Hmmm jezdze autem które odebrałem w salonie 23.03.2017 , wymieniłem klocki przy 32000 km bo tak pokazywal komputer i jeszcze chcieli mnie naciagnac na tarcze hamulcowe bo niby wartosc graniczna to 28,1mm a ja miałem 27,9mm podziekowalem im za to ... koszt za tarcze jedyne 2000 pln....
RAF dzieki za info slyszałem ze bmw 7 ma juz miec opcje obydwu typów parkowania i slyszalem plotke ze 2017 na europe ma juz to miec.... ech szkoda. ciekaw jestem jak to sie psrawdza w praktyce
dziekuje za jakże wyczerpującą opdowiedź pomogłes jak cholera. Sprzedawca w salonie nie potrafił mi udzielic odpowiedzi na ten temat , powiedział ze podobno w modelu na 2017 ma byc opcja parkowania prostopadle i równolegle , jako nowy uzytkownik marki bmw mam prawo spytac chyba po to jest to forum prawda ? skoro nie potrafisz nic wniesc do tematu to po co plujesz jadem ? co mi sprzedawca rzetelnie odpowie jak sie UZYTKOWNIKOM sprawuje ta opcja ? Czytaj ze zrozumieniem... czy którys z kolegów może mi udzielic informacji jak im sie asystent parkowania sprawuje ? POZDRAWIAM
Witajcie zamówilem swoje x5 przyjdzie w lutym 2017. czy ktos moze mi powiedziec jak ten asystent parkowania sie sprawuje ? podobno tylko automatycznie zaparkuje równolegle , natomiast nie zaparkuje juz prostopadle , czy to prawda ? Podobno model 2017 ma juz potrafic parkowac na obydwa sposoby , tak jak w bmw serii 7.... ktos cos wie ?
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.