Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Tego mozna uzyc dzis w kazdym przyzwoitym aucie :-)
  2. Przez ostatnie dwa lata uzylem samochodowej nawigacji (w wielu samochodach) moze trzy razy. Mialem okazje sprawdzic wiekszosc dostepnych systemow,takze z tzw. wyzszej polki (Bentley,Aston Martin ,Range etc). Jaki wyciagnalem wniosek ? Polegam na darmowej aplikacji Waze :-) Moim zdaniem wszystkie samochodowe nawigacje sa slabe. Zamawiamy je oczywiscie,ale ja tylko dlatego, ze najczesciej sa polaczone z rzeczami naprawde przydatnymi...
  3. To prawda ,ale ucza sie szybko ,wlasnie ruszyl program BMW Lease dla CPO. Powinno zadzialac w stosunku do ludzi ,ktorzy do tej pory nie mogli sobie pozwolic na Premium.
  4. Raczej chodzilo mi o to,ze tym modelem BMW celuje w segment aut luksusowych.Tak wyglada to we wszystkich dostepnych materialach,GL raczej nie bedzie konkurentem ,cena okazyjna tez pewnie sie nie pojawi ... Sporo czesci ma byc wspolnych z Rolls-Royce Cullinan SUV.
  5. Robocza nazwa X7 to G07 ,cena postawowa w Eu 130k euro
  6. Bazowa wersja X7 ma kosztowac 100k usd, X5 zaczyna sie ponizej 60k ,jezeli sie potwierdzi to bez komentarza...
  7. Jesli potwierdzi sie cena (X7 ma byc w Stanach niemal dwa razy drozszy od X5) to kazdy rozsadny wybierze Range Rovera..
  8. Dzis w poczcie z BMW jest zapowiedz nowego X7 (2018),bedzie sie dzialo w przyszlym roku :-)
  9. rafusa odpowiedział(a) na rami temat w X3 (F25)
    5GT to zdecydowanie najlepszy wybor ,ale tez inne pieniadze :wink:
  10. rafusa odpowiedział(a) na rami temat w X3 (F25)
    Trudno oczekiwac ,zeby X3 prowadzilo sie lepiej ,wymiarow i fizyki nie da sie oszukac. W zamian za uniwersalnosc nie dostaniemy wszystkiego... Kiedys przymierzalem sie do 3GT ,ostatecznie zdecydowaly jakies drobiazgi (moim zdaniem wygodniej wsiada sie do X3).
  11. rafusa odpowiedział(a) na rami temat w X3 (F25)
    A ja sprzedałem w ubiegłym roku 3 letnie X3 28i z przebiegiem 9000 ! mil w stanie idealnym. Takie auta zdarzają się raczej rzadko ,moje było używane jako trzecie lub nawet czwarte w kolejce :wink:
  12. rafusa odpowiedział(a) na rami temat w X3 (F25)
    X3 bedzie prowadzilo sie zdecydowanie lepiej od Volvo,co do silnika to raczej nie podpowiem ,bo diesel nie jest moim swiatem. Silnik 35i w X3 sprawdza sie rewelacyjnie. Seria 5 jest zdecydowanie bardziej komfortowa,ale chyba mniej uniwersalna. Proponuje jazdy probne ,zobaczysz ,ze to zupelnie inne auta (mysle o X3 vs 5 ,ale takze X3 z roznymi silnikami)
  13. Właśnie zmieniłem rejestracje na : BMWX3M teraz ruch po stronie producenta :wink:
  14. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Pewnie przekladnia jest ta sama ,w Stanach o problemie raczej cicho ,ale to pewnie dlatego ,ze nie wjezdzamy na krawezniki :wink:
  15. Byłbym ostrożny z nazywaniem obiektywnej opinii bzdura ,powtórzę : dla mnie zmiana o dwa rozmiary to nieporozumienie. Nie podejrzewam X5 o lepsze właściwości jezdne od nowej S klasy , a właśnie na doświadczeniach z tego auta się opieram. Polecam posty opisujące przygody na 21 '' .
  16. Moim zdaniem wszystko powyżej 19" i profilu poniżej 45 nadaje się jedynie na bulwary Californii ,ale to subiektywna opinia.
  17. rafusa odpowiedział(a) na ksal29 temat w X3 (F25)
    Rafusa jakiego Astona sprzedajesz? :wink: Rapide S
  18. rafusa odpowiedział(a) na ksal29 temat w X3 (F25)
    Działa super , nigdy nie miałem problemów . Z dołożeniem w ASO podejrzewam problemy...
  19. rafusa odpowiedział(a) na ratt temat w X3 (F25)
    Fakt , nie zauważyłem. W tej sytuacji zasadne jest wcześniejsze pytanie o gwarancje...
  20. rafusa odpowiedział(a) na ratt temat w X3 (F25)
    Ale Kolega ma chyba E83 ?
  21. Mialem BMW F800R ale slabo to jezdzilo... Gdyby cos to na priv ,bo nie na temat (Moderatora przepraszamy) ;-)
  22. Jasne ( I am Ducati fan ) :-) Kiedys pisalem na forum ,ze motoryzacja w Stanach to inny (czytaj normalny) swiat. Samochody tutaj sa znacznie blizej ich realnej wartosci niz w Europie. Wystarczy zobaczyc ceny ,czy oferty na SUVy z Japonii (leasing za 99 usd/mies itp)
  23. Darmo nie ,ale nowe X3 skonfigurowane po doswiadczeniach z poprzednimi to 49 k po twardych negocjacjach :-)
  24. Pewnie najszybciej odpowiedza koledzy kodujacy auta i tam proponuje skierowac pytanie.
  25. W Stanach RX duzo nizej cenowo od X5 ,bo inaczej z tortu premium nie uszczknal by zbyt wiele...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.