Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Logic, a ile popiołów pokazywało Ci po czyszczeniu , przed resetem? 0?
  2. pięknie!! przy takim prześwicie felgi przydałoby się jeszcze z heblami coś zrobić ;)
  3. W 320d xd osłon nie zmieniałem. Nie ma takiej potrzeby.
  4. To nie są egzemplarze dla "Januszy". Widzi taki jeden z drugim, że na alegro e91 idzie kupić za 20 000zl z przebiegiem poniżej magicznych 200 000 i to jest dla niego punkt odniesienia... Druga sprawa, że od lat jest na rynku seria F, niebawem G i na nasze E9X trudniej będzie znaleźć kupca, który doceni stan auta i doposażenie.
  5. auto idealnie nadaje się na takie imprezy. na ulicę to trochę za bardzo NEED FOR SPEED ;)
  6. Tak się zastanawiałem jak ze sprzedażą u Ciebie... Jak zwykle profesjonalne podejście do serwisu :cool2:
  7. z pompką miałem podobną zabawę,ale w Wigilię ;) a te dywaniki to nie są przypadkiem dedykowane do F30? może stąd niedopasowanie
  8. Poza rozdzielczością tego ekranu, która jest fatalna. Za kilka lat będzie to wyglądać kiepsko. Widząc całą technologie jaką pchają w auta wyglada to tak, że albo bierzesz nowe auto co rok dwa albo będziesz jeździć starym smartfonem na kółkach z dziurami w oprogaramowaniu, które producent ma w dupie. Ja bym swoje F30 zamienił najchętniej na E90 bez navi ;) zamień się na moje E91, navi daję w gratisie :D
  9. autko marzenie! szerokości! :cool2: odnośnie joysticka navi - nie powienien być ten większy przy dużej navi? od czego to zależy?
  10. pierwsze trzy to kwestia potrzeby i podejścia (auto przy tym przebiegu jest w lepszej kondycji niż nie jedno 200 000,albo i mniej; kombi - kwestia preferencji,nie każdy chce coupe albo sedana; silnik - co niby jest nie halo? rozrząd wymieniłem - na dodatek profilaktycznie,bo nie dawał ŻADNYCH oznak, wtryski korekcje jak nowe) ,cena - wiadomo - im taniej tym lepiej dla kupującego. Na pewno rozważę każdą rozsądną propozycję. ;) nie no,zderzaki będę demontował albo progi? :wink: w środku to praktycznie seria - kupiłem już to auto w bardzo bogatej wersji.dodałem w zasadzie zegary high,manetki zmiany biegów i nakładkę ręcznego Performance :)
  11. ERROR.
  12. Albo jakaś mocniejsza trójka serii E, albo coś z F3X.
  13. Zdaję sobie sprawę, że przez ten przebieg i cenę to auto nieatrakcyjne dla "Janusza". Większość kupuje oczami. Jak się nie sprzeda to będę jeździł. Rynek aut w Polsce jest mocno zepsuty. Ciężko stawać w szranki z "okazjami" z allegro, otomoto. Póki co na siłę szkoda się pozbywać :wink:
  14. A mi się podoba. Sam mam takie, ale chyba jaśniejsze. One wychodziły w dwóch odcieniach.
  15. Dzięki, zobaczymy czy się sprzeda. Trochę szkoda, bo wszystko porobione. Zobaczymy :cool2:
  16. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-lci-320d-xdrive-performance-n47d20c-ID6A9AbK.html
  17. Oczywiście, że żartowałem. Czekam w napięciu na to co tam wymodzisz ;)
  18. Chyba kompletnie nic się nie dzieje w tym temacie. Takie słabe aktualizacje... :wink:
  19. i pewnie znowu w cenie złomu wyrwałeś? :lol: :cool2:
  20. Obłędnie to wygląda na słońcu. Na niektórych zdjęciach jak folia frozen :cool2: Co tu modzić jak już pomodzone... Ewentualnie progi okleić ;)
  21. ktoś będzie mega zadowolony :cool2:
  22. Od razu Ci znaczek walnie na czarno ;)
  23. U mnie z kolei auto staje w miejscu po wyjeździe z myjni, więc największa skuteczność "na mokro" :)
  24. Dzięki, poprawi się. Zamówiłem Primer 94. Dam w miejsca gdzie ma tendencję do odłażenia ;)
  25. Ja tam żadnych nakładek nie chcę ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.