Skocz do zawartości

Rivasi

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rivasi

  1. Rivasi odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    nie jest to olej odpowiedni bo BMW E9x 325i N52 a tak naprawde do zadnego BMW.
  2. nie posmigasz na xdrivie nawet wylaczonym w ten sposob. To nie jest naped natyl gdzie mozna dolaczyx xdrive, to zueplnie dwie rozne konstrukcje, chcesz samochod na tyl... kup na tyl... np Toyota GT86 :)
  3. John john, co to jest ? http://s5.ifotos.pl/img/201611291_ansexnr.jpg nie widzialem jeszcze tak zrobionego "kapsla" fajnie to wyglada
  4. bienvenido i z oczekiwaniem na mody.
  5. a podlaczyles na livedata jakci robi te falujace obroty ? zazwyczaj w tym silniku to : swiece, silniczek valvetronica albo elektrozawory, disy ale oczywiscie moze to byc cos zupelnie innego. na jakim oleju jezdzisz?
  6. Rivasi odpowiedział(a) na virek_kk temat w E90, E91, E92, E93
    jezeli olejjest LL04, ma HTHS powyzej 3,5
  7. spytajcie arka, ma te zaciski u siebie
  8. Porownujesz tarcze retail BMW prowadopodobnie do ultimax albo turbo groove EBC ktore sa tarczami premium. Zestaw nowych tarcz EBC z klockami yellow to cena lekko uzywanego mw zestawu M z F30 czyli zaciski+ tarcze + klocki.
  9. LOGIC 7 do E92 komplet : http://allegro.pl/bmw-e92-harman-kardon-logic7-komplet-zestaw-i6367371628.html
  10. znajde zdjecie tego E92, ladnie sie komponowalo
  11. ja sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz zobaczylem galerie. Fajne jest! bardzo classy :cool2: a kolka piekne w moim typie kolorystyka z tym nienieskim obwodem nowe felgi daja rade wedlug mnie, nie sluchaj czerwonego, ma depryme bo ma nowiutkie ZP06 ktore zaraz od niego znikna :) myslales o przyciemnieniu szyb na jasno niebieski lub pod kolor auta ? ? widzialem na BMW E92 w kolorze jasno niebieskim bylo genialnie http://www.tintingchicago.com/wp-content/uploads/2015/08/0844-blue-window-tint.jpg
  12. A widze ze masz taka reakcje jak ja.To jest piekne co on zrobil nie ? :D Tam gdzie ja jestem efekcjarski, on jest efektywny :twisted: ca fait mal :mrgreen:
  13. Jaja sobie robisz z nas ??? Wraz z Tom3K co week end prawie od piatku lecimy na trzy dniowy zjazdzik aby wykrecic troche kolek w poznaniu, no i przynajmniej raz w miesiacu Nurbri no i Le Rocher oczywiscie raz do roku F1 z vipowski biletami mozesz 2 godzinki pojezdzic sobie 2 dni przed wyscigiem. :norty:
  14. ok wierze c na slowo moze po prostu nie moj poziom prowadzenia :) chociaz dalej watpie bo zmiana cisnienie to 0,003%... to sie przeklada na jakies 0,00000004 s.... :) EDYT : aha ! zdradziles sie ! Jestes Alienem aby wyczuc takie roznice ! :mrgreen:
  15. Przewody wplyna na modulacje. Z plynem z wysokim poziomem wrzenia beda odczuwalna roznica. Nie potrzeba specjalnych przewodow - kazde w nierozciagliwym oplocie (jakim jest stalowy oplot) dadza rade. z ta odczuwalna roznica to troche przesadziles :) juz wieksza roznica sa w bezpieczenstwie jazdy bo mniejsze szanse ze ci sie zerwie (ale tez to nie jest jakis hajwaj :) ) Zgodze sie Z adrianem, oplot to dla stylu jezeli nie partycypujesz wyscigasz :) ja mam i naprawde super style jak je umyje przed jakims zlotem :mrgreen: facet przychodzi "o masz nawet oplot", ja odpowiadam, "a jak inaczej ?" :norty:
  16. ale...mozna dolozyc NBT z ekranem NBT...
  17. Wszystko na super poziomie ale do DBA T2 wziales klocki na za niskim poziomie. Jedzilem a red stuffafach a teraz na yellow stuffach i roznica jest DUZA. Radze ci Yellowstuffy lepiej hamuja na zimna, nie masz szans ich przegrzac nawet specjalnie jakbys probowal. koszt wiekszy niz red stuffy ale to bajka ! Dodatkowo red stuffy to klocki typu 0/1, zle na nich sie jezdzi w miescie.
  18. ta konsola wraca co miesiac:) nie ma kubkow nie pojdzie
  19. dobra cena,dobre wykonanie , troche szaro bure ale to juz kwestia spasowania do wnetrza
  20. ktora wersje cosmica ? ta stara czy nowa ? wyglada genialnie na zdjeciach. :cool2: jak mowisz polozyles...mowisz pracownik ci polozyl :mrgreen: szybko zlapales nawyk :norty: jak bys zrobil zdjecie jak wygladaja pasy z F10 w E9X to juz w ogole byl by czad :?:
  21. Widzialem dzisiajna zywo suffit... dotyk jest niesomowity ! i super wyglada a w dotyku imo lepiej niz alkantara. Kola ZP06 sa czadowe.
  22. uwarzaj przy ustawianiu konta natarcia tloka.Bez specjalistycznego narzedzia nie dasie tego zrobic i ci wypolureuje cylinder tlok w N52.
  23. Moja rada osobista znajdz cas+ DDE + kluczyk i przeloz caly silnik wraz zosprzetem i wtedy nawet 330D nie bedzie trudno.
  24. potwierdzam KW uzywa wkladow koni tak samo jak AP, FK, H&R i eibach?Nie ma to duzego znaczenia i zwiazku z jakoscia koncowego produktu bo to konstrukcja cepa
  25. a co planujesz, jakis maly teaser ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.