Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Czarno widzę możliwość doposażenia przez ASO (zobacz wątek dot. czujników parkowania)...
  2. rafusa odpowiedział(a) na rafusa temat w X3 (F25)
    W Stanach w sumie to niepotrzebne , kto by tu ukradł F25 ? ;-)
  3. rafusa odpowiedział(a) na rafusa temat w X3 (F25)
    Dokładnie tak ,uruchamia syrenę alarmowa. Oczywiście w razie kradzieży auto jedzie dalej tylko głośno :wink: Wyłączenie następuje po przyciśnięciu przycisku otwierania pojazdu na kluczyku.
  4. Sporo w tym prawdy,ale u mnie jesli chodzi o segment SUV na celowniku tylko ,,prosiak" ! Ostatnie BMW sprzedane, wiec ruszam na poszukiwania... :D
  5. A ja gratuluje :-) Tez myśle o trwałym wyleczeniu się z BMW ...
  6. Ale przecież koledzy wytłumaczyli ,ze nie chodzi o zderzaki :duh:
  7. Stad propozycja dealera dotyczaca wymiany zderzakow... Nie jestem fanem ASO ,ale w tym wypadku ,,wyrok" zapadl chyba za szybko ;-) W doposazeniu pomoga pewnie koledzy od kodowania.
  8. Z tym ,,obowiazkiem" bylbym ostrozny ,ale warto zapytac. Wszyscy dealerzy postepuja podbnie ,w razie jakichkolwiek pozniejszych problemow z czujnikami producent umywa raczki i zostaja z tym sami. Dla przykladu: w Stanach mozna tuningowac nowe auta (nawet w BMW) ,ale w razie... odpowiedzialnosc przejmuje Dinan (tuner). Jezeli czujniki pochodza z BMW ,to pewnie zaloza.
  9. Ale chyba to nie naciaganie tylko potwierdzenie ,ze doposazaniem zajmuja sie inne firmy ? :-)
  10. Wlasciwie trudno sie dziwic ,ASO nie zajmuje sie doposazaniem aut jesli wymaga to ingerencji w fabryczne rozwiazania (wiercenie w zderzakach)...
  11. Raczej nic nie ma w srodku ,mialem kiedys to w nowym F25. Naped prawdopodobnie uszkodzony = serwis.
  12. rafusa odpowiedział(a) na xeo2002 temat w X5 (F15, F85)
    Xksy przy przy duzych predkosciach autostradowych kojarza mi sie z wielkim halasem :-;
  13. rafusa odpowiedział(a) na xeo2002 temat w X5 (F15, F85)
    E 55 AMG ,weekendowy ulubieniec rodziny :-)
  14. rafusa odpowiedział(a) na xeo2002 temat w X5 (F15, F85)
    Staruszek E55 = 308 km/h :D
  15. rafusa odpowiedział(a) na felixo temat w X3 (F25)
    W sumie dobre auta tez :wink:
  16. Jest juz X4 M ,ciekawe jak jezdzi ? Wreszcie ladne wydechy z tylu i porzadny silnik. To niestety tez raczej znak ,ze nie doczekamy sie prawdziwego X3 M...
  17. rafusa odpowiedział(a) na cher temat w X3 (F25)
    No i Xsy tez nie są do ścigania ... :wink:
  18. Ale za to jak jezdzi !
  19. Za te pieniadze wolalbym ,,golego" Macana ;-)
  20. rafusa odpowiedział(a) na BMWcenter temat w X5 (F15, F85)
    W Stanach tak.
  21. rafusa odpowiedział(a) na BMWcenter temat w X5 (F15, F85)
    W Stanach nie można zamówić z M Pack.
  22. rafusa odpowiedział(a) na emispc temat w X5 (F15, F85)
    W X3 nie mozna tego miec przy M Pack ,wiec moze o to chodzi ?
  23. rafusa odpowiedział(a) na emispc temat w X5 (F15, F85)
    Trudny do zrozumienia przekaz...
  24. Jest rzeczywiscie info na stronie NHTSA.
  25. rafusa odpowiedział(a) na eXiDe temat w X3 (F25)
    To oddaj koledze... ;-)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.