest tak skonstruowany w kazdym ubezpieczeniu aby to ubezpieczenie zarobilo a nie ubezpieczony. Ubezpieczenie czegokolwiek jest tak naprawde zabezpieczeniem sie przed skutkami finansowymi nieszczesliwego wypadku a w przypadku AC tylko przypadku z wlasnej winy sobie/swojemu samochodowi Ubezpieczenie AC jest drogim ubezpieczeniem w stosunku do prawdopodobienstwa wystapienia wypadku. Nie jestem w stanie zrobic dokladnej statystyki ale uznam ze drobne szkody nie sa naprawiane przez AC aby nie stracic znizek a wiec uznam ze szkody wieksze zostaly zgloszone policji. W 2015 bylo tych przypadkow 32967 a jest 26400000 samochodow w polsce (nie licze olbrzymiego tranzytu) a wiec srednio szansa ze bedziesz mial wypadek w skali roku jest 0,0013% Zrodlo. Ile % z tych 0,0013% bedzie z twojej winy zalezy od ciebie ale jezdzac prawidlowo dzielisz przynajmniej przez dwa. Ale nie chodzi o dokladne cyfry ale skale szansy wystapienia zdarzenia nawet jezeli dodasz inne mozliwosci jak kradziesz (13408 kradziezy w 2015 czyli 0,0005% szans ze to cie statystycznie dotknie Zrodlo Twoje szanse zgonu to jakies 0,1% rocznie w polsce, jezeli placisz AC to pewnie placisz 10x tyle na ubezpieczenie na zycznie ? Od ilu rzeczy ktore maja wieksze prawdobdobienstwo zainstnienia powinniscie sie ubezpieczyc ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dzieki za linki :cool2: tak czy siak na razie musze znalesc kto mi to pomaluje z blendami bo w kolorze orginalnym to mi te felgi srednio pasuja a pomalowane tak jak na zdjeciu (tylko czerwony zamiast bialego) sa piekne. Czy ktos by wiedzialczy mozna znalesc zdjecie/diagram felgi BMW w rozmiarze 1 do 1 ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Do mojego modelu auta, tarcze EBC maja minimalna grubosc dopuszczana 22mm (poczatkowo 24 mm), bez tego urzadzenia trzeba rozumie mierzyc 1 cm od granicy tarczy.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Duzo wiecej trzeba dac za sprzet do 400 mm ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
przepraszam... jestem zmeczony, myslalem jedno, napisalem drugie. Niewazne, znalazlem odpowiedz :)
-
e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.
Rozumiem ze jezeli masz 60% znizek to znaczy ze PEWNIE 10 lat nie masz szkody przynajmniej. Czyli jezeli biorac pod uwage ten wzor wydales na dzien dzisiejszy jakies 16 tys zl (1600 rok w tych 2300) na ubezpieczenie z ktorego nie skorzystales ? 2 xenony + zderzak to juz nie jest mala stluczka chyba ze wjechales w sciane przy parkowaniu... :wink: