Treść opublikowana przez kulfon3
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Logic, a ile popiołów pokazywało Ci po czyszczeniu , przed resetem? 0?
-
Bezel141 BMW F30 328i estoril
pięknie!! przy takim prześwicie felgi przydałoby się jeszcze z heblami coś zrobić ;)
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
W 320d xd osłon nie zmieniałem. Nie ma takiej potrzeby.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
To nie są egzemplarze dla "Januszy". Widzi taki jeden z drugim, że na alegro e91 idzie kupić za 20 000zl z przebiegiem poniżej magicznych 200 000 i to jest dla niego punkt odniesienia... Druga sprawa, że od lat jest na rynku seria F, niebawem G i na nasze E9X trudniej będzie znaleźć kupca, który doceni stan auta i doposażenie.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
auto idealnie nadaje się na takie imprezy. na ulicę to trochę za bardzo NEED FOR SPEED ;)
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Tak się zastanawiałem jak ze sprzedażą u Ciebie... Jak zwykle profesjonalne podejście do serwisu :cool2:
-
E90 325d M-Pakiet ........... Niebieska :)
z pompką miałem podobną zabawę,ale w Wigilię ;) a te dywaniki to nie są przypadkiem dedykowane do F30? może stąd niedopasowanie
-
F30 330i USA
Poza rozdzielczością tego ekranu, która jest fatalna. Za kilka lat będzie to wyglądać kiepsko. Widząc całą technologie jaką pchają w auta wyglada to tak, że albo bierzesz nowe auto co rok dwa albo będziesz jeździć starym smartfonem na kółkach z dziurami w oprogaramowaniu, które producent ma w dupie. Ja bym swoje F30 zamienił najchętniej na E90 bez navi ;) zamień się na moje E91, navi daję w gratisie :D
-
BMW F30 335i X-drive M Pakiet sportowy Alpine White
autko marzenie! szerokości! :cool2: odnośnie joysticka navi - nie powienien być ten większy przy dużej navi? od czego to zależy?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
pierwsze trzy to kwestia potrzeby i podejścia (auto przy tym przebiegu jest w lepszej kondycji niż nie jedno 200 000,albo i mniej; kombi - kwestia preferencji,nie każdy chce coupe albo sedana; silnik - co niby jest nie halo? rozrząd wymieniłem - na dodatek profilaktycznie,bo nie dawał ŻADNYCH oznak, wtryski korekcje jak nowe) ,cena - wiadomo - im taniej tym lepiej dla kupującego. Na pewno rozważę każdą rozsądną propozycję. ;) nie no,zderzaki będę demontował albo progi? :wink: w środku to praktycznie seria - kupiłem już to auto w bardzo bogatej wersji.dodałem w zasadzie zegary high,manetki zmiany biegów i nakładkę ręcznego Performance :)
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
ERROR.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Albo jakaś mocniejsza trójka serii E, albo coś z F3X.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Zdaję sobie sprawę, że przez ten przebieg i cenę to auto nieatrakcyjne dla "Janusza". Większość kupuje oczami. Jak się nie sprzeda to będę jeździł. Rynek aut w Polsce jest mocno zepsuty. Ciężko stawać w szranki z "okazjami" z allegro, otomoto. Póki co na siłę szkoda się pozbywać :wink:
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
A mi się podoba. Sam mam takie, ale chyba jaśniejsze. One wychodziły w dwóch odcieniach.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki, zobaczymy czy się sprzeda. Trochę szkoda, bo wszystko porobione. Zobaczymy :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-lci-320d-xdrive-performance-n47d20c-ID6A9AbK.html
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Oczywiście, że żartowałem. Czekam w napięciu na to co tam wymodzisz ;)
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Chyba kompletnie nic się nie dzieje w tym temacie. Takie słabe aktualizacje... :wink:
-
BMW F30 320d Sport
i pewnie znowu w cenie złomu wyrwałeś? :lol: :cool2:
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Obłędnie to wygląda na słońcu. Na niektórych zdjęciach jak folia frozen :cool2: Co tu modzić jak już pomodzone... Ewentualnie progi okleić ;)
-
330xd cypisek
ktoś będzie mega zadowolony :cool2:
-
BMW F30 320d Sport
Od razu Ci znaczek walnie na czarno ;)
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
U mnie z kolei auto staje w miejscu po wyjeździe z myjni, więc największa skuteczność "na mokro" :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki, poprawi się. Zamówiłem Primer 94. Dam w miejsca gdzie ma tendencję do odłażenia ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ja tam żadnych nakładek nie chcę ;)