Treść opublikowana przez rafusa
-
Moje X5 F15
Tak, ale wybranie M Pack powoduje brak tej opcji.
-
Connected drive - czy warto?
email
-
Connected drive - czy warto?
Skonfigurowac ? To dziala zero/jedynkowo, jezeli po zalozenia konta na stronie BMW usluga jest aktywna z pozycji menu samochodu to jest OK. Natomiast odpowiadajac na glowne pytanie watku, po 3 latach uzytkowania: warto, ale w Stanach jest to praktycznie za free... Biorac pod uwage koszty w PL : nie wiem. Inni (niekoniecznie Premium) robia to lepiej np. Volkswagen Car Net .
-
Moje X5 F15
Z M Pack nie wystepuje rowniez w USA.
-
Lampy USA inne od europejskich BMW F15 X5
Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze nie da sie wymienic samych kloszy... Skontaktuj sie z kolegami z dzialu ,, kodowanie" . Przy uszkodzonych uchwytach niewiele da sie zrobic (problemy na przegladzie, drgania lampy, itp.)
-
Jaki silinik w X5 (F15) -- 40d vs. 35i?
A i tak moja X3 jest szybsza ;-)
-
Connected drive - czy warto?
Zauwazylem, ze nie dziala z nowymi mapami google :-(
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Z doświadczenia podpowiem, ze 28i przy ostrym traktowaniu spała więcej :wink:
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Zakladam, ze jesli spalanie nie odgrywa zadnej roil dla potencjalnego nabywcy, to cena rowniez ;-)
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
28i przy 35i to nieporozumienie, jeszcze pamietam swoj blad z 2012 roku...;-)
-
Awaria usług online?
Pewnie nie codziennych, ale nie przeceniałbym możliwości tej usługi .
-
Awaria usług online?
Zalecam więcej cierpliwości ,gdybym alarmował o każdym problemie z BMW online w Stanach, to myśle , ze reakcja admina byłaby szybka :wink: :
-
asystent parkowania
Z informacji od dilera : ,,model 2017 X5 jest juz produkowany ,co do asystenta parkowania to umozliwia on jedynie parkowanie rownolegle". Dotyczy aut na rynek amerykanski.
-
Zakup X3 20d
Jakie mamy przyslowia takie obyczaje...
-
Zakup X3 20d
Nie przekonasz kolegów , myślenie o ,,posiadaniu"" zmienia się baaaardzo powoli. W innych, normalnych krajach wybierasz auto o dwie klasy wyżej niż potrzebujesz ,po 2-3 latach oddajesz do salonu i bierzesz nowe ! Nikt nie zawraca sobie głowy wyliczeniami ,ile to ja straciłem ? :-)
-
Opcja smart opener X5
W Stanach tej opcji nie mozna miec przy konfiguracje z MPack. Pamietam, ze podobny problem jest z Lexusem (pakiet F Sport). Dziwna sprawa...
-
Mirror Link
Zaleznie od auta 150-300 usd
-
Moje X5 F15
Tez wydaje mi sie , ze dostep komfortowy jest wart dolozenia kasy. Co do zawieszenia, to kwestia indywidualna. Kazdy pewnie lubi cos innego, ja na co dzien uzywam autka z ustawieniami sport 1 lub sport 2 i jest ok. Wedlug mnie duza role odgrywaja dobre fotele i moim zdaniem Mercedes a zwlaszcza Audi robia to lepiej (genialne w RS7).
-
X3 F25 stuki z bagaznika
Dobry trop, moze zapomniany klucz pod kanapa ? ;-)
-
Moje X5 F15
Tak jak pisałem ,nie wydaje mi się ,ze można zamówić otwieranie bagażnika noga z Mpack, ale nie znam europejskich pakietów. Wentylowane siedzenia używam w klimacie o bardzo dużej wilgotności i sprawdzają się doskonale. Oczywiście nie należy przesadzać z intensywnością nawiewu ,ja korzystam z tej opcji nawet zima (łącznie z podgrzewaniem siedzenia). Jak dla mnie to rewelacja , ale coraz mniej producentów na to pozwala (możliwość jednoczesnego chłodzenia i grzania fotela) Polecam wypróbować :wink:
-
Moje X5 F15
Wlasne przemyslenia : 1. Chyba problem z bagaznikiem nie wystapi ,o ile sie nie myle, to otwieranie noga bagaznika nie wystepuje z Mpack 2 .Zdecydowanie polecam (opisy na forum) 3. Mam ,nie jest to drogie ,moim zdaniem warto. 4. Indywidualna sprawa 5. Warto ,to chyba jest w pakiecie ? 6. Mam w innym aucie ,zdecydowanie polecam.
-
X3 F25 stuki z bagaznika
Z doświadczenia podpowiem, ze należy zacząć od najprostszych teorii. Mnie kiedyś zajęło pół dnia zlokalizowanie dziwnych odgłosów w bagażniku E55. Winowajca był zadziwiająco dobrze ukryty (zapomniana mała puszka schowana pod profilem zamkniętym ), Zalecam cierpliwość w poszukiwaniach :wink:
-
X3 28i kontra GLC250
Potwierdzam (sprawdzono) :-)
-
X3 28i kontra GLC250
Miałem 28i , w porównaniu do obecnego 35i wypada bardzo słabo , ale oczywiście wszystko zalezy od punktu odniesienia. Generalnie dźwięk silnika nie powala (cztery cylindry) osiągi więcej niż przyzwoite ,brak problemów przez trzy lata ,choć uczciwie przyznaje ,ze jeździłem tym autem bardzo rzadko.
-
Opony zimowe 25d,30d
Wstajac z lozka tez mozna sie zabic ! Dla serwisu idealnie byloby gdybys mial oddzielny komplet na kazdy dzien tygodnia ;-) Idac tym tropem nie pownno sie zakladac tych opon ze wzgledu na ich twardosc i mozliwosc uszkodzenia przy montazu...