Treść opublikowana przez tomek1708
-
e60 3.0d przewód intercoolera
Zamówiłeś z Allegro? Podaj linka, pisałem w innym poście o zamiennikach ze to badziew szkoda kasy.
-
e60 3.0d przewód intercoolera
Wymień przewód sprawdź szczelność i problem z głowy :cool2: tak jak piszesz to sa skutki nieszczelnego dolotu co do DD co masz na myśli światła aktywna czy zawieszenie ?
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
:cool2: Thank you :handshake:
-
Ciezko wchodzi "P" 530i automat
Pytając odpowiedzales sobie na pytanie. A szklanej kuli nie masz? Moze uda sie wywróżyć.
-
BMW seri 5, E60,2004rok,525d. Nie dziala radio
Wpisz :search: problem z ccc i jest tego masa w rożnych językach na Google prawdopodobne wysypała sie jednostka ccc to jest twoje radio tam gdzie masz pokrętło i wkładasz płyty.
-
ogrzewanie 530d e60 2004
Ustawiles w iDrive nawiew?
-
Regeneracja modułów świec żarowych
Każdy serwis RTV ogarnięty potrafi ten uklad naprąwic żadna filozofia.
-
dodanie xenonów do E60 z 2008
Hid Kit do E60 to jak ubrać adidasy do garniaka :mrgreen: włóż sobie zwykle reflektory xenenowe uzbrój je jak speed pisze i nie rób druciarstwa.
-
e60 530d rura intercooler
Mam taka moge wysłać po 20 grudnia, NIE ale to kategorycznie nie kupuj tego kolana z Allegro to chińszczyzna nie dość ze kosztuje kolo 300zl z przesyłka to po 2tyg pękła rura a kolano po miesiącu przepuszczlo ciśnienie w efekcie auto kopciło. Po pisaniu przez 2 miesiące maili do tej firmy zwrucili kasę .
-
E60 2004 3.0pb TRANSMISSION FAULT automam problem
Wywalony aku moze siać spustoszenie w twoim aucie wiec radzę podpiąć pod tester czy aku jest ok. Jesli jest to ktos nie bez powodu sprzedał tobie taka sztukę .
-
E60 525D ster.swiec żarowych fachowe załatwienie sprawy
Czyżby Pan wszechwiedzący Renger Nysa :norty: nie dziwie sie twojej frustracji i zazwyczaj wybierałem opcja kupić nowe i z bani. Dlatego osoba ktora kupila odemnie auto jest zadowolona i nie ma żadnych problemów.
-
E60 Przestaly dzialac zegary.
Przypomina mi sie stary rubin taki telewizor jak go sie trzasnęła z góry to kolory wracały :mrgreen: masz zimne luty lub cos nie łączy w kostkach odkrec zobacz to nie boli. :D
-
e60 520d parujaca lampa
Hmm pamietam kiedyś miałem taka sytuacje, wyjąłem reflektor suszenie lub na noc na kaloryfer przegląd czy wszystko jest szczelne i gra. Taki efekt zauważyłem ze dzieje sie na poczadku zimy czasami dzie sie tak jesli zagłada sie do środka w wilgotne dni.
-
E60 2004r sterowanie głosowe nie działa
Nowy soft? Co masz na myśli ? Update ?
-
e 61 530d 218kM chwilowy brak mocy
Robisz adaptacje przepływomierza.
-
E60 2004r sterowanie głosowe nie działa
Gratulacje z tej okazji postawie tobie maga HOT DOGA jestes bardzo aktywnym forumowiczem.
-
kontrolka hamulca ręcznego
Troche pokielbasiles ale to sprawa do ogarniecia. Tylko nie wiem co ty masz na mysli z inspekcja klockow masz na minusie 27000? Czy na plusie?
-
E60 2004r sterowanie głosowe nie działa
:duh: bledy, to ze funkca glosowa nie dziala :clap: jak kolega pisze wyzej prawdopodobnie ccc bylo szperane i nie jest zakodowane jak trzeba i tak funkcja wyboru glosu bedzie po niemiecku lub angelsku zbedny gadzet chyba ze masz moduł blut kompatybilny z kom. PS. 2000 postow w rok :shock:
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
Teraz to zgrywasz sie ze mnie bo wiadomo ze twoja wiedza jest większa niz na Wikipedii wiec czekamy na twoja wypowiedz odnośnie silnika n57s.
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
Dokładnie to zrobiłem i słowo ,,twin" pasuje idealnie w tym przypadku. W Wiki. Mozesz sam dołożyć swoje zdanie na temat. To jak byś nazwał ze kiełbasa to mielonka bo jest zmielona. Ps. Czekay na odp z Bawaria Motors czy oni to potwierdza ? :shock:
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
Zwłaszcza ze bmw 535 ma twin turbo a nie bi turbo 2 rożne doładowujące jednostki doładowujące. Kolena dyskusja na form w języku angielskim jest dowodem ze to nie bi turbo !! http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=55237
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
Dokładnie chyba sam nie czytałeś do końca jego wypowiedzi bo nadal głupio stoisz przy tym ze to bi turbo.
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
Na szczęście :mrgreen: ,to tylko pogratulować ze masz bi turbo :cool2: ,jesli masz bi turbo to wypowiedz sie jak twoim zdaniem to działa?
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
A dla ciebie kolego polecam poloneza , chociaż pewnie z tym tez byś miał problem na jakiej zasadzie działa silnik 1.5 GLE Miec 535 i myślec ze to bi turbo :duh: fizycznie sa dwie ale zasada działania jest inna niz w bi turbo.
-
[E60] 535D - Niebieski dym, brak mocy
:mad2: I taki ktoś udziela rad na forum. Wie, że padnięte, ale nie wie ile ich jest :norty: Co do objawów, raczej obstawiałbym, że jedna z nich może rzeczywiście niedomagać. Pozostaje reklamacja. Dla niedouczonych posiadaczy Swoich Buniek, Bemek. I kowali typu bedzie pan zadowolony którzy potrafią wykręcić dać do regeneracji i wkręcić http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl/jakie-sa-roznice-sa-miedzy-twin-scroll-biturbo-twin-turbo-dwie-turbosprezarki-i-co-bedzie-w-niedalekiej-przyszlosci.html Radzę pierw doszkolić sie a nie komentować moje posty!!!!