Skocz do zawartości

Opcja smart opener X5


BMWcenter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Witam kolegów ponoć Opcja smart opener nie jest dostępna dla modelu X5 czyli otwieranie klapy bagażnika za pomocą nogi?

BMW X5 F15 "Smart Open"

 

https://www.youtube.com/watch?v=sati-2ieb7Y

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Toz to FAKE .... w f15 nie ma tej opcji niestety

 

@henake - kolego ! .... tutaj mozesz podyskutowac z wlascicielem samochodu :D

 

https://www.facebook.com/ego.style.project/videos/1135176673162445/

 

... a tutaj tez jest :

https://www.drive2.ru/o/b/2218134

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam u siebie dostęp komfortowy, z którego jestem bardzo zadowolny. Do niedawna żałowałem, że nie mogę otworzyć klapy nogą...

 

Ostatnio dostałem zastępczo X4, która miała komfortowy dostęp. Klapa działała.

Stałem pod marketem z siatami w rękach i machałem jak głupi nogą pod samochodem. Po 5 minutach klapa się otworzyła. Następne 5 minut mi zajęło zamknięcie.

Żona miała ubaw.

 

NIe wiem czy to kwestia tego, że źle machałem czy nie w tym miejscu co trzeba ale jak to ma tak działać to ja mam w nosie takie udogodnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W samochodach sprzedawanych w PL nie ma otwierania bagażnika nogą. Dostęp komfortowy to otwieranie samochodu poprzez zbliżenie ręki do klamki i zamykanie przez położenie palca na klamce. Bagażnik otwiera się z pilota lub klamką na klapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam,

Jest ktos na Forum komu ta opcja przestala dzialac?, Mi pokazuje blad: 80417C "Auswerteelektronik berührungslose Heckklappenöffnung (LIN-Komponente), Sensor unten defekt".

W tylnim zdezaku jest wtyczka, rozpiolem,wyczyscilem, bledu nie da rady skasowc, sa jeszcze inne polaczenia ktore mozna sprawdzic? zanim kupie nowy sensor i rozbiore caly tylni zdezak moze ktos doradzi co jeszcze sprawdzic.

Dzieki bardzo i pozdr.

BMW F46, 2017r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Może wiecie jak najłatwiej się dostać do tego modułu smart openar w bmw4 gran cupe 430i xdriwe 252KM 2016 r. Chciałem go wypiąć bo prawdopodobne to on powoduje to że raz klapa działa a raz nie. Spowodowane jest to świadomym wyłączeniem usługi otwierania bezkluczykowego. Interesuje mnie, jak po kolei się za to zabrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.