Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. rafusa odpowiedział(a) na Markpi temat w X5 (F15, F85)
    Tak, ale wybranie M Pack powoduje brak tej opcji.
  2. email
  3. Skonfigurowac ? To dziala zero/jedynkowo, jezeli po zalozenia konta na stronie BMW usluga jest aktywna z pozycji menu samochodu to jest OK. Natomiast odpowiadajac na glowne pytanie watku, po 3 latach uzytkowania: warto, ale w Stanach jest to praktycznie za free... Biorac pod uwage koszty w PL : nie wiem. Inni (niekoniecznie Premium) robia to lepiej np. Volkswagen Car Net .
  4. rafusa odpowiedział(a) na Markpi temat w X5 (F15, F85)
    Z M Pack nie wystepuje rowniez w USA.
  5. Nie jestem pewien, ale wydaje mi sie, ze nie da sie wymienic samych kloszy... Skontaktuj sie z kolegami z dzialu ,, kodowanie" . Przy uszkodzonych uchwytach niewiele da sie zrobic (problemy na przegladzie, drgania lampy, itp.)
  6. A i tak moja X3 jest szybsza ;-)
  7. Zauwazylem, ze nie dziala z nowymi mapami google :-(
  8. Z doświadczenia podpowiem, ze 28i przy ostrym traktowaniu spała więcej :wink:
  9. Zakladam, ze jesli spalanie nie odgrywa zadnej roil dla potencjalnego nabywcy, to cena rowniez ;-)
  10. 28i przy 35i to nieporozumienie, jeszcze pamietam swoj blad z 2012 roku...;-)
  11. rafusa odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (F15, F85)
    Pewnie nie codziennych, ale nie przeceniałbym możliwości tej usługi .
  12. rafusa odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (F15, F85)
    Zalecam więcej cierpliwości ,gdybym alarmował o każdym problemie z BMW online w Stanach, to myśle , ze reakcja admina byłaby szybka :wink: :
  13. rafusa odpowiedział(a) na fasol_1980 temat w X5 (F15, F85)
    Z informacji od dilera : ,,model 2017 X5 jest juz produkowany ,co do asystenta parkowania to umozliwia on jedynie parkowanie rownolegle". Dotyczy aut na rynek amerykanski.
  14. rafusa odpowiedział(a) na eXiDe temat w X3 (F25)
    Jakie mamy przyslowia takie obyczaje...
  15. rafusa odpowiedział(a) na eXiDe temat w X3 (F25)
    Nie przekonasz kolegów , myślenie o ,,posiadaniu"" zmienia się baaaardzo powoli. W innych, normalnych krajach wybierasz auto o dwie klasy wyżej niż potrzebujesz ,po 2-3 latach oddajesz do salonu i bierzesz nowe ! Nikt nie zawraca sobie głowy wyliczeniami ,ile to ja straciłem ? :-)
  16. rafusa odpowiedział(a) na BMWcenter temat w X5 (F15, F85)
    W Stanach tej opcji nie mozna miec przy konfiguracje z MPack. Pamietam, ze podobny problem jest z Lexusem (pakiet F Sport). Dziwna sprawa...
  17. rafusa odpowiedział(a) na Kacyper temat w X5 (F15, F85)
    Zaleznie od auta 150-300 usd
  18. rafusa odpowiedział(a) na Markpi temat w X5 (F15, F85)
    Tez wydaje mi sie , ze dostep komfortowy jest wart dolozenia kasy. Co do zawieszenia, to kwestia indywidualna. Kazdy pewnie lubi cos innego, ja na co dzien uzywam autka z ustawieniami sport 1 lub sport 2 i jest ok. Wedlug mnie duza role odgrywaja dobre fotele i moim zdaniem Mercedes a zwlaszcza Audi robia to lepiej (genialne w RS7).
  19. rafusa odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Dobry trop, moze zapomniany klucz pod kanapa ? ;-)
  20. rafusa odpowiedział(a) na Markpi temat w X5 (F15, F85)
    Tak jak pisałem ,nie wydaje mi się ,ze można zamówić otwieranie bagażnika noga z Mpack, ale nie znam europejskich pakietów. Wentylowane siedzenia używam w klimacie o bardzo dużej wilgotności i sprawdzają się doskonale. Oczywiście nie należy przesadzać z intensywnością nawiewu ,ja korzystam z tej opcji nawet zima (łącznie z podgrzewaniem siedzenia). Jak dla mnie to rewelacja , ale coraz mniej producentów na to pozwala (możliwość jednoczesnego chłodzenia i grzania fotela) Polecam wypróbować :wink:
  21. rafusa odpowiedział(a) na Markpi temat w X5 (F15, F85)
    Wlasne przemyslenia : 1. Chyba problem z bagaznikiem nie wystapi ,o ile sie nie myle, to otwieranie noga bagaznika nie wystepuje z Mpack 2 .Zdecydowanie polecam (opisy na forum) 3. Mam ,nie jest to drogie ,moim zdaniem warto. 4. Indywidualna sprawa 5. Warto ,to chyba jest w pakiecie ? 6. Mam w innym aucie ,zdecydowanie polecam.
  22. rafusa odpowiedział(a) na habzimierz temat w X3 (F25)
    Z doświadczenia podpowiem, ze należy zacząć od najprostszych teorii. Mnie kiedyś zajęło pół dnia zlokalizowanie dziwnych odgłosów w bagażniku E55. Winowajca był zadziwiająco dobrze ukryty (zapomniana mała puszka schowana pod profilem zamkniętym ), Zalecam cierpliwość w poszukiwaniach :wink:
  23. rafusa odpowiedział(a) na multilab temat w X3 (F25)
    Potwierdzam (sprawdzono) :-)
  24. rafusa odpowiedział(a) na multilab temat w X3 (F25)
    Miałem 28i , w porównaniu do obecnego 35i wypada bardzo słabo , ale oczywiście wszystko zalezy od punktu odniesienia. Generalnie dźwięk silnika nie powala (cztery cylindry) osiągi więcej niż przyzwoite ,brak problemów przez trzy lata ,choć uczciwie przyznaje ,ze jeździłem tym autem bardzo rzadko.
  25. rafusa odpowiedział(a) na marjed temat w X5 (F15, F85)
    Wstajac z lozka tez mozna sie zabic ! Dla serwisu idealnie byloby gdybys mial oddzielny komplet na kazdy dzien tygodnia ;-) Idac tym tropem nie pownno sie zakladac tych opon ze wzgledu na ich twardosc i mozliwosc uszkodzenia przy montazu...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.