Treść opublikowana przez rafusa
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Pierwsze było 28i, moim zdaniem nieporozumienie. Pali tyle samo co 35i, wiec nie warto. Co do 35i, dwa kolejne, z jednym dość szybko pojawił się problem z połączeniem elektrycznym między skrzynia a silnikiem. Ze względu na długi czas oczekiwania na części z Niemiec wymieniono mi na inny 35i. Osiągi więcej niż dobre, przyzwoite spalanie, rodzina 2+2, warto mieć blind spot, sportowe fotele i head up (jeśli używasz nawigacji fabrycznej ). Oprócz przygody z wymiana nigdy żadnych problemów, nawet nie wiem co to awarie przekładni ( po prostu w Stanach jeździ się znacznie wolniej, nie podjeżdża pod krawężniki itp.) Generalnie polecam, trudno znaleźć coś lepszego w klasie, oprócz wyboru Macana (niestety trzeba sporo dołożyć).
-
Mam w aucie Dynamic Damper Control - co to jest?
Jest kilka wątków na forum...
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Wytłumacz to naszym rodakom i dostaniesz Nobla :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Z doświadczenia wiem, ze sparowanie telefonu na stałe bywa uciążliwe . Wyobraź sobie biznesowe rozmowy prowadzone w aucie przy osobach nie koniecznie upoważnionych ...
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Ponad 30 lat bez diesla i tak trzymam :wink: Odpowiadając na pytanie dotyczące automatycznego hamowania, myślę,że warto. Miałem okazję jezdzić Mercedesem z tym systemem, nawet testowałem, czy to działa i wrażenia niezapomniane (komputer jest jednak sporo szybszy od naszego umysłu)
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Coś w tym jest :wink: Na celowniku Cayenne, szukam używanego S, ale nawet w Stanach nie jest łatwo znależć takie autko z czystą historią (oczywiście tylko, jeśli ma się ograniczony budżet jak ja)...
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Ja bym się nie martwił, miałem trzy F25 i nie narzekałem :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
To prawda,choć nie reguła. Porsche Macan (mój faworyt w segmencie) wszedł na rynek dość płynnie z jedną tylko akcją dotyczą wspomagania hamulców w 2014 roku. Czyli ,wracając do pogarszającej się klasy premium, jednak można dopracować auto od początku produkcji ? Wiem, samochód nieco droższy, ale w tym przypadku wart wydanych pieniędzy !
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
1. Jeśli używasz fabrycznej nawigacji to warto 2. Jeśli nie jesteś audiofilem :wink: to nie warto.
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Pamiętam, chyba w 2013 w konfIguratorze BMW Polska wyszła mi cena , za którą moglem kupić dwa 35i w USA :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Konfigurując auto w salonie można dostać sporo lepszą cenę, ja przy trzecim F25 wyjechałem autem z opcjami za 59 tys. USD płacąc niewiele ponad 50 :D
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
W Stanach jest podobnie, leasing ( a właściwie wynajem długoterminowy tutaj) stanowi ponad 90 % na rynku nowych aut. Tylko, ze samochody są tanie i nie warto ich ,,mieć na własność ", gdy co dwa , trzy lata można jeździć dowolnym nowym modelem. Osobiście nie znam nikogo, kto zdecydował się na wykup po okresie leasingu... Ja zrobiłem to raz i do dziś zastanawiam się - po co ? Pewnie to dziwne dla nas, ale po kilku latach pobytu zaczyna nabierać sensu ;-)
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Chore ceny, zreszta wszystkie auta marki premium są w Europie za drogie o dobre 40 % ! I niestety coraz dalej oddalają się jakościowo od premium... W każdym nowym modelu więcej materiałów skoropodobnych,imitacji aluminium, drewna itp.
-
Alarm czujnik mikrofalowy
Wszyscy maja dobre ubezpieczenia ;-)
-
BMW 640i Coupe lub 325i Coupe
Mam na tydzień 640i cabrio z wypożyczalni i uważam ze większy silnik nie jest potrzebny ;-) Spokojnie daje radę , poprzednio brałem zawsze Mustanga lub Camaro i chyba nie ma sensu ich porównywać do BMW. Jak bardzo byśmy nie narzekali na Niemców to wciąż inna(wyższa) liga !
-
BMW X3 F25 2.0d - zero mocy
- BMW X3 F25 2.0d - zero mocy
Powiem tak :- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Poproś o pomoc kolegów z działu nawigacje/kodowanie.- Radio - szumy
Może coś z kodowaniem ?- przedłużona gwarancja - pakiet repair
Chyba wszystko zależy od eksploatacji i planowego czasu użytkowania. Od 2012 miałem trzy nowe X3 i w sumie nie narzekałem (oczywiście poza wymiana jednego z aut na nowe po awarii). ;-) Dziś nie ma już praktycznie solidnych aut, trudno żeby producentom zależało na długowiecznej jeździe tym samym samochodem... Przy założeniu wymiany auta po kilku latach pakiet naprawczy jest najlepszym/najtańszym rozwiązaniem. Niezależnie od marki, bo naprawdę BMW nie jest takie złe :-)- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Wreszcie ktoś z mojej bajki :-)- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Wiem, bez ,,wodotrysków ", ale nawet najgorsza aplikacja jest lepsza od fabrycznej navi ;-)- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Ja zawsze używam iPhone, komunikaty głosowe przez fabryczny zestaw audio/video a telefon w kieszeni :-)- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Oczywiście porównywałem z Google Maps i uważam samochodowe nawigacje za bardzo słabe . Co ciekawe uważam, ze BMW nie jest pod tym względem takie złe, jeśli ktoś miał okazje jeździć Range Roverem, Astonem czy Bentleyem, to pewnie potwierdzi. Tam dopiero jest porażka (szczególnie Aston). Co maja powiedzieć Ci, którzy wydali około miliona ?- ConnetedDrive w X3 - jak to działa?
Wszystkie wbudowane nawigacje są podobne (czytaj słabe) niezależnie od marki pojazdu ;-) - BMW X3 F25 2.0d - zero mocy
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.