Treść opublikowana przez rafusa
-
BMW X3 30d - duży przebieg
Bedzie Pan zadowolony :D ,choc ja dach raczej zamykam :wink: (goraco + wilgotnosc)
-
Koło zapasowe w X5 F15 ?
Od kilku lat uzywam w X3 wielosezonowe RF Pirelli i nie narzekam pomimo bardzo ostrych/snieznych ostatnich zim. Sa rzeczywiscie twardsze ( wiekszy halas) ,ale wychodze z zalozenia,iz producent wie co robi wyposazajac w nie nowe auta.
-
Koło zapasowe w X5 F15 ?
Oprocz braku pomiaru nic sie nie stanie... :wink:
-
BMW X3 30d - duży przebieg
Dokladnie tak,jesli to Twoje wymarzone auto to po prostu kupuj. Czy to,ze znamy historie auta oznacza,ze wiemy,co bedzie z nim w przyszlosci ? Sam odebralem fabrycznie nowe auto i skonczylo sie na wymianie...Co do porownania z nowym samochodem,to nie ma ono sensu. Zawsze mamy ten dylemat ( u mnie X3 35i wygralo z golym X5).
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Tak mam EDC ,listwy wybrałem po trzech latach użytkowania w 28i ,może ta imitacja aluminium nie jest najpiękniejsza ,ale na pewno najłatwiejsza w utrzymaniu. W poprzednim aucie obyło się bez uszkodzeń ,rys,itp.
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
No troche pojechalem z kolorem...ale nie zaluje,bo malo ich jezdzi. Pytasz o listwy na progach ? Teraz w pierwszej kolejnosci chce zabezpieczyc zderzaki I wymienic grill. Co do kierownicy,to chyba nie jest oferowana w Stanach w tym modelu.
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Dokladnie,grill zupelnie nie pasuje I trzeba wymienic. Dzieki za obrobke zdjec ,wstyd przyznac,ale po miesiacu mam dopiero 60 mil na liczniku. W tygodniu uzywam aut sluzbowych,a ze wyspa mala to i w weekendy sie nie najezdzilem, Znajomi wiedza od kogo kupowac uzywane auto (poprzednie 28i bylo jak nowe po trzech latach z przebiegiem 10k) :-)
- 2016 X3
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Dlatego trzeba zmieniac co trzy lata:-)
-
ochrona lakieru - detaling
Pamietam swoj upor w twierdzeniu,ze Apple to bezuzyteczne zabawki... Od kilku lat nie wyobrazam sobie zycia bez MacBook Pro :-)
-
ochrona lakieru - detaling
Szanuje Twoje zdanie,ale po rozwazeniu wszystkich,,za I przeciw " zdecyduje sie na VentureShield Pro.
-
ochrona lakieru - detaling
Myślę ,że sporo ,bo właścicielom tych aut szczególnie zależy na dobrej kondycji karoserii. Na Manhattanie w salonie Audi firma 3M ma nawet swoje przedstawicielstwo. Czasy się zmieniają i jestem pewien ,że folia też :wink:
-
ochrona lakieru - detaling
VentueShield Pro sa zabezpieczane nowe Ferrari,Aston Martin ,itp...
-
ochrona lakieru - detaling
Zeby uszkodzic ta folie potrzeba naprawde bardzo duzej sily. Podziele sie spostrzezeniami w trakcie dalszej eksploatacji.
-
ochrona lakieru - detaling
A jednak :D
-
ochrona lakieru - detaling
Mysle ,ze nie mowimy o tej samej folii ,radze poczytac opinie uzytkownikow po kilku latach...
-
ochrona lakieru - detaling
Ja zdecydowalem sie jednak na zabezpieczenie folia VentureShield firmy 3M. Termin za 2 tygodnie ,ale widzialem juz auta po zabiegu i wyglada to super (gwarancja na 5 lat).
- 2016 X3
- 2016 X3
- 2016 X3
-
Oczekiwanie na szybę dziś 42 dzień
Pytanie ,czy gwarancja to obejmuje ? Przyczyna pęknięcia nie ma znaczenia ,bo jak ją stwierdzić ? Powołać biegłych ,którzy po kilku latach stwierdzą ,że na podstawie śladów pęknięcia i przeprowadzonych badań nie są jednoznacznie określić przyczyny uszkodzenia ? :wink: Natomiast sam sposób załatwiania sprawy przez BMW - bez komentarza...
-
2016 X3
Kilka zmian w modelu rocznikowym 2016 : + nowe wykończenie lewarka nowa nawigacja (subiektywnie lepsza jakość) lepsze spasowanie listwy dzielącej panoramiczny dach czytanie znaków + kierunkowskazy w head up filcowe oslonki uchwytow na pasy - zniknął dodatkowy usb pod deską brak zaczepu/taśmy przytrzymującej podłogę bagażnika blind spot aktywny dopiero przy 30 mil/h (ale to już chyba było wcześniej) ? koszmarne (dla mnie) atrapy zasłaniające pozostałości po kierunkach w błotnikach Tyle zauważyłem po pierwszych jazdach... :wink:
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Ok ,postaram sie wrzucic cos w przyszly weekend ,autko wyglada naprawde fajnie ,ale musze zmienic grill na czarny. Listwy na dachu + plastiki w zderzaku strasznie sie gryza z satynowym grillem . Nowoscia w modelu 2016 sa (dla mnie) filcowe oslony na uchwytach pasow i inne wykonczenie lewarka . Nowosci jest pewnie wiecej (navi ,itp) ,ale tylko to zauwazylem wczoraj po ciemku :wink: jeszcze ciągle przed pierwszym myciem :D http://i.imgur.com/qvbf0rR.jpg http://i.imgur.com/viyQw5T.jpg http://i.imgur.com/AXNqIHg.jpg http://i.imgur.com/a9Uec22.jpg http://i.imgur.com/eAzbtbc.jpg
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Macana ? Kontakt na priv (chociaz I tak bez roznicy,bo nie ogarniam dodawania zdjec) :-)
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Macan ma bezowe wnetrze i zona go nienawidzi...