Treść opublikowana przez Rivasi
-
[e90] Jaki olej?
nie jest to olej odpowiedni bo BMW E9x 325i N52 a tak naprawde do zadnego BMW.
-
wyłączenie xdrive e91
nie posmigasz na xdrivie nawet wylaczonym w ten sposob. To nie jest naped natyl gdzie mozna dolaczyx xdrive, to zueplnie dwie rozne konstrukcje, chcesz samochod na tyl... kup na tyl... np Toyota GT86 :)
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
John john, co to jest ? http://s5.ifotos.pl/img/201611291_ansexnr.jpg nie widzialem jeszcze tak zrobionego "kapsla" fajnie to wyglada
-
E91 325D LeMans Blau M-pak Stage1 270Km/561Nm
bienvenido i z oczekiwaniem na mody.
-
E90 330i N52B30 falujące obroty - film
a podlaczyles na livedata jakci robi te falujace obroty ? zazwyczaj w tym silniku to : swiece, silniczek valvetronica albo elektrozawory, disy ale oczywiscie moze to byc cos zupelnie innego. na jakim oleju jezdzisz?
-
[e90] Jaki olej?
jezeli olejjest LL04, ma HTHS powyzej 3,5
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
spytajcie arka, ma te zaciski u siebie
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Porownujesz tarcze retail BMW prowadopodobnie do ultimax albo turbo groove EBC ktore sa tarczami premium. Zestaw nowych tarcz EBC z klockami yellow to cena lekko uzywanego mw zestawu M z F30 czyli zaciski+ tarcze + klocki.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
LOGIC 7 do E92 komplet : http://allegro.pl/bmw-e92-harman-kardon-logic7-komplet-zestaw-i6367371628.html
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
znajde zdjecie tego E92, ladnie sie komponowalo
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
ja sie zastanawiam dlaczego dopiero teraz zobaczylem galerie. Fajne jest! bardzo classy :cool2: a kolka piekne w moim typie kolorystyka z tym nienieskim obwodem nowe felgi daja rade wedlug mnie, nie sluchaj czerwonego, ma depryme bo ma nowiutkie ZP06 ktore zaraz od niego znikna :) myslales o przyciemnieniu szyb na jasno niebieski lub pod kolor auta ? ? widzialem na BMW E92 w kolorze jasno niebieskim bylo genialnie http://www.tintingchicago.com/wp-content/uploads/2015/08/0844-blue-window-tint.jpg
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
A widze ze masz taka reakcje jak ja.To jest piekne co on zrobil nie ? :D Tam gdzie ja jestem efekcjarski, on jest efektywny :twisted: ca fait mal :mrgreen:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Jaja sobie robisz z nas ??? Wraz z Tom3K co week end prawie od piatku lecimy na trzy dniowy zjazdzik aby wykrecic troche kolek w poznaniu, no i przynajmniej raz w miesiacu Nurbri no i Le Rocher oczywiscie raz do roku F1 z vipowski biletami mozesz 2 godzinki pojezdzic sobie 2 dni przed wyscigiem. :norty:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
ok wierze c na slowo moze po prostu nie moj poziom prowadzenia :) chociaz dalej watpie bo zmiana cisnienie to 0,003%... to sie przeklada na jakies 0,00000004 s.... :) EDYT : aha ! zdradziles sie ! Jestes Alienem aby wyczuc takie roznice ! :mrgreen:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Przewody wplyna na modulacje. Z plynem z wysokim poziomem wrzenia beda odczuwalna roznica. Nie potrzeba specjalnych przewodow - kazde w nierozciagliwym oplocie (jakim jest stalowy oplot) dadza rade. z ta odczuwalna roznica to troche przesadziles :) juz wieksza roznica sa w bezpieczenstwie jazdy bo mniejsze szanse ze ci sie zerwie (ale tez to nie jest jakis hajwaj :) ) Zgodze sie Z adrianem, oplot to dla stylu jezeli nie partycypujesz wyscigasz :) ja mam i naprawde super style jak je umyje przed jakims zlotem :mrgreen: facet przychodzi "o masz nawet oplot", ja odpowiadam, "a jak inaczej ?" :norty:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ale...mozna dolozyc NBT z ekranem NBT...
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Wszystko na super poziomie ale do DBA T2 wziales klocki na za niskim poziomie. Jedzilem a red stuffafach a teraz na yellow stuffach i roznica jest DUZA. Radze ci Yellowstuffy lepiej hamuja na zimna, nie masz szans ich przegrzac nawet specjalnie jakbys probowal. koszt wiekszy niz red stuffy ale to bajka ! Dodatkowo red stuffy to klocki typu 0/1, zle na nich sie jezdzi w miescie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ta konsola wraca co miesiac:) nie ma kubkow nie pojdzie
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
dobra cena,dobre wykonanie , troche szaro bure ale to juz kwestia spasowania do wnetrza
-
n54 :) bedzie cs
ktora wersje cosmica ? ta stara czy nowa ? wyglada genialnie na zdjeciach. :cool2: jak mowisz polozyles...mowisz pracownik ci polozyl :mrgreen: szybko zlapales nawyk :norty: jak bys zrobil zdjecie jak wygladaja pasy z F10 w E9X to juz w ogole byl by czad :?:
-
e90 335d Vaporr
Widzialem dzisiajna zywo suffit... dotyk jest niesomowity ! i super wyglada a w dotyku imo lepiej niz alkantara. Kola ZP06 sa czadowe.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
uwarzaj przy ustawianiu konta natarcia tloka.Bez specjalistycznego narzedzia nie dasie tego zrobic i ci wypolureuje cylinder tlok w N52.
-
Swap silnika n47 143KM na 184KM?
Moja rada osobista znajdz cas+ DDE + kluczyk i przeloz caly silnik wraz zosprzetem i wtedy nawet 330D nie bedzie trudno.
-
e90 335d Vaporr
potwierdzam KW uzywa wkladow koni tak samo jak AP, FK, H&R i eibach?Nie ma to duzego znaczenia i zwiazku z jakoscia koncowego produktu bo to konstrukcja cepa
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
a co planujesz, jakis maly teaser ?