Treść opublikowana przez rafusa
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Ale autko bardzo ladne (jak dla mnie) ,z Lexusem troche jak kiedys z Saabem. Jak ktos mial to kupuje nastepnego.
-
silnik x25d - opinie
Tu sa zawsze orientacyjne wartosci pokazujace,ile mil mozna teoretycznie przejechac na galonie paliwa w miescie lub na autostradzie. Niby nikt na to nie zwraca uwagi,ale kilka lat temu Mitsubishi przesadzilo w prognozach i oddawali kase
-
silnik x25d - opinie
W Stanach taka reklama to prosta droga na sale sadowa...
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Widzialem wczoraj na ulicy Tesle X ,wnetrze w stylu modelu S ,tyl troche ,,bezplciowy", ogolnie ok. Zobaczymy,czy powtorzy sukces sedana (oczywiscie w Stanach).
-
silnik x25d - opinie
Racja,wystarczy tez X3 do sredniego spalania 15l/100 km :-)
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
To normalne wartości dla tego samochodu ,28i pali tyle ile 35i ,czyli około 15 l/100 km w mieście.
-
X3 F25 2014 plusy/minusy
O tak , X3 z tym silnikiem to naprawde przyzwoite autko.
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
W tych autach kierownica nie jest przeznaczona do zmiany kierunku jazdy ,ale do trzymania :wink:
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Dla tech ,ktorzy nie jezdzili : F 07 rzeczywiscie na zewnatrz jest delikatnie mowiac kontrowersyjna,ale za to wnetrze to najladniejszy projekt BMW (oczywiscie dla mnie). Troche na temat ,wczoraj widzialem Jaguara F Pace ,auto przypomina Range Rovera i wyglada niezle.Cena w Stanach zblizona do F25.
-
F25 2.0d głośniejsza praca na biegach D i R niż na P
Nie wiem ,jak Koledzy , ale ja niczego podobnego w żadnej F25 nie odnotowalem
-
Wrażenia z x5
Opisywalem niezadowolenie z nowej X3 na forum F25 ,skonczylo sie wymiana na inne auto ,ale rzecz miala miejsce w Stanach. W opisanym przypadku raczej tylko sprzedaz/kupno nowego.
-
ochrona lakieru - detaling
Juz widze te zdziwione twarze,a moze w ,,ramach zdziwienia" oklejenie za free ? :-)
-
ochrona lakieru - detaling
Fajnie,ale troche mam do nich daleko...
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Tak to prawda ,jest tyle powodow wyboru auta ilu kupujacych :wink: Tez mam podobne odczucia co do Q7/X5. Bez watpienia BMW daje niesamowita wrecz radosc z jazdy ,mam okazje uzywac sluzbowo RR Autobiography i auto jest GENIALNE ,ale... Super sprawdza sie w ,,przebijaniu sie '' przez zatloczone miasto ,,choc na trasie nie daje juz takich fajnych odczuc (halas ,gabaryty,przechyly nadwozia,bardzo maly zasieg ,miejsce tylko dla 4 osob,itp). Moim absolutnym faworytem w klasie SUV jest Macan ,autko wprawdzie duzo mniejsze ,ale jezdzace rewelacyjnie (dla mnie lepiej od Cayenne). Po przewietrzeniu garazu mysle ,ze nastepny bedzie Macan GTS w kolorze sapphire blue :D
-
RaceChip Ultimate
To moze koledzy z Lodzi (jest watek na Forum) ? Efekty i komentarze maja niczego sobie ...
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Zdecydowanie potwierdzam ,a teraz jest jeszcze wersja GTS :D
-
RaceChip Ultimate
Polecam :www.dinancars.com ,ale nie wiem,czy dostepne w Europie ? W Stanach montaz z gwarancja w salonach BMW :wink:
-
Tylne swiatla - LED czy nie?
Chyba jednak nie jest az tak zle ,z tych wyliczen wychodzi inny wynik ... Skoro to sie nasililo to szukalbym przyczyn w instalacji.
-
Pomoc w konfiguracji
Nie wiem jak jest w Europie ,ale w Stanach auta sprzedawane od ubieglego roku maja bezplatna usluge aktualizacji map,programow itp.. Odbywa sie to bez koniecznosci wizyt w serwisie.
-
ochrona lakieru - detaling
Jednak nie zdecydowałem się na to zabezpieczenie ,porządne oklejenie to koszt ok. 2000 USD... Po zastanowieniu uznałem,ze wole te pieniądze przeznaczyć na uzyskanie 360 KM i 530 Nm u Dealera. Koszt praktycznie ten sam a przyjemność nieco większa :D
-
Wibracje kierownicy przy hamowaniu!
Z takin podejsciem,to raczej zaplacisz... Pomysl chwile: masz nowy samochod na gwarancji !
-
Planowany zakup X5 - proszę o rady
Fotele sportowe w wykonaniu BMW są naprawdę OK ,co do nawigacji ,to gdyby nie była w pakiecie z innymi rzeczami ... U siebie zawsze używam Waze i nie dotykam fabrycznych map :wink:
-
Chcę kupić X3 3.0xd - porady, opinie
Nie no Panowie ,X 4 to raczej jako drugie-trzecie auto w rodzinie. W codziennym uzytkowaniu slabo to widze...Dodatkowo przy fajnym wyposazeniu przekroczy latwo bariere X5.
-
2016 X3
Chcialbym zmienic srebrne atrapy na przednich blotnikach i zalozyc kierunkowskazy,jak w poprzedniej generacji.Dealer twierdzi,ze to niemozliwe,nie chodzi mi o funkcjonalnosc/dzialanie kierunkowskazow (sa teraz w obudowach lusterek) ale o efekt wizualny.Obecnie montowane plastiki wygladaja po prostu koszmarnie.Czy mozliwe,ze zmienilo sie cos w blotnikach ?
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Zrobilem malo kilometrow 35i ,ale jazda to zupelnie inna bajka. Przy podobnym zuzyciu paliwa do 28i auto oferuje duzo wiecej radosci z jazdy. Kultura pracy silnika,przyspieszenie,elastycznosc sa bliskie Macana,ktory moim zdaniem jezdzi najlepiej w tej klasie.Oczywiscie 28i jest rowniez szybkim samochodem,ale obecne BMW to troche wyzsza liga.Niby tylko silnik,a jednak...