Treść opublikowana przez Rivasi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
ja mam ultimaxy do tych zoltych klockow i sie zachowuja super od 80000 km.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
ladnie wyciete sam robiles ?
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
w tym stylu wole repliki 313 ale tak ok.
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
400 euros ???? brac w ciemno bo wszystko gra lepiej niz hifi wE90 :)
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
zupelnie inne zawieszenie (i mozliwosci regulacji), dyfer, hamulce, utwardzenia, przeguby, wszystko tak naprawde :) .
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
jak zestaw przewidziany do siodemki gra w trojce ? Scena jest zupelnie chaotyczna przy takiej roznicy czy jakos to sie slucha ?
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
335i/335D zrobione na 450 koni sie nadaje do jazdy codzuennej tak samo jak M3.... :lol: Daj sobie spokoj z Fxxx, poczekaj juz na G.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Tylko po co się bawić w półśrodki, skoro można kupić M3 i wsadzić kompresor, tym samym mając prawdziwą zabawkę a nie drutowanie pod maską. To po co isc w polsrodki i kupowac M3/M4, lepiej (i taniej) kupic Lotusa Exige bez dodatkow. chyba tu wlasnie chodzi o zrobienie tego we wlasnym zakresie. taki fun. oco chodzi z ta deska ? cos przeoczylem chyba.
-
[e92 325i] szarpie na zimnym
ile masz kilosow na silniku ?
-
[e92 325i] szarpie na zimnym
Wszystko ma nagar na tlokach i walniete pierscienie do nierownej pracy silnika. ADomelnsnake czyscil uklad paliwowy a nie nagar w silniku.
-
Jaki silnik do e90?
no tak normalne masz dwie turbiny i wtrysk bezposredni. A wiec trudno aby pracowal tak kulturalnie jak M52/M54. Ten silnik to troche taki naciagacz, nie warty grzechu wedlug mnie. Kup M3, lepszy wybor. Bez turbin zycie jest fajniejsze.
-
[e91] 330xd mpakiet | Maciek
no ja tez wole jazde na nartach na trawie, jak by to powiedziec... cieplej :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Jak dodajesz Logic7 bardzo czesto go kupujesz bez slupkow bo ich nie ma w zestawie, tak jest tez u mnie. Slupek ten sam rozni sie wygladem. nie no moment my rozmawiamy o tym samym ogloszeniu ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325d-lift-3-0d-198km-manual-navi-skory-climatronic-ladna-sprawna-2xalu-ID6yhZRB.html Ja nie mowie ze to okazja ale pojechal bym go zobaczyc i sprawdzil. Jak trzeba geometrie nadwozia nawet zrobil.
-
Jaki silnik do e90?
A czego ci brakuje w wyposazeniu ? jest navigacja professional, full elektryka, xenony, M pakiet wewnetzny/ zewnetrzny, siedenia sport elektryczne podgrzewane, tapicerka skora, LOGIC 7, klima auto, parkotronic, przeciez wszystko ma oprocz radaru zblizeniowego... To mi wyglada na samochod pasjonata. ktory go tak zrobil. Po co odpowiadac na pytanie nie czytajac anonsu? Wedlug mnie WARTA uwagi. Oczywiscie trzeba pojechac na przeglad ale cena jest niska jak na to wyposazenie/przebieg (czy realny?)
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
ok masz racje to jest ochydna kierownica :) .BMW jest za bardzo techno party dla mnie. Za malo Reggae Night jezeli wolisz :mrgreen:
-
E-91 wymiana oleju dyfer i skrzynia
w xdrive masz dwa mosty (przod tyl) pod castrol syntrax 75W90 i puszke xdrive gdzielejesz secyfik BMW OEM za 150zl co 100000 km wymiana olejow.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
9300 wedlug mnie lepszy od ceratechai to zupelnie inna technologia. Przed uzyciem 9300 trzeba wyczyscic silnik AR2300 bo 9300 nie siadzie. Po 2000 km po wmaniu 9300 mozna uzywac 9100 albo 9200.
-
[e92 325i] szarpie na zimnym
wedlug mnienajlepszysposob to ten. viewtopic.php?f=70&t=266967&hilit=+czystosci
-
E-91 wymiana oleju dyfer i skrzynia
Ja wymieniam regularnie olej w mostach i wszystko jest ok. Olej sie wymienia wszedzie.
-
[e92 325i] szarpie na zimnym
Wedlug mnie macie albo nagar na tlokach albo problem ze sterowaniem Vanosa. Pierwsze trzeba umyc silnik (jest post jak to zrobic). Wedlug mnie rodzaj swiecy nie ma tu nic do rzeczy.Ja mama NGK i dziala wszystko super.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
awron jest sporo tanszy a dodatkowo duzym jego plusem ze nie jest ochydna kierownica :/
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Nie ta wygoda nie ten style :)
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Ten "patent" jak mowisz to jakies 1,5 do 2 x cena Awronu ale nie masz innej mozliwosci wydostaniu realnych temperatur i innych danych bez kompensacji przez kompa BMW a roznice siegaja nawet 15% jak np w wypadku mieszanki air/fuel.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
bardiej misie podobaja rozwiazania analogowe
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Racja wtym punkcie ale co ci daje w praktyce wskaznik temp wody ? Aby wzrosl musisz i tak jechac i to samochod wybiera tryb jazdy w zaleznosci od warunkow a nie ty w zaleznosci od tempy wody:)