Treść opublikowana przez Rivasi
-
e90 330i n52n rzęzi, klepie
mi tak zedzilo i szukalem a nie moglem znalesc a okazalo sie ze nie bylo oleju (0 g odzyskanego) w sprezarce klimy, po naladowaniu w feu vert za 160 zl wszystko wrocilo do normy a tez sie juz przygotowalem na wymiane czesci. Masz sprezarke bez sprzegla a wiec ma wplyw na wolnych obrotach nawet nie zalaczona. N52B30 w wersji N to ultra solidna konstrukcja dlatego ja bym obstawial raczej sprezarke przy 120 tysiach. Robiles serwis klimy w tym roku ? (czynnik + olej). Sprawdz robiac serwis to tania sprawa a i tak masz zrobic serwis raz do roku a wiec pieniadze nie bede w bloto wyrzucone.
-
e90 330i n52n rzęzi, klepie
a sprawdzales czy to nie od sprezarki klimy ?
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
jezeli uzywasz motula xcess 5W40 i ci spadlo zuzycie oleju to wymien sruby aluminiowe przy pokrywie zaworow, to one puszczaja ci olej.
-
[E90] 325iA N52 2996ccm Check Engine Soon
dZIEKI za info.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
szkoda :idea: a moze F10 ?
-
Problem światła dzienne postojowe ringi.
tylko ringi powinny swiecic caly czas i sa niezalezne od czujnika zmierzchu
-
Problem światła dzienne postojowe ringi.
i to sie stalo zaraz po wymianie szyby?
-
Jaki silnik do e90?
Nie. probuje przekonac ludzi ze branie wraka z ogloszenia sie mija z celem i ze mozna miec super auto ktore bedzie tylko dawalo przyjemnosc a nie stress napraw. Wiem ze w PL to walkaz wiatrakami bo kazdyliczy ze to on wlasnieznajdzie ten unikatowy egzemplarz ale coz probuje dalej :)
-
E90 330i N52B30 falujące obroty - film
a jaki powiedz jeszcze masz przebieg i ktory rok produkcji ?
-
E90 330i N52B30 falujące obroty - film
ile zjadasz oleju ? na ile ci wystarcza litr oleju (to takie pierwsze pytanie przy N52B25.) ?
-
Jaki silnik do e90?
ok Miss. Ty chcesz to auto (pomijajac kombi, po co chcesz kombi z ciekawosci ? ) : viewtopic.php?f=158&t=246801 Tylko to jest budget okolo 55-60 tysi. Jezeli moge cos zasegurowac to szukaj 330i, nie patrz na przebieg nie ma sensu, pojedz z kims kto naprawde sie zna na E9X i N52. Niepatrz na lakier bo 8 letnim aucie nie znajdziesz perfekta w tej cenie. Albo lepszy pomysl odloz wiecej i kup to auto, nie pozalujesz : viewtopic.php?f=158&t=246801&start=540#p2273380 http://i.imgur.com/xuCHC7o.jpg
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
no tak, to taki delikatny punkt to klejenie lamp ale oni tak robia pewnie dlatego ze w usa nie zwracaja na to uwagi bo to w komorze silnika. Jak by kiedys zaczely ci przemakac to daj znac.Uszczelnienie z klejeniem na LADNIE to jakies 300/350 zl od lampy.
-
Jaki silnik do e90?
i za bezcen powinienes dodac :)
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
nie ma spiecia, polowa ludzi ci odpadnie ktorzy by mogli odpowiedziecbo nie bedzie im sie chcialo klikac w linki ktore daje do malychzdjec ktory trzebajeszcze powiekszyc. zaprezentowane zdjeciaw ten sposob pozwalaja szybko odpowiedziec na pytanie. http://zapisz.net/images/878_20161219_202403.jpg
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
a moze bys tak uzyl funkcji img ?
-
BMW E93 330D - Sprawy mechaniczne zamknięte! Zaczynamy zimę
Masakra ;) z tego co wiem to kolega @Rivasi robił rowniez cos "ala" OSS u siebie tylko we własnym zakresie i na bank wyszlo go to taniej. Musialbys pogrzebac po jego galerii :P To zalezy jak liczysz tom3K. Jezeli liczysz tylko koszty to moje lampy kosztowaly mw 2500 zl ale jezeli liczysz czas ktory spedzilem aby to zalatwic to koszt moich roboczo godzin przekroczyl cene OSS design z nawiazka. A wiec OSS design jak wielu zalatwia za ciebie problemy za pewny koszt to normalne. Pytanie jest czy koszt jest adekwatny do poziomu uslugi. Biorac pod uwage satysfakcje klientow OSS to sadze ze tak a nie jest to stalka, jest kilku tunerow lamp w usa i europie i czesto wyniki ich pracy sa malo atrakcyjne. Dodatkowo to nie ta sama praca bo ja tylko malowalem (ale z odcieciem czego OSS nie robi bo to sliskie). Tutaj masz dodatkowo wlozone ringi ledowe co jest prostym zabiegiem jezeli lampy sa stale ale bardzo skomplikowanym jezeli sa to lampy typu dynamic (nie wiem jakie tutaj sa czy sa dynamic czy nie). U mnie jest dynamic i odpuscilem bo po pierwsze jest trudno bo nie masz mocowania ale glowny problem to brak ringow ledowych okraglych. U wiarygodnych dostawcow znalazlem wtedy tylko typu DTC (jak White Lady) a chcialem zachowac klasyczne okragle.
-
Jaki silnik do e90?
nie mogę tego zrozumieć jak każdy chce zbijać cenę o 3 tyś zł mając wystawiony samochód za 18 dzwonią czy pójdzie za 15... :mad2: patrząc na warunki jakie panują przy negocjacjach powinienem się nauczyć aby do każdego auta dodawać te 3 tyś zł... jest to nienormalne zgadzam sie z toba ale to sprzadje handalarz i przewidzial problemktory podnosisz i cena jest podwyzszona o negocjajce.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
Przepraszam jak mowiliscie oslona myslalem gora nie dol.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
No moze juz nie kreujmy legend. Nie ma porownania jakosciowego miedzy supersprint a ukladem w MG. nie mowie ze uklad mg jest dwa razy gorszy niz supersprint ale jest gorszy bo jest ukladem ogolnym, wejdzie ci po drobnej przerobce do jakiegokolwiek auta a supersprint jest przemyslany i zaprojektowany pod dana jednostke. MG ma dobra jakosc do ceny ale jakosc jest daleko od odpowiednikow supersprint, eisenmann czy innych premium wylotow. MG to poziom Remusa bez regulacji dzwieku oczywiscie.
-
Jaki silnik do e90?
na pierwszy rzut oka wyglada niezle. oczywiscie trzeba sprawdzic. Przebieg wiarygodny.post lift, znegocujesz do 42K przynajmniej.
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
oslona silnika jest ta sama
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
ja jednak bym optowalzatym ze cos jest zle podlczone.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
i nikt komu pada silnik nie pisze bo chce auto upchnac.
-
e90 335d Vaporr
Vaporr dalej naletnich kolach :) gdzie byl spocik ?
-
E90 320d 2005
nowe zaciski bomba ! futeral do kluczyka super ze sprobowales chcialem taki :cool2: karbonowe manetki bof bof