Witam. Tak, jestem nowy na forum. Mam problem z moim bmw. Gdy auto jest zimne, przykładowo gdy odpalam je rano, wieczorem lub po prostu gdy nie stoi w słońcu to wyświetlacz(radio cd dvd navi itp.) działa normalnie. Natomiast gdy auto już się zagrzeje mocno i gdy je wyłączę i za chwilę włączę ponownie to wyświetlacz włącza się na chwilę i wyłącza ja na filmiku zamieszczonym poniżej. Panowie co jest przyczyną problemu i jak go ewentualnie naprawić. Z góry dziękuję za pomoc. https://www.youtube.com/watch?v=U3AYTDkga2E